Slovenija
643 ogledov

500 evrov kazni, če med postopkom stopite iz avtomobila

Komentarjev 74
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blayo 01:14 13.april 2017.

    Ja ja, na svoji parceli! Al pa v svojem gradu!! Ma ne, v svojem svetu lahko delaš kar hočeš!!! Nima policaj tukej kej za praskat ane!!!!

  • blayo 01:16 13.april 2017.

    Pa kje si to neumnost pobral? V Lady? Al v Novi?

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 07:36 13.april 2017.

    policist nima prav ,ker je izstopila iz avta pred domačo hišo torej na svoji parceli in policaj če bi napisal kazen bi bila brezpredmetna,ker je iz avta stopila pa ne more dokazat da ni bila pripeta,mislim da policist nima pojma ...prikaži veča o zakonih in je zgolj inkasant

  • Alen Jazbec 08:50 13.april 2017.

    Vaše trditve so popolnoma neutemeljene. Naj razložim; storil sem kaznivo dejanje prekoračitve hitrosti. Policija me je ujela na radar ovinek preden sem zapeljal na domače dvorišče. Po vašem naj me ne bi mogli sankcionirati??? Ne bo držalo.

  • Alen Jazbec 08:51 13.april 2017.

    Žalostno toda resnično.

  • Alen Jazbec 08:51 13.april 2017.

    Zgoraj sem napisal primer, preberite.

  • Alen Jazbec 08:52 13.april 2017.

    Se strinjam, če nisi v postopku z varnostnim organom. V tem primeru se gre za varnost uradne osebe.

  • Alen Jazbec 08:55 13.april 2017.

    Če boste v postopku z uradno osebo lahko sledi globa navedena v članku. V osnovi se gre zgolj za varnost policistov.

  • eosss 09:11 13.april 2017.

    Prekoračitev hitrosti ni kaznivo dejanje ampak prekršek... :-)

  • KOJAK 10:35 13.april 2017.

    BRAVO!

  • JT_Thomas 11:28 13.april 2017.

    Prekoračitev hitrosti ni kaznivo dejanje, ampak prekršek.

  • satir 14:40 13.april 2017.

    Roke na volanu...hm, pri nas bodo to sprejeli z zamudo, ko bodo avtomobili že vozili sami in boš imel kvečjemu Jostick... pol bo kazen sigurna, ker nimaš rok na volanu in še hujše ker sploh nimaš volana... duplo kaznovat !!

  • Matjaž Doling 16:17 13.april 2017.

    to so že stara pravila,ki ne veljajo samo v sloveniji.....dokler vam g.policaj ne dovoljuje istopiti iz svojega vozila ga ne smete zapuščati pa magari ste na svojem zemlišču

  • Žurnalček 18:21 13.april 2017.

    Če te izmeri eden policist , drugi pa ustavi 100m ali še več nižje , ti nehote uideš postopku , če je vmes tvoje dvorišče ali pa stranska cesta .v katero nevedoč za radar zapelješ .

  • Žurnalček 18:52 13.april 2017.

    Tu je nastal problem pri policistih . Kajti po zakonu morata napisati kazen ali pa samo izdati opozorilo in plačilni nalog predati prekrškarju v roke, zaradi njegove pravice in možnosti plačila polovičke ! Policista sta se morala ustaviti pred vrati ...prikaži večti in voznico poklicati k sebi , ter ji razložiti nastalo situacijo , ki gre njej v škodo , če ne bo sodelovala v postopku ! In to je vse !

  • Žurnalček 18:55 13.april 2017.

    Policist ti ne sme pogledati v prtljažnik ! Zato ti kurvanjsko reče a pokažete žarnice, PP in trikotnik , ker pričakuje , da ga boš odprl ! Jaz imam vse pod sedežem !

  • blayo 18:59 13.april 2017.

    Na, še en ki se izobražuje iz rumenih medijev. Po tvoje torej lahko ti bežiš pred policijo in ko zapelješ na svoje te ne smejo več loviti. Ti pa jih od tam lahko mirno z bazuko razstreliš, saj se nimaš ...prikaži več česa bati, si pač na svojem ane in nihče ti na svojem nič ne more?Daj, naj ti prosim nekdo hitro dudo zatlači v usta, da ne bodo ven "letele" takšne neumnosti.

  • Avatar gujdek
    gujdek 19:26 21.april 2017.

    Te kot žrtev s podobnimi izkušnjami podpiram.

  • dimnikar 15:01 12.april 2017.

    Če ti prvič za nekaj slišiš, ne pomeni da je to novo ali "sproti" izmišljeno. Malo bolj se izobrazi pa ne boš imel teh problemov, da te zakoni presenečajo na vsakem koraku.

  • konstruktor 16:32 12.april 2017.

    Ejga, kot prvič : velja, kot je napisal "zgagaxxl". Drugič : ni vidla lučk za sabo - ja pa ja, lari fari, kot tretje, meni najbolj kr neki, pa, ja luba duša, a nisi mogla na tržnico v neposredni bližini ...prikaži veči iti peš??? Navsezadnje pa še, ne vem, če je lahko policist kar tako malo po domače na privat dvorišču?? Epilog ; to je bolj zgodbica za lahko noč......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.