Slovenija
52 ogledov

Avstrija zavrača tujce, ki jim ni potrjena identiteta

Komentarjev 81
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • romy 10:44 29.december 2015.

    brencl47,točno tako bo,saj smo nemočni s to vlado!!! Cmerar in co.go home and back..

  • samo.jst 11:33 29.december 2015.

    Čez HR?... dokaži. Kar se južnih sosedov tiče, so padli z neba direkt na Šentilj.

  • samo.jst 11:36 29.december 2015.

    Ni hrbtenice, kot v 99% naše politike. A misliš da bi Jelinko naredil kaj več? Sam gobec ga je bil in tudi je. Vedno se je držal opozicije in nabiral delavno dobo.

  • glicinija 11:54 29.december 2015.

    in kdaj gremo na cesto protestirat proti neodločnosti PV, dragi levičarji

  • maresem2 12:11 29.december 2015.

    Aha... se je že začelo. Peljite jih k Cmeravcu in Merkelci.

  • maresem2 12:14 29.december 2015.

    Pacient si ti od prvega dneva rojstva.

  • samo.jst 12:47 29.december 2015.

    pomisli na alternative in boš videl da smo/so ponovno zbirali "manjše" zlo...

  • encijan 13:02 29.december 2015.

    A si prepričan?!???

  • h3o 13:27 29.december 2015.

    tudi kim jong un bi naredil boljšo odločitev kot evropska Merkel

  • maresem2 14:48 29.december 2015.

    Jaz ga že nisem.

  • mph 15:08 29.december 2015.

    Se povsem strinjam in to je edina stvar, ki mi je pri ZL dvignila pritisk. Namreč tebe pa mene so zaradi teh stališč malodane označili za naciste, ksenofobe, ... V vsem ostalem pa jih podpiram in zelo verjetno dobijo vseeno ...prikaži več moj glas na naslednjih volitvah.

  • mph 15:08 29.december 2015.

    So ga izvolili, jaz ne. Jaz sem dal glas ZL in razen kot rečeno z imigrantsko politiko, so do sedaj povsem upravičili to.

  • mph 15:09 29.december 2015.

    Niso vsi enaki. So, če nič drugega, eni vsaj manj slabi. Od tega "vsi enaki" pa imajo največ koristi tisti najslabši.

  • Igor Đukanović 15:13 29.december 2015.

    Kje so vsi ti tolmači bili, ko je bilo treba Arabcem razložiti (ali napisati na listek), da tri tisoč enolončnic, ki jih je skuhala slovenska vojska, ni narejenih na svinjski masti? Zanimivo, kako država, ko se boji za svojo varnost, ...prikaži več, od nekod stakne te ljudi. Prej pa zanje ni denarja. Ob silnih milijonih ki naj bi jih pošteno zaslužili pri sprejemanju beguncev angažirani zaposleni iz javne uprave (beri vojske in policije).

  • Kranjica 15:39 29.december 2015.

    Hm, katera stranka pa je "večje" zlo? ZL, SD morda?

  • Kranjica 15:48 29.december 2015.

    Saj bi človek še glasoval zanje, če ne bi propagirali demokratičnega socializma. Večina tistih, ki smo podoben sistem že preživeli, ne bo glasovala zanje. Poleg tega stranko zastopajo tretjerazredni igralci, večni študentje, kvazi kulturniki.. No, saj ne rečem, nekateri so tudi O.K..

  • Kranjica 15:51 29.december 2015.

    Adijo Schengen, spet bomo čakali v km vrstah za prehod meje, na naši strani do dna Ljubelja, v A pa do Malleja, vsaj tisti, ki smo s tega konca SLO.

  • Kranjica 15:55 29.december 2015.

    Izobrazba ni vedno merilo modrosti in normalnosti.

  • Dolfi 16:00 29.december 2015.

    In tako jih bo nekaj tisoč ostalo tukaj, ker si jih ne upamo vrniti Hrvatom!

  • dimnikar 09:02 29.december 2015.

    In zakaj jih mi sprejemamo? Menda imamo enako podlago, kot Avstrijci, da jih zavračamo? Mater naši dolgo rabijo, da se zbudijo, kljub temu da se je o tem opozarjalo že PRVI DAN.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.