Slovenija
52 ogledov

Avstrija zavrača tujce, ki jim ni potrjena identiteta

Komentarjev 81
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 09:26 29.december 2015.

    tudi nas čaka nekaj podobnega - vzdrževanje in maltretiranje lenuhov ! :DOL Z NESPOSOBNO VLADO !ZA POLICAJE NI DENARJA, ZA TE LENUHE GA NE BO ZMANJKALO !

  • maddog1964 09:34 29.december 2015.

    Jeb..ti ma...ter pa tako nesposobno SLO vlado pa tiste k so jih volil. Cel parlament ni vreden pol pi...zde kravje. Kr spuščite teroriste noter. K se bo kej zgodil boste najebal.

  • ginko 12:22 29.december 2015.

    Sploh ne vem slovenčki kaj jamrate. Izvolili ste tov. Cerarja, lep nov obraz, zdaj pa požrite kar ste izbrali. Saj bo premislil s svojo "sposobno" vladno garnituro. Potem boste zopet mirni, ne glede na posledice.

  • McBobo 21:29 29.december 2015.

    Jelinko se je začel delat norca, ko je videl, da nič ne more spremeniti na bolje. Prav tako sta odšla Radovan Žerjav in Lahovnik. Te ljudi bi morali skupaj spravit, pa še kakšnega res sposobnega in načelnega, pa jih pustiti vladati.

  • stanekos 07:53 30.december 2015.

    JJ iz Prishtin.

  • mph 09:37 30.december 2015.

    Jaz pa ravno zato bi. :-) Sem živel v prejšnjem sistemu, ki je bil narejen po meri človeka, so bile razlike tudi takrat, ma niti približno take, šolstvo za vse je bilo zastonj, enako zdravstvo, enako hitro si prišel do ...prikaži več istega zdravnika, ki je zdravil politike, za oblečt in jest ni bil problem, .... in dolgovi so bili 25x in več manjši, kot so danes. Ja, Yu je bila idealna. Za delavce in srednji do nižji sloj. Kar pa zadeva probleme, so ti začeli naglo nastajat šele po smrti Tita, ko so CIA in ameriški imperialisti dobili proste roke za nam vpeljat "demokracijo" po meri ameriških mega korporacij.

  • sprehajalec 10:05 30.december 2015.

    Sami se bomo naredili za "hot spot". Nimamo ne sredstev za vračilo teh ljudi odkoder so prišli, niti neke strategije, kaj z njimi. Če jih avtrijci s tolmači preverjajo, potem je treba narediti enako na Hrvaški meji. Ne potem odlagati ...prikaži več v Postojno. Ker Hrvatom jih ne bomo vtišali nazaj, upam, da se kdo ne slepi s tem. Pa kar protestirajte proti žici., prihaja pomlad, da ne bo nekega cviljenja slovencelskega potem, ko bodo gomazeli čez travnike pa Kolpo. Če so prišli čez morje, bodo tudi čez Kolpo. Da ne bo potem tistega morali bi, treba bi bilo in podobnih fiksacij nesposobnosti.

  • antitrust 18:43 29.december 2015.

    Čez Karavanke jih vozijo na način; spredaj policijski avto z lučkami vmes 15 avtobusov in zadaj policijski avto z lučkami. Odlično !

  • Vesna Dolšak 10:45 03.januar 2016.

    Pravilo, da se jih zavrača, če skrivajo svojo identiteto. Če lažeš o tem, od kje si in nimaš dokumentov, da bi dokazal, kdo si, potem imaš nekaj "za bregom" in "ajd, nazaj, od koder si prišel". Prav je, da jih ...prikaži več Avstija zavrača, morala bi jih tudi Slovenija, ne pa, da nam jih Hrvati uturijo, mi jih pošljemo naprej, Avstrijci nam jih vrnejo, mi pa ... kaj bomo pa mi z njimi?! Vrniti Hrvaški jih ne moremo, ker jih ne bodo sprejeli. Štala v glavnem! Vsi tisti pa, ki ste tukaj skriti pod raznimi vzdevki in na tak način komentirate članke, kot jih, žaljivo in nespoštljivo do drugih "komentatorjev" - dajte razkrit svojo identiteto in pokazat svoje pravo ime in potem pišite žaljive in nesramne komentarje. Vsak ima pravico do svojega mnenja, pa naj bo tako ali drugačno.

