4 ogledov

Handanović zmagovito

handanovic_getty Žurnal24 main
Samir Handanović je ugnal Regggino. Rimski derbi je bil sladica po prazničnem kosilu. Postregel je s šestimi zadetki in tremi rdečimi kartoni, zmage na njem pa se je veselil Lazio.

V Serie A je bil v središču pozornosti rimski derbi med Laziem in Romo, ki so ga s 4:2 dobili sinje modri. Poleg šestih zadetkov je postregel tudi s kopico rdečih kartonov, med drugim je s klopi moral tudi trener Rome Luciano Spaletti, ki se je v "tunelu“ sporekel z Iglijem Tarejem. Od ostalih zanimivejših izidov lahko izpostavimo minimalno zmago Milana proti Chievu ter remi njegovega mestnega tekmeca Interja v Palermu, čeprav so modro-črni vodili z 2:0 po prvem polčasu. Udinese s Samirjem Handanovićem je gostoval pri Reggini in po drugem polčasu ob premoči dveh igralcev več na igrišču le strl odpor žilavih domačinov in zmagal z 2:0. Handanovič je igral vso tekmo. Razburljiv derbi med četrto Genoo in drugim Juventusom so z golom dve minuti pred koncem dobili domačini.