Slovenija
367 ogledov

Mamico zmotile dlake na brisački

Komentarjev 199
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vinoalte 07:27 14.november 2012.

    se ne čudi. Sploh ne za ljubljano. Moja 2 sta oba spala z dvema mačkoma in psom od prvega tedna ko sta prišla iz porodnišnice. Pač tako je blo. Ni blo placa. Sin je prvič zbolel (prehlad) ko je bil ...prikaži več star 6 let, hči pa ko je bila 7. Tako da ne mi govoriti o čistoči in nečistoči. Imunski sistem se krepi na bakterijah. Če ni bakterij se tudi imunski sistem ne bo imel na čem učiti kaj mora razviti in kaj moram uničiti. Mi smo vsi po vrsti (no vsaj tisti ki nismo iz centra mest) jedli pesek, zemljo, dali vse u usta kar nam je prišlo mimo, valjali smo se povsod po vseh največjih svinjarijah pa ni nikoli nikdar nobeden šel zdravniku zaradi tega in nikoli ni nikogar pobralo zaradi tega. Samo ta razvajena paranoična družba je na žalost prišla danes tako daleč da morajo sedaj otroci živeti v sterilni komori in kot je rekel George Carlin: PRišlo bo tako daleč da bodo morali otroci nosti čelado tudi pri masturbiranju.

  • Sunshine19 09:22 14.november 2012.

    Premislite in ga dajte v posvojitev- vzemite to kot dobro namerno. Taki ljudje ne bi smeli imeti hišnih ljubljenčkov oz. hišnih sovražnikov, z omejenim vstopom, v pesjakih in po možnosti na verigi, jaz bi vas dala na verigo in na ...prikaži več dvorišče, da dežuje po vas cele dneve, psa pa direktno na vaš kavč.

  • toms 09:28 14.november 2012.

    No, tukaj si vsi lahko ogledate primer človeka, ki očitno nikoli ni imel nobene živali. Potem pa pride do takih pisem... Poznam nekoga, ki se boji psov... pač nikoli ga ni imel, pa čeprav je živel na vasi...Nikoli ga noben ...prikaži več ni vgriznil, tako da strah ni niti približno upravičen... danes ima ta človek otroka, ki se pri svojih 9 letih tudi na smrt boji psov, ker mu pač oče že celo življenje v glavo vbija, da se mora bati psov...Žal, tudi taki kot je ta "mamica" morajo obstajati...

  • toms 09:48 14.november 2012.

    ma pusti tega idiota od Stolpa.... saj vidiš, da si samo zmišljuje in pač pljuva, ker očitno ne mara psov... Jaz hodim na te po tvoje zloglasne terene (rožnik, šmarna) dnevno, pa ne vem, če sem v vseh letih imel ...prikaži več trikrat težave z agresivnimi odvezanimi psi, ali njihovimi lastniki...

  • saramara 09:50 14.november 2012.

    To zensce je prtegnjeno do daske!!!! Za ljudmi je sla spionirat v solsko jedilnico ... njeni otroci se v jedilnici valjajo po tleh ... in njen otrok je po tleh jedilnice potegnil z brisacko na kateri so bile pasje ...prikaži več dlake (prvic ... kaj ima otrok z birsaco brisat tla in drugic ... za koliko se gremo stavit, da mu je to opravilo narocila draga mamica).Jao, ta zenska je pravi rojeni gestapo. In ocitno brez problemov v resnicnem zivljenju.Ker vsak kolikor toliko NORMALEN clovek, ki bi opazil pasje dlake v solski jedilnici, bi pac kot kulturen clovek o tem obvestil solo in problem resen. Ampak neeeeee, eni morajo v casopise dajat zgodbe o pasjih dlakah na solski brisacki. Ko bi vsaj jaz imela tako malo problemov, da bi se lahko s takimi neumnostmi ukvarjala!!!

  • _wind_ 10:14 14.november 2012.

