Slovenija
367 ogledov

Mamico zmotile dlake na brisački

Komentarjev 199
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nolande 20:23 13.november 2012.

    Pasja dlaka, mojbog! Grozota, res! Ta najbolj kužni element v svetu, to za čemer mnogi umirajo ... Hm, ne čak čak. Mislim, da sn mal pomešu. Popravte me!Al je to 20 različic osnovnih bacilov, ki jih imamo VSI ...prikaži več po domovih, plus pršice, človeska odmrla koža in aerodelci, ki si jih tako prijetno, NEVEDE izmenjujemo.Streptokoli, meningokoki, xyzkoki.Ma ne ne, to ne more bit to. Pasja dlaka je hudič. Ta povzroča kožna obolenja, vnetje notranjih organov, kožne razjede ... Dlaka, JA!:P :) :P

  • hallo 20:30 13.november 2012.

    Sej se ne gre samo za dlake, kaj mi vsiljujete psa, če ga nočem...ne bom se prilagodil temu in pika. Svojega otroka tudi jaz ne dam v bližino psov, pika amen!! A če bi kdo čik prižgal ob tebi, če ...prikaži več bi bil nekadilec, morda si, kaj pa vem...se ne bi bunil a ne?? Ah, sej v Ljubljani je polno smoga, kaj se pritožuješ nad malo cigretnega dima...a?? Je boljša primerjava.Ne vsiljujte ljudem nekaj, česar niso vajeni in nekaj kar ne sodi tja. V šolo ne sodijo psi, v kuhinjo ne sodijo psi... Očitno ste tu skoraj vsi zagovorniki psov, me zanima kje jih imate, v bloku??? Ja, to pa je zdravo za psa...zaprt v 4 stene.

  • Maja Dolinar 20:40 13.november 2012.

    Nisem vas hotela zafrkavati ali jeziti pa tudi žaljiva nisem bila in bi to pričakovala tudi od vas. Na splošno pa razumem da ne marate psov oz. imate neke zadržke do njih zaradi svojih razlogov. Rada bi le rekla, da ...prikaži veča so lastniki psov (imam ga tudi sama), ki se vedejo na način kot ste ga opisali t.j. nasilno ali vsiljivo ljudje, ki se ne vedejo pravilno. Rada bi samo poudarila, da so take osebe bolj izjema kot pravilo. Kar pa se tiče vstopa psov v trgovine in razne gostinske obrate obstaja obširen seznam lokacij po Sloveniji, ki to dovoljujejo.

  • nati 20:44 13.november 2012.

    Vi ste resnično moteni..o kaki agresiji pa vi govorite? Sama imam psa, ki je kadar sva na sprehodu vedno na povodcu in ko gre mimo nas pešec ali sprehajalec s svojim psom, ga še pogleda ne, ker mu ni zanimiv. ...prikaži več Že lepo število let sem na tem svetu in še preden sem imela psa, me na sprehodu s svojim otrokom ni NIKOLI napadel nobeden pes! Resnično ne vem kje ste vi doma, vem pa to, da pes čuti kdo je dobra oseba in kdo ne in če vas je kdaj pes napadel, verjetno ni bilo brez razloga!!

  • nolande 20:45 13.november 2012.

    No, kle si nazorno predstavu/predstavla mentaliteto svojega obstoja. Po moje škoda, da se kle ustaviš. Rukn še kako po "črnuhih", da ne govrimo uni k majo une grde pike sred čela. Kaj šele, kaj, kaj, kaj šele te iznakaze na ...prikaži veča invalidskih vozičkih, zamaknjenimi obrazi, kašni brez rok, nog, z brazgotino čez obraz. To so vsi, tak ko "pedri", ki nimajo kej delat kle kaj se šele udejstvovat socialnega, družinskega življenja.Aja, dej, ko boš naslednič z Ljudmilo na kontaktu, ji reč d mi je še vedn 20€ dolžna! :D

  • Stolp 20:51 13.november 2012.

    To da če nekateri spuščajo svoje pse na druge ljudi in se pri tem še režijo in jih nadirajo če se hočejo braniti je isto kot bi homoseksualec okoli začenjal zalizovati ljudi se pri tem režati, če bi se ga ...prikaži več pakdo hotel braniti bi postal agresiven. A bi vam bilo dragi pasji lastniki to zelo všeč?

  • Maja Dolinar 20:52 13.november 2012.

    Tukaj se strinjam. Zakoni kdo bi lahko imel in ne smel imeti psa oz. žival so preveč ohlapni. Če bi bili zakoni strožji bi bili psi pri lastnikih, ki so bolj odgovorni ali pa so vsaj opravili kakšen obvezen tečaj ...prikaži več vzgoje ali česa takega. Menim, da bi se s tem dalo močno izboljšati sobivanje ljudi in živali tako v mestih kot izven.

