Slovenija
8782 ogledov

Urška Bačovnik Janša: Nam bodo ukradli še otroke?

Komentarjev 81
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smuc 13:03 29.april 2017.

    ++++++++++++++++++++++

  • smuc 13:05 29.april 2017.

    ..ne, vi ste samo po vojni ubijali!

  • Avatar MS
    MS 13:19 29.april 2017.

    Spoštovana gospa Urška, čemu strah, le čemu? Izredno in enkratno priliko ima sedaj Ivan da sodišču predloži račune in verodostojno dokumentacijo in se tako za vedno znebi vsakega suma! Pa še več, enkrat za vselej bo zaprl goflje vsem ko ...prikaži več mu že 25 let delajo krivice! Veseli bi morali biti!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 13:20 29.april 2017.

    Očitno počasi zmanjkuje denarja od prodanega orožja, od provizije s Patrio, pa cestnine, ki so se odtekale v železnice ali bolje rečeno v SDS...!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 13:22 29.april 2017.

    Janša me močno spominja na Pabla Escobarja! Oba sta do bogastva prišla z zelo umazanimi posli, na koncu pa sta oba ostala brez vsakega fičnika. Escobarja so na koncu ustrelili policaji, upam da bodo Janšo prav tako!

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 13:40 29.april 2017.

    Vsekakor, ampak to zaprl bo goflje le v primeru, če nima kaj skrivat :) Tako kot mi pošteni državljani ne.

  • Papaja Popi 13:40 29.april 2017.

    Besede bivšega domobranca - citiram.Mi smo jih že med vojno dosti pobili, kaj bi bilo šele, če bi zmagali !

  • bodica 13:41 29.april 2017.

    AtaAufbiks je še eden naiven bralec, ki bi verjel tudi, če bi mu rekli da je zemlja kvadratna, ali pa da se sonce vrti okoli zemlje. Na žalost je v Sloveniji takih naivnežev zelo veliko. Rekel bi lahko celo, da ...prikaži več so v večini. Ne ve pa da mu je nekdo izpred nosa sunil desetine milijard evov, ki jih bo kot davkoplačevalec lepo in veselo plačal.

  • smejka 13:43 29.april 2017.

    Vsem pobrati imetje in naj se začne z 0.

  • bodpametn 13:52 29.april 2017.

    Rdečkarji pejte raj v hosto obujat spomune, ne pa za tipkovnico onanirat!

  • Avatar care
    care 13:56 29.april 2017.

    Smrt fašiznu in janšizmu...beee beee ovce :))))

  • dragec 13:59 29.april 2017.

    Res, kdaj bodo te volitve, da desnim komunistom jebemo mater

  • Franjo Erman 14:48 29.april 2017.

    vse nakradeno bo pač potrebno vrniti

  • Franjo Erman 14:50 29.april 2017.

    čebi jih imel, bi jih že zdavnaj pokazal. tako pa ni-ni

  • iravadi 15:01 29.april 2017.

    Ali pa Andersenove pravljice...

  • wolf.ata 15:06 29.april 2017.

    sam ne vem od kje toliko borcev iz 2.svetovne vojne,a se klonirajo ali kaj,vse rdeče,ne vem, mi ta leta pa to ne gre skupaj,so bili dojenčki borci ali kaj,ampak vse račune naj pregledajo,tudi od Jankoviča,Kučana itd.,tudi v tujini in v ...prikaži več bunkerjih,je Janša mali proti ostalim lumpom,eni so več deset milijonov poskrili

  • Dušan Jakič 22:02 29.april 2017.

    Niso to borci krivi, kriva je politika. Velika večina tapravih borcev je preminula. Pa sama spomenica ni bila bog ve kaj, vsekakor pa več kot veteranski dodatek za osamosvojitelje. Žalostno.

  • Janez_53 23:55 29.april 2017.

    Očitno nisi v stanju dojeti, da ima Janša enkratno priložnost! Le pokazati mora dokazila za zasluženi oziroma pridobljeni denar! Dokumente zbere v ENEM POPOLDNEVU in je zadevo rešil! In se lahko veselo smeji (seveda, če ima ustrezna dokazila...). Bi pa ...prikaži več ti priporočal, da si v knjižnici izposodiš tri knjige z naslovom V imenu države. Mogoče te bodo razsvetlile.

  • partizanka 00:50 30.april 2017.

    dragi Slovenci, preberite kaj ste napisali in se malo zamislite. Smo mi sploh normalen narod?

  • mp5 02:38 30.april 2017.

    Janez, taktika vnašanja dvoma je že kar mal prozorna. Ker pa že 53tič omenjaš knjigo za razsvetljenje, ti bom pa še jaz eno, ki nosi naslov Cesarjeva nova oblačila.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.