  • Ferluci 09:13 29.december 2015.

    Naši na meji s Hrvaško še vedno delajo tako, kot jim narekujejo Hrvati oziroma cmeralisti na podlagi hrvaških predlogov. To je eden izmed razlogov, da nas na avstrijski meji ne jemljejo resno in uvajajo svoj sistem nadzora schengena.

  • Avatar olor
    olor 09:37 29.december 2015.

    Kakšno galamo bi ustvarili hrvati, če bi naši zavrnili tri avtobuse. Z vsem rompopompom bi se spravi na nas. Naši aktivisti bi jim pa še pomagali tolči po nas. Budale jedne.

  • puelasedulaest 10:03 29.december 2015.

    Seveda jih je opozarjal tudi Janša ampak jih je bilo sram, da bi Janša izpadel kot prerok oni pa kot veliki nesposobneži!

  • vzev 10:04 29.december 2015.

    Slovenija bi morala zapret mejo s Hrvaško, enako kot je storila Madžarska s svojo mejo. Če pa kdo nezakoniti prestopi mejo, pa bi ga lepo vrnili v njegovo domovino.

  • razerznak 11:09 29.december 2015.

    nveem kje cmerarju tu ne gre v glavo?

  • razerznak 11:10 29.december 2015.

    prej opozorilni strel, če to ne pomaga pa v zemljo z njim

  • tomazz 13:36 29.december 2015.

    Vsi so enaki, da ne rečem isti. Same obljube in predavanja. Mi bomo pošteni, mi ne bomo kradli ... Dokler se nekdo ne izkaže v dejanjih in 4 leta vlada tako, kot se spodobi za demokracijo in civilizacijo, nimam koga ...prikaži več volit. Glede na to, in mojo starost, me verjetno volitve ne vidijo več.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:54 29.december 2015.

    " Kot poroča 24ur, naj bi Avstrijci ob pomoči prevajalcev tujce postavili na laž, ko so trdili, da so iz Sirije in Afganistana, izkazalo pa naj bi se, da so predvsem iz Maroka in Irana."Točno to bi mogla počet ...prikaži več tud Slovenija. Tist ki se laže pa ni Sirijec ali kdo drug ki prihaja iz vojnega žarišča nima kej tle počet.Sem za to da se pomaga beguncem, ne pa tistim ekonomskim migrantom ki imajo možnost v miru živeti doma.

  • Zorzul 15:35 29.december 2015.

    No pa se je tampon cona zacela.Vse humanitarce,ki stojijo ob ograji in jo podirajo ,je traba obsoditi za izdajo drzave in odvzeti drzavljanstvo in izgnati.Nisem siguren,ce se nasa vlada zaveda,da bo teh 400 zdaj ostalo pri nas,ker jih nikamor ne ...prikaži večne bomo mogli vrniti in drugi se prihajajo.Pogreb s fanfarami in godbo se zacenja

  • McBobo 21:35 29.december 2015.

    Kako? Hrvatarji in ostali so jih samo naprej nagnali. Saj je vse jasno. Hudič je, ker se meje dejansko vse bolj zapirajo. Uni na južni meji naj pa še naprej odstranjujejo žico.

  • Harrison 06:32 30.december 2015.

    A lahko naša država vsaj enkrat nekaj naredi, kot je treba. Pa od prvega do zadnjega imamo same pastirje. Se opravičujem pastirjem! Toliko nesposobnih ljudi na kupu, pa res težko najdeš. Mislim, da bomo navadni državljani morali vzeti stvari v ...prikaži več roke. Povem vam, skrajni čas je že!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.