26 ogledov

Ljubljanski derbi Krimu

Marta Bon opozarja, da se Krim ne nahaja več v časih, ko je za finance poskrbel Dejan Mijović
Prvi ljubljanski derbi v ženski rokometni ligi med Olimpijo in Krimom so dobila dekleta z Galjevice z 29:24, čeprav so zmajčice vodile po prvem polčasu.

Na prvem derbiju ženske rokometne lige med Olimpijo in Krimom Mercatorjem so slavila dekleta z Galjevice z 29:24. Zmajčice, ki imajo obilico finančnih težav in jih je veliko rokometašic že zapustilo, so sicer po prvem polčasu vodile za zadetek, v drugih tridesetih minutah pa so zmago ujele varovanke Marte Bon. Že v četrtek so srečanje drugega kola odigrale igralke Krke in Kočevja. V rokometne zgodovinske knjige bo srečanje odšlo zaradi velike neučinkovitosti Kočevk, saj so te za hrbet domače vratarke spravile le 12 žog (46:12). Po dveh kolih vodi Krka s štirimi točkami. Enak točkovni izkupiček, a slabšo gol razliko od Krke, pa imajo tudi Krim, Zagorje in Žalec.