    Stolp, pa je razlika med pasjim in marsikaterim drugim mesom. Če bi pogledal kak dokumentarec o odnosu pes-človek, bi videl, da je ta nekaj unikatnega. Tudi šimpanzi ne sodelujejo z ljudmi na način, kot psi, psi se tudi že skotijo ...prikaži več pripravljeni za to, ne tako kot npr. volkovi ali druge domače živali. Skozi evolucijo se je zgodilo marsikaj, čeprav si je pes po DNK najbližje volku, tko kot so šimpanzi nam, pa s psi vseeno bolje sodelujemo, oni tudi spremljajo levo stran našega obraza. Vse to, poleg inteligence, po kateri se lahko primerjajo s pujsi. Ampak pri psih je nekaj več in tega se ne da zanikati.

  • Iris Smolar 10:34 14.november 2012.

    ...Alena, gre za terapevtske pse..... !!!!!!! In ti opravljajo dobro delo ljudem, ki so tega potrebni..... !!!!! Nismo pasjeljubci nič užaljeni, ampak ti želimo le, da mogoče v življenju ne bi potrebovala kakšne pomoči, kot pa jo ti ljudje, katerim ...prikaži večm so ti psi, ki so se šolali v jedilnici, pomagali....... tudi jaz imam psičko, labradorko in sem zelo hvaležna, da mi je dano v življenju sprejemati tako iskreno ljubezen in pozitivno energijo z njene strani ..... Sem pa tudi IZREDNO SREČNA, KER V SVOJEM ŽIVLJENJU NIMAM TAKI LJUDI, KI SO TAKO EGOISTIČNI IN SAMOVŠEČNI, KOT SI TI ALENA.....NITI V BLIŽINI JIH NOČEM.....pa hvala bogu, tudi moja psička ne!!!!

  • Stolp 11:23 14.november 2012.

    Ja, draga Allena na žalost je tako.Kdor noče, da bi pes šel glih kamorkoli se lastniku dvigne, pa kdor katerega od njih noče imeti v bližini(pa ima lahko še tako rad živali in pse), kdor zakriči če ga ...prikaži več napade pes ali pa se enostavno ne zmeni zanj(saj človek sploh ne ve več kako naj reagira) pa kdor se zavzema da bi moral biti red, psi privezani, lastniki čistiti... tak je pač takoj razglašen za primitivca, nestrpneža, pasjemrzca.Taki pač so. Ne vidijo pa svoje velike primitvnosti, sebičnosti, pokvarjenosti in oholosti. Krivi in nesramni so tisti, ki se ne podrejajo njihovemu pasjemu diktatu.

  • Niko_K_ 11:41 14.november 2012.

    V državah kot je ZDA ali Italija imajo lahko pse v trgovinah. V ZDA sem srečal psa tudi v lekarni recimo. Samo v Sloveniji se najdejo takšni imbecili kot si ti, ki sovražijo živali in s tem tudi druge ljudi. ...prikaži več Da ne govorim o tem, da s kakšno pravico mi rečeš, da sem egoist? Ker želim dobro tudi DRUGIM otrokom in ne hranim takšnega egoizma, kot ti s svojimi vohunskimi eskapadami? Ja bravo...

  • Stolp 12:08 14.november 2012.

    Niko: kar se tiče ZDA ne vem, bi ti pa verjel pri takem prfuknjenem narodu kjer imajo npr. še psihiatre za pse.Italija, veliko sem po njej potoval in tam so psi res psi po lokalih, trgovinah in to ...prikaži več se italijani prav poserejo na prepovedi. Vidiš napis 'I cani non entrano', notri pa tri lastnike s psi. Oni so še bolj tečni s svojimi psi poleg tega pa še nesramno nonšalantni.V ostalih civiliziranih predvsem srednje in severnoevropskih sem pa redko redko videl psa v lokalu, trgovini,... Take so pač moje izkušnje. Tudi označbe in prepovedi imajo. Brez skrbi to so uejene države in točno se ve kam psi smejo. Na nizozemskem imajo npr, posebej urejene prostore v parkih, na zelenicah kjer se psi lahko prosto gibljejo, drugod pa morajo biti strogo privezani. Verjemi veliko potujem po Evropi. Tam so tudi lastniki bolj prijazni, psa privežejo če vidijo človeka, ga odmaknejo, se ti opravičijo če se ti preveč približa in tudi psi so bolj socializirini in prijazniPač

  • Sunshine19 12:14 14.november 2012.

