1006 ogledov

Hrvaška doživela najhujši poraz v svoji zgodovini

Marco Asensio Epa Marco Asensio je bil glavni arhitekt španske dominacije nad Hrvaško.
V torek je bilo odigranih sedem tekem novoustanovljenega tekmovanja evropskih reprezentanc.

Nogometna reprezentanca Španije je na drugi tekmi elitnega dela Lige narodov v Elcheju razbila svetovno podprvakinjo Hrvaško (6:0). Za domačine so zadeli Saúl Ñíguez (24.), Marco Asensio (33., 35.), Rodrigo (49.), Sergio Ramos (57.) in Isco (70).

slovenska nogometna reprezentanca Nastop reprezentance Šport "Ko oblečeš dres s tem grbom, se moraš obnašati drugače"

Islandija je v elitni ligi A doživela drugi visoki poraz, po polomu v Švici s 6:0 je morala priznati premoč tudi Belgiji, ki je v gosteh gladko slavila (0:3). Za "rdeče vrage" je dva gola dosegel zvezdnik Manchester Uniteda Romelu Lukaku v 31. in 81. minuti, prvi gol pa je prispeval Eden Hazard iz enajstmetrovke v 29. minuti.

Zlatko Zahović Reprezentanca Šport Zahović: Kaj poraz, to me je res zabolelo

V drugem kakovostnem B je Bosna in Hercegovina z golom zvezdnika Edina Džeka ukanila slovensko severno sosedo Avstrijo (1:0) in ohranila popoln izkupiček.

V tretjem kakovostnem razredu C sta bili na sporedu dve tekmi. V skupini 3 je Finska ugnala Estonijo (1:0), Madžarska je bila boljša od Grčije (2:1).

V ligi D sta se Moldavija in Belorusija razšli neodločeno (0:0), Luksemburg pa je slavil v San Marinu (0:3).

Roberto Mancini Liga narodov Šport Poraz Italije, velik preobrat Turčije proti Švedski