0 ogledov

Zmaga Birse, poraz Cesarja

valter birsa Žurnal24 main
Oba slovenska legionarja v Franciji sta na v 24. kolu Ligue 1 videla le po en zadetek, a ob drugačnem razpoloženju. Auxerre Valterja Birse je zmagal, Grenoble Boštjana Cesarja pa doživel poraz.

Ta konec tedna se igra 24. kolo francoske nogometne Ligue 1. Auxerre Valterja Birse je igral tekmo proti sosedu na lestvici Rennesu. Domači so zmagali z 1:0, edini zadetek na tekmi pa je v 41. minuti priskrbel Ireneusz Jelen. Slovenski reprezentant je v igro vstopil v 65. minuti.

Grenoble
Boštjana Cesarja je proti drugouvrščeni ekipi prvenstva, Montpeillerju, vknjižil svoj 18. poraz v letošnji sezoni. Na derbiju kola sta se pomerila Monaco in Marseille, boljši pa so bili gostje, ki so na koncu slavili z 2:1.