Slovenija /slovenija/crna-kronika
17426 ogledov

Starši učenca v šoli fizično obračunali z njegovim romskim sošolcem

Komentarjev 86
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Nelaži 22:21 13.september 2024.

    hitra rešitev; Ciganske otroke izločiti iz osnovnih šol in za njih takoj urediti posebno šolo, ki bo namenjena samo njim.

    • munja 09:13 14.september 2024.

      Tako je že bilo, pa so pametni šolniki to spremenili in jih pomešali.

  • munja 18:24 13.september 2024.

    Če nesposobna oblast, ki samo nekaj blebeta in se v nedogled dogovarja, ne poskrbi pa za varnost svojih državljanov, se bomo pač morali braniti sami. Vedno bolj in z vedno večjo odločnostjo bo treba pristriči peruti tistim, ki mislijo, da ...prikaži več so nedotakljivi oz. jih vlada ščiti. In to čimprej in v čimvečji meri. Je veliko različnih sredstev na razpolago, samo organizirat se je treba in jih uporabit pravi čas in na prav način.

    • mph2 19:33 13.september 2024.

      Ja, predolgo so vsi spali glede teh problemov. Ne pa pozabit, da tudi tvoj duhovni vodja ni v 3 vladah naredil nič. Krivi so vsi.

    • munja 19:47 13.september 2024.

      mph2 jaz nimam duhovnega vodje, ker razmišljam s svojo glavo. Vem, da si mislil janšo, moram pa te razočarat, ker ga ne podpiram in ga nikoli nisem. Tako dane ