Slovenija
8782 ogledov

Urška Bačovnik Janša: Nam bodo ukradli še otroke?

Komentarjev 81
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • porko2 13:18 30.april 2017.

    Janez bi moral biti za zapahi. Urška pa se nima kaj oglašati, ker se tudi ne sme. To vse piše Janko. Kaj ima Janša z volitvami? Kaj zdaj bomo pa kar kriminalce volili za predsednika?

  • Avatar praufo
    praufo 14:38 30.april 2017.

    pride čas ko je treba tudi kaj resetirat in še kako ... ivan, meni je tega sranja dovolj, ti pa še vedno vstrajaš ... po želji ... kumunajzerji delajo kar delajo ampak vsega folka nimajo pod oblastjo, sds bo brez ...prikaži več tebe še bolj zacvetela ... pač tako je vse se spreminja, vse sde giblje, tako kot atomčki, in enkrat škripnemo, pa se zopet pojavimo nekje drugje

  • brezheca 21:29 30.april 2017.

    Družinskega življenja nikoli ni želel.Pomemben je samo on.In razplod.

  • brezheca 22:45 30.april 2017.

    Najslabši so tisti,ki so enkrat rdeči drugič beli.Kar jim takrat prinaša največ koristi.

  • brezheca 22:47 30.april 2017.

    Nikoli niste in nikoli ne boste.Preprosto ste prebukovi.

  • ode 18:15 29.april 2017.

    Kar naj jih ukradejo, saj bo ata Ivan nove naredil.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:16 29.april 2017.

    ?????????????????????????????????????

  • Avatar praufo
    praufo 15:22 29.april 2017.

    stvar je povsem preprosta, IVAN!, al janez al kaj si že, če si pameten pejt v tujino in furaj politko od zunaj, tam ti ne boo nič vzeli, niti te vlekli po cajtngih, za tole mugelsko mafijo je pač potreben ...prikaži več drugačen pristop, povsod po svetu je slovenc časti vreden človek medtem ko je pri nas vreden samo rdeč slovenc ... žal ... ampak tudi tega bo nekoč konec, ... nekoč

  • brezheca 16:14 29.april 2017.

    Zdravnike sem imel za malo bolj inteligentne ljudi.Do zdaj.

  • encijan 18:34 30.april 2017.

    pa še namesto tebe kakega,a?!??

  • kartako 19:30 30.april 2017.

    Bog nam pomagaj od takih....

  • alibi 19:15 29.april 2017.

    Vsakemu loleku je lahko jasno, da so tožilci to privlekli za rep Preprosta matematika. Če je na mesec kot predsednik vlade, minister, predsednik stranke in poslanec zaslužil samo 1000 evrov mesečno je to v enem letu 12.000 evrov in v ...prikaži več in v 25 letih 400.000 evrov . In tudi Urška je zanesljivo zaslužila toliko , kar pomeni skupaj 80.000 evrov\s\skar je dvakrat več kot tožilci trdijo, da sta zaslužila in to brez dediščine in honorarjev. Pa tudi plače predsednikoiv, ministrov in poslancev so bistveno višje od 1.000 evrov. Torej gre za\s\sbluzenje in namerno šikaniranje predsednika opozicije s stramni\s\sdržavnih organov !?

  • Dušan Jakič 21:57 29.april 2017.

    Uff, slaba matematika. Bi držalo, če ne bi v teh 25 letih tudi kaj zapravil. Jaz sem tudi zaslužil več kot 100.000 pa nimam 100.000 premoženja.

  • kartako 19:33 30.april 2017.

    Ne bi teli preživeli v hosti,saj bivši tudi niso.!

  • kartako 19:35 30.april 2017.

    Pa še spomine na partizanska leta.......

  • kartako 19:37 30.april 2017.

    A ma F21 tud knjigo....( a sam tardeče zamrznjene?)

  • Igorgeus 21:55 29.april 2017.

    Zdaj pa odstej se nakup vseh nepremicnin in avtov v tem casu in ponovi matematiko.

  • Igorgeus 21:58 29.april 2017.

    Ce ne bi bil on en izmed teh stricev, bi se slo...

  • Dušan Jakič 22:00 29.april 2017.

    kaj? a mamo komunistično stranko v sloveniji al kaj? Edini ostanki pravega Slovenskega komunizma se skrivajo prav v SDS-u, z Janšo na čelu. Kdo je lezel Titu v rit? Kdo je šel peš romat v jajce... samo ta najbol goreči ...prikaži več komunisti... TROLOLO!!!! Kaj ovce, ovce so prepametne za naše volilce. Od osamosvojitve pa do danes nismo imeli enega politika, ki bi ga bilo vredno glasovati in da bi si zaslužil čast zastopati ljudstvo.

  • matermila 18:30 30.april 2017.

    Kaj tebi ni jasno?V 25 letih,ob plači 1500€ znese 450 jurjev,če primakneš še ženin denar,pa kako zapuščino,si hitro na milijonu.Če si malo pameten,pa vsega ne zapiješ,si zlahka postaviš bajto,kupiš avto itd.Jaz sem sam v službi,preživljam ženo in do pred kratkim ...prikaži več dva otroka(sedaj samo enega),pa sem postavil hišo imam dva avta(ker sta potrebna) in tudi jemo dobro.Se da če imaš v glavi pamet namesto grahovega zrna.Pa nisem privrženec JJ,sam mi gre že pošteno na živce,da se ga lotijo vedno pred volitvami(samo da so letos malo pohiteli).Drugo,pa je vprašanje,ali preverjajo še druge politike.Kaj je Cerar že vrnil dvakrat plačane potne stroške?So mu že pregledali vse račune itd.Morate biti pa res obsedeni z Janšo,da tolčete po njem tudi ko še ni nič dokazano.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.