    Ta komentar ni na mestu in odraža nerazgledanost in tvoj primitivizem je dosegel vrhunec, zdaj ne moreš več reči, da nisi primitivna do konca, saj se iz tvojega pisanja to hitro vidi. Skuhaj si kavo in se pomiri malo, počni ...prikaži več stvari, ki te osrečujejo in ne delaj si sramote tukaj, ko vsi lahko beremo/-jo vse. Če ne ceniš druge, začni cenit vsaj sebe in komentiraj/piši kot odrasla oseba, če že moraš sploh komentirat, ne pa kot en trmasti 5 letni otrok, ki ne dobi čokoladice tisti moment, ko jo hoče. So še bolj pametne stvari, ki ji verjetno lahko ta trenutek narediš, recimo lahko posesaš stanovanje/hišo, opereš in obesiš perilo, pomiješ posodo, pometaš listje na cesti..ne vem karkoli, ne pa da se tukaj izpostavljaš z nezrelimi komentarji in se sramotiš.

  • Alena 12:20 14.november 2012.

    hvala enako...draga Iris, Ines, al kaj že...primitivnost tvoja je brez primere...za tebe je tisti, ki ne želi okoli sebe psa, proti psom...pa sej nisi normalna, mislim da si ti najbolj nestrpna...se vidi da si s Štajerske, kjer imajo ženske namesto ...prikaži več psa...da laja kar naprej...pa tud za tvojo starost okol 30 bi pričakoval več pameti in strpnosti

  • Alena 12:21 14.november 2012.

    hvala enako...Iris ali Inesprimitivnost tvoja je brez primere...za tebe je tisti, ki ne želi okoli sebe psa, proti psom...pa sej nisi normalna, mislim da si ti najbolj nestrpna...se vidi da si s Štajerske, kjer imajo ženske namesto psa...da laja kar ...prikaži več naprej...pa tud za tvojo starost okol 33 bi pričakoval več pameti in strpnosti

  • nati 12:42 14.november 2012.

    Lavdan..pri nas jih spuščajo v veliko lokalov, trgovin in najbolje bo, da se prepove ribam v morju plavat, ker bog ne daj pes v morju nima kaj delat, človek pa lahko lula in kaka po mili volji..doživela kako je kakec ...prikaži več plaval zraven mene! in pes ga ni naredil!

  • mickakovačeva 14:18 14.november 2012.

    Ja, tako je to... tudi taki psihopati živijo na tem svetu... pa še hujši... doživeto na lastni koži, ko sem se sprehajala s psom velikosti maltežana po sprehajališču. Pes je hodil vštric mene, nekaj deset metrov za nama pa en ...prikaži več star dec, zraven njega pa en otrok. In začne govorit tale stvor od človeka (ne morem mu drugač rečt) otroku: ne se bat, to je en cucek k ga sam u glavo brcneš, pa ga ne bo več... sam u glavo ga brcnem pa bo zginu. Vse to je metal ven ne da bi bil pes tudi pod razno kje v njegovi bližini oz. v bližini otroka... in ponavljal je tolk cajta, dokler se nisem obrnila nazaj in mu povedala svoje. In mi je blo slabo za kozlat še več tednov po tem ko sem razmišljala o tem. In ni je živali, ki bi bila sposobna take hudobije, zahrbtnosti, hinavščine in zlobe, kot jo zmore človek.