  • Stolp 20:55 13.november 2012.

    Ja in tudi lastniki bi bili na boljšem glasu, več razumevanja z nelastniki,...ne vem kako to da nekaterim lastnikom to ni jasno. Da sebe indruge lastnike s svojim obnašanjem samo v še večji drek spravljajo.Pa ne vem kaj ...prikaži več zakaonodajalci čakajo. OK sedaj je kriza pa so druge zakonske prioritete ampak primer Baričević je bil idealna priložnost za postritev zakonodaje - pa nič. Ker je bila pač na oblasti opcija ki ga je podpirala!

  • Maja Dolinar 20:59 13.november 2012.

    Všeč mi ne bi bilo ampak tukaj obstaja dilema. Psa namreč njegov lastnik lahko nauči, da tega ne počne, ljudi na nekaj navaditi to je pa neka druga bolj zakomplicirana zgodba. Drugače pa bi vam predlagala, da če se to ...prikaži več da vas nek določen pes stalno naskakuje oz. laja na vas dogaja pogosto poskušate mirno govoriti z lastnikom. Če je ta res agresiven (lastnik namreč) in ne najdete nobene druge možnosti si še vedno lahko priskrbite kakšno knjigo o vzgoji psov in si preberete odlomek o tem kako jih umiriti in pač določeno tehniko izvedete, ko bo naslednjič prišlo do neljubega dogodka. To bi verjetno tudi za v bodoče rešilo vašo dilemo.

  • Stolp 21:10 13.november 2012.

    Ma povsod po Sloveniji. Ja največ pa morda res v Ljubljani: PST, Golovec, Šmarna Gora, Rožđnik,... To so razvpite točke. Tudi sami lastniki se pritožujejo da tja ne peljejo več svojih psov samo zato ker jih odvezani napadajo.Drugače ...prikaži več pa po raznih izletniških točkah po Sloveniji, težko je reči kje največ. Se mi je pač velikokrat zgodil tak neprijeten pripetljaj, veliko se gibljem v naravi. Zadnje čase imam sicer solzivec s sabo ampak potem je šele ogenj v strehi, kaj si drznem, da sem psiho in podobno. No to me pač ne gane!

  • Teja Bajec 21:30 13.november 2012.

    Svojega psa spuščam na travniku 200 metrov iz vasi, kjer divjad itak ne bi smela biti... In ti na sprehodu ne boš stalno gledal kje je kakšen človek, sploh pa obstajajo ovinki in ti ne moreš vedet da je za ...prikaži več njim nekdo ki ne mara psov... Gotovi si ne izberejo psa ker je agresiven in jih že prvi dan napada, saj so takrat zanj tujci. Je pa res, da poznam ljudi ki svoje pse spustijo namenoma da napadejo druge pse in lastniki s tem pokažejo kok "nepremagljivega" psa majo. Sam da bi pa to nardili namenoma da napadejo ljudi pa še nisem videla. Sploh pa zakaj bi pes napadel človeka? Vsak ki ga napade ima za to razlog (ponavadi je to zato, ker ljudje preveč silijo v neznanega psa)

  • Ireth Aredhel Ar-Feiniel 22:02 13.november 2012.

    Dragi sovražniki psov, čeprav moramo lastniki psov konstano poslušati vaše zgražanje nad nami in našimi še kako nečistnimi zvermi in prebavljati vaše podle poglede na sprehodih, se vam nekateri še vseeno entuzijastično nasmehnemo in mogoče tudi kdaj pa kdaj poskušamo ...prikaži več približati, saj hočemo vašim otrokom in vam pokazati ,da so psi izredno lepa, nežna, igriva, prijazna, dobra bitja, ki so človeku najboljši prijatelj že skozi celotno zogodovino. Pač imate bolj primitiven način razmišljanja in ste še vedno prepričani, da je človek vrh tega sveta in da mu nič ne seže do kolen, kakor seveda tudi vam ne. Če pa vas tako muči higiena vaših perfektnih otrok, pa najbolje, da jih zaprete v sterilno sobo in jih ne spustite ven, dokler ne odrastejo (v šoli je 1000000x več bakterij, kot pa na bilokakšnem psu). Je pa tudi znanstveno dokazano, da otroci, ki so dosti v stiku z živalmi mnogo manj obolevajo kot tisti ki niso. Poleg tega, če nimate izkušenj s psi, ne pametujte glede psov v blokih, ker ti n

  • Ireth Aredhel Ar-Feiniel 22:04 13.november 2012.

    ti naši psi v blokih gredo na sprehod vsaj 3x na dan po eno uro, mi se tudi ukvarjamo z njimi ko smo doma in jih cartamo. Ampak vrejetno še vseeno menite, da gre tistim psom na 3 meterski ketni ...prikaži več mnogo bolje, saj pes tudi tja spada pa še v naravi je.

