Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
6855 ogledov

Previdno: Uporaba teh naprav vam lahko krepko zviša znesek na položnici

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 07:14 02.oktober 2024.

    Nekaj ne razumem. Jaz sem vplačal prispevek 3x25A, Torej je poznana moč, ki jo imam po pogodbi. Kdaj so operaterji to pogodbo spremenili? Nekaj ne štima, kajne? Ali opevana ZPS ne ve kaj je pogodba in dogovor?

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:19 02.oktober 2024.

      Tudi operaterji imajo nad sabo nekoga in tu ne moreš nič,jih hodimo volit vsake 4 leta,drgač pa se obrni na odvetnika in boš videl,ni druge .

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:30 02.oktober 2024.

      Oni delajo kot njim paše,ata ti si nula za njih

  • dr3k 08:24 02.oktober 2024.

    Namesto da bi novinarji začeli udarjati po teh klovnih iz agencije, ki so sprejeli ta debilna pravila, moramo mi sedaj varčevati z elektriko, kot da živimo v kakšnem Bagdadu.

  • Luksi 07:54 02.oktober 2024.

    Vsi vemo, da bomo plačevali veliko več, kosila namreč ne bomo kuhali med 22. in 6. uro. Če so bile grožnje z referendumom takoj, ko so omenjali prepoved drv, ne razumem, kako se lopovski vladi zdaj dopušča, da iz pol ...prikaži več države ustvari reveže.

  • bleki 08:30 02.oktober 2024.

    Aha potlej ne smem več istočasno peči picka v pečici in istočasno kuhat govejo juho. Ko se bom grel pozimi na toplotno črpalko, v katero nakup me je prepričala vlada, ne smem imeti nič drugega vključeno, že za tobo astronomski ...prikaži več znesek. Penzine imam pa 780 eur. 350 bo elektrika v kurilni sezoni. H ala golob, hvala celotni vladi za nateg stoletja.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:28 02.oktober 2024.

    Zdaj bodo udarili po žepu vse tiste,ki imajo toplotne črpalke.Sem vam rekel da bo tako.Nič ne boste imeli zastonj v tej lopovski državi

    • dr3k 09:34 02.oktober 2024.

      Elektromafija je ugotovila, da bi dobila premalo denarja od lastnikov SE in TČ, sedaj so se pa še na njih spravili

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:35 02.oktober 2024.

      Vprašaj IQ65 on pravi,da bo še vedno 200€ mesečno v plusu!!! Ta človek živi na marsu!!!

  • rd2dmk2 06:49 02.oktober 2024.

    vlasih se je najela hišna pomočnica za kakšna gospodinjska opravila. sedaj pa bomo najeli elktro- matematika da nam bo sproti računal kaj lahko prižgemo. no pa le veselo kupovat EV in TČ. samo boste pa prodali šporget in pralni in ...prikaži več sušilni stroj pa kuhali na roštilju in prali na roke. al pa vas ne bo cel dan domu, ker boste moral imet 3 šihte. aja hitr kupte kiperbuš, čez tri mesece ga boste bolj drago prodal kot bitcoin.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:32 02.oktober 2024.

    Manjka samo še par/nepar,pa smo spet na istem kot pred 40. leti!!!

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:08 02.oktober 2024.

    No za mene ni neke spremembe že tako in tako doma uporabljamo pralni stroj in sušilni na nočni tarifi ,že zaradi preobremenitve in nikoli vse stroje naenkrat v isti čas ,prednost tega je ker el.radiatorji so ponoči na minimum pa ...prikaži več le ti še prostor ogrejejo zlasti sušilni stroj ki deluje kot toplotna črpalka,ogrevaš pa prostor,ki ga rabiš dnevno malo bolj drugje manj,jaz v spalnici čista nula poraba,spimo kot angelčka z ženo lepo v hladnem v topli postelji,vedno dober zrak.

  • Boris 08:38 02.oktober 2024.

    Smešno, resen članek ki ima v naslovu "krepko" bi podal v besedilu nek znesek, tako pa je to le ekonomsko politična propaganda.

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 09:18 02.oktober 2024.

    al pa če se zapremo v jamo izklopimo vse in hvalimo dr. Goloba, mojstra energetike in ga še 10x izvolimo, da bo iz nas naredil Butale, svojo priležnico pa za kraljico Butal

  • bobubob 09:33 02.oktober 2024.

    Tisto kar so in še mečejo v TEŠ in v rudnik, je treba pač nekje pobrati. In vzame se tam, kjer je to najlažje. Pomembno je le, da se število elektrificiranih tesel povečuje, naj stane koliko pač stane. Zelena barva ...prikaži večva bo zavladala svetu. Tako, kot je včasih vladala rdeča. Plebs pa bo ostal plebs, kot včeraj tako danes in vekomaj.

  • Pepe007 08:31 02.oktober 2024.

    Na vrhu države imamo energetika, ki se je pač odločil, da bo naredil sektor bolj profitabilen. Čeprav je že sedaj to bil sektor z najvišjimi plačami in ne zdravstveni. Ampak raji je zlahka preusmeriti pozornost na grde zdravnike, ki bi ...prikaži več radi imeli take plače kot srednješolci v energetiki, ki upravljajo z objekti, ki smo jih zgradili iz davkov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.