  • srečka 19:55 14.november 2012.

    Spoštvana gospa mama, kot strokovnajk za področje psihičnih in vedenjsko čustvenih težav, vam priporočam, da si poiščete psihoterapevta. Zakaj? Ker vse kar ste napisali do sedaj kliče po pomoči. Vi potrebujete pomoč strokovnjaka, ki vam bo razložil ali pa odstrnil ...prikaži več zaveso v vašem vedenju, da imate težave osebnosti. Ne izključujem niti obsesivno kompulzivne motnje. Vaša slika odraža hude patološke težave. Glede "Tačk pomagačk" oz. Ambasadorjev dobre volje pa vam lahko, kot strokovnjak zagotovim, da so psi in ne samo psi tudi druge živali čudoviti terapevti, ki nesebično pomagajo vedno in povsod. Samo v vednost: "Psi zaznavajo in prepoznavajo marsikatero čustvo, energijo in težavo, ki jo mi, ljudje, ne zaznamo. Tudi bližajoče epileptične napade. Po svetu so terapevtski psi zelo pomemben člen v zdravstvu in psihiatriji.Spoštovana gospa mama, poiščite si pomoč, ker jo nujno potrebujete.Hkrati pa vam želim, da v življenju nikoli ne bi potrebovali pomoči tovrstnih "zdravnik

  • srečka 22:43 14.november 2012.

    Spoštovana gospa mama, še ena misel. Glede na to, ko navajate, da se vaš/i in še nekateri otroci valjajo po tleh jedilnice, bi bilo vredno razmisliti, da tudi vi vašega otroka vključite v kakšno šolo socializacije in primernega vedenja. <br ...prikaži več />Predlagam, kar "Pasjo šolo", da se naučite osnov vzgoje, ki vam bo prišla še kako prav pri vzgoji vašega/vaših otrok. Morda se skupaj naučita kako se primerno vedemo v določenih prostorih (jedilnici,...) in ob drugih priložnostih.Prav tako, pa bi morda veljalo razmislit, da vključite otroka še v kakšen šport, kjer si bo ta vaš otrok razvijal koordinacijo, da mu ne bo padal kruh ali pa kaka druga stvar iz rok.

  • Jernej Filipčič 10:25 15.november 2012.

    Upam, da tej mami ne bo treba kdaj iti na srečanje s predsednikom države na protokolarni objekt na Brdo. Ker nekaj teh psov je bilo tudi tam, predsednik se je celo slikal z njimi. Verjamem, da si je umil roke, ...prikaži več ampak bakterije so baje trdožive...

  • jzzzze 12:58 15.november 2012.

    jaz lulam in kakam v WC-ju in nihče, tudi pes, niti možnosti nima, da bi nasedel na mojo 'mino'... jaz pa se marsikdaj (še posebej ko je sneg) počutim kot da sem na minskem polju - pasji drek pri pasjem ...prikaži več dreku! Pa vem , da za to niso krivi psi, ampak njihovi lastniki! Dejstvo je, da smo na tem svetu (najmanj) dve sorti ljudi: pasjeljubci in tisti, ki to nismo. Mene enostavno moti (in tudi preneham s prehranjevanjem in grem iz take restavracije), da pridem v restavracijo, pa pri sosednji mizi vidim psa, kako mu slina teče po tleh, po stolu,.. Primerjava z ribami v morju je pa sploh smešna, ker plaže, lokali, trgovine, uradi in še marsikaj niso naravno bivališče psov, ampak so namenjeni ljudem!

  • Scott 13:36 15.november 2012.

    Ker se vse v življenju vrne kot bumerang,bo mogoče ta gospa ali pa njen otrok še kako potrebovala,želela pasjo pomoč.?Npr.v potresu zagozdena pod ruševinami kot gluhonema,slepa...Jo bodo tudi takrat motile dlakice in nevem kakšne bakterije?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.