  • Stolp 22:11 13.november 2012.

    No vidiš. Namenoma spuščajo na druge pse. Ti ki si lastnica pač bolj porajtaš to oz. ti gre na živce, ker če imaš psa potem se tak pes najprej zakadi v njega! Če ne pa pač v človeka. Če je ...prikaži več agresiven, je agresiven.In na sprehodu pač moraš gledati kje je človek. Ali pa vsaj ga poklicati, poseči vmes. Ne pa da jih večina samo stoji in gleda ali pa še celo reži.

  • Teja Bajec 22:37 13.november 2012.

    No kolikor imam izkušnje z omenjenim psom, ko je spuščen ljudi enostavno ignorira, ko je privezan je pa tudi do njih agresiven.Velikokrat pa ljudje tudi narobe razumejo... Moj pes ima naprimer zelo rad druge ljudi in teče k vsakemu ...prikaži več ki ga zagleda. Čeprav verjamem da če vidiš neznanega 45-kilogramskega psa ki teče proti tebi se prestrašiš, na pa začet delat panike ljudje! Ker če psa ignorirate ga lahko prikličemo nazaj, če začnete pa kričat, mahat in skakat ste pa psu dosti bolj zanimivi kot lastnik in ni šanse da ga prikličemo nazaj.

  • Sunshine19 22:54 13.november 2012.

    Resnično ne razumem, v čemu točno je tale t.i. ''mamica'' videla problem. Posodili so prostor, kot je razvidno iz slik so prostor priredili, torej umaknili so mize in tudi ko so končali so čistilke počistile vse kakor zgoraj v članku ...prikaži več piše: Ravnateljica zatrjuje, da je po zaključenem tečaju čistilka šole opravila čiščenje v skladu z vsemi pravili HACCP sistema. Pa kaj njo briga kaj se dogaja čez vikend v šoli, če se potem prostore počisti in pripravi, da je za ponedeljek, ko se začne šola vse tako kot mora biti. Žalostno res, ubogi učitelji in ravnateljica, predvsem pa ubogi otroci, ki imajo takšne starše - ker to si jaz drugače ne znam razlagati, kakor da tale mamica res nima nobenih pametnih stvari za počet. Če bi šla jaz mimo, bi zavila noter, da pobožam vsakega kužka posebej...in to 2x :)

  • Ireth Aredhel Ar-Feiniel 22:57 13.november 2012.

    Nekateri sploh ne jemo mesa in smo lahko glasni. Se pa kar strinjam s tem, ni pes ali mačka več vredna od krave ali pa pujska...mogoče nam, ker so naši ljubljenčki...sm če bi se kdo na kravo tako navezal kot ...prikaži več na primer kot na psa, je tudi nebi mogel hladnokrvno pojesti.

  • nolande 23:56 13.november 2012.

    Aboslutno se kle gre samo za dlake!! Ta mati ni imela nč s psi, noben je ni silu, da participira še manj ji je silu kakšnga psa po roko al pa kaj. Vse, kar je jo motlo, so dlake, ki ...prikaži več naj bi bile ostale za psi. Nihče ji ni vsiljeval psa, kakor tudi tebi ne! nimaš rad psov, OK. Mene to ne gane. Izogibaj se jih, kot se jst izogibam fižola pa čeprav me vsi silijo z njim, češ da pamet dela. Ne, ne maram, bom pač butas še dalje! AMPAK, me popolnoma nič ne ganejo tisti, k ga jejo pa tud če pol kašnga 'golobčka' posledično spustijo. Temu se je nekdaj reklo TOLERANCA. Je pa res, da je v demokraciji to pozabljena beseda. Jst sn jst in noben mi nč ne sme in ne more, za vas me pa boli ...p.s.: NE kadim, vsaj 30% mojih dobrih prjatlov pa je strastnih kadilcev! Do the math!

  • Niko_K_ 02:53 14.november 2012.

    No, tale mamica je pa živ dokaz, kako so nekateri starši postali ... Da ne bom rekel kaj žaljivega.Išče dlako v jajcu, pardon... Na tleh. Draga mamica... Mene pa skrbi za vaše otroke, s takšnim stanjem ...prikaži več vašega duha bodo postali čustveni invalidi!

  • Avatar Pavel Vodnjov
    Pavel Vodnjov 06:50 14.november 2012.

    Sodeč po komentarjih je pri nas še zelo veliko nestrpnežov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.