Slovenija
643 ogledov

500 evrov kazni, če med postopkom stopite iz avtomobila

Komentarjev 74
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primoz.g 22:00 12.april 2017.

    OK kera budala stopi ven iz vozila ko ga ustavi policija ? Itak nikjer ne smeš stopit ven, to je bilo že prej, zdej so dodali samo kazensko kvoto 500 evrov, ker prej to ni bilo opredeljeno, nisi pa seml ...prikaži več stopit ven dok ti policist ni rekel da izstopi, SE PRAVI samo mal boš plačal, ven pa tko nisi smel že prej. Roke na volanu pa še nimamo, tko da predlagam vladi naj da tudi to olajšavo, in jo oceni na 1500 eur :)

  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 15:03 12.april 2017.

    Ne poznam države, ki bi bolj grozila svojim državljanom,razen diktatorskih. Iz življenja , pa vemo , da grozi samo pokvarjen človek in lopov.

  • Papaja Popi 16:53 12.april 2017.

    In kako ti veš, da policaj z prižganimi lučmi hoče ustaviti tebe ? ? ? ? ?

  • ZgagaXXL 16:53 12.april 2017.

    Policist je ustavljal je že na cesti, pa frajerka "ni videla/slišala". Kje se potem postopek nadaljuje ni bitno. Potemtakem bi vsi "pobegnili" in zapeljali na privat dvorišče in kazali osle policajem...

  • evelux 19:25 12.april 2017.

    Na svojem zemljišču al dvorišču bom pa istopil iz vozila ko bo meni pasalo in kdaj mi bo pasalo in noben policaj mi tega nebo preprečil na svojem sem jaz gazda.Al bomo na koncu morali še prosit za dovoljenje ...prikaži več kdaj bomo šli iz šekreta. Kaj so res naša država in njeni organi kriminalci ki se dobesedno obnašajo kriminalno oderuško.

  • eosss 09:18 13.april 2017.

    Imel je prižgane modre luči! Med opravljanjem postopka oz. med sledenjem osebi, ki je storila prometni prekršek, lahko policisti /zapeljejo/vstopijo tudi na zasebno zemljišče.

  • MK 12:54 13.april 2017.

    Dopuščam možnost, da se kdaj kaj zgodi. Tudi ti kdaj zamočiš na šihtu ali narediš kaj drugače, kot bi mogel ampak zato pa so predvideni postopki, ki se jih lahko v takem primeru poslužiš. Pisanje po FB ali blogu pa ...prikaži več to ni. Tudi napadanje na osebni ravni.Zakaj se pa noben ne krega s FURS-ovci. Maš odločbo, dokaži, pritoži in gotova maša.Kot si pa sam priznal tudi sicer nisi angelček. Kot tak pa si sigurno prej osumljen za podobna kazniva dejanja, kot jaz, ki ta čas izkoriščam za tek po Kranjski Gori. Lp

  • Žurnalček 18:33 13.april 2017.

    Stvarno ste ............. ! Kako ti bo policaj to povedal , ko pa ne sme stopiti na TVOJO ZEMLJO , LASTNINO , V STANOVANJE, V SEKRET ,ČE GA IMAŠ ZUNAJ , V GARAŽO , NA VRT !

  • Janez_53 18:58 12.april 2017.

    Dragi Žurnalček, tudi za tebe veljajo zakoni in predpisi, tako kot za ostale. Bluziš nekaj tjavendan in se delaš pametnega- rajši si vzami čas in preberi kakšen zakon!

  • primoz.g 22:45 12.april 2017.

    na tvoji parceli my ass, če te je policija ustavljala se lahko ustaviš celo v svojem jebenem šotoru, ki takrat postane samo mesto TVOJE ustavitve in NIMA VEZE z tvojo lastnino, ustavijo te lahko KJERKOLI HOČEJO oz kjer ustaviš tam ...prikaži več se izvaja ZAKON, pač ti si izbral mesto oni so te ustavljali recimo 20 metrov stran ampak TI SI ustavil kjer pač si, torej se po zakonu APRIORIJ strinjaš, ker če se ne bi lahko ustavil ta moment ko si vidu loparček.

  • Boris Odreitz 00:06 13.april 2017.

    dobrodošli v tem netotalitarnem sistemu, uf kako je lušno in prijetno. Nekoč je bil policaj spoštovan, danes je popluvan nihče ga ne mara , vsi se ga bojijo. Zakoni so ubijalski, povzročili bodo hude paranoične izpade z shizofrenimi izpadi tako ...prikaži večko na eni kot na drugi strani. Vojna ni daleč

  • blayo 01:12 13.april 2017.

    No zdaj bo pa model privlekel na plano tisoč in en "kaj pa če"... kaj pa če si na skiroju ane, v ustih imaš pa dudo ane... res butast zakon ane.

  • JT_Thomas 23:01 13.april 2017.

    Oprosti. Ti si pravi kreten. Obtožuješ me za KAZNJIVVA DEJANJA. Predvidevam, da ne tnaš razlikovati med prekrški in kaznjivimi dejanji. Aja. Ko boš prelaufal 42,195 km v koliko toliko solidnem času, kot recimo jaz, se pa javi. In še to. ...prikaži več V službi ne kršim pravil. Niti minimalno. Seronja.

  • Pepe007 15:06 12.april 2017.

    Človek ne opazi policijskega vozila s prižganimi lučmi za sabo. Predvidevam, da ne bi opazil niti rešilca, ki bi mogoče komu rešil življenje, če bi ljudje spremljali promet okrog sebe kot učijo v avto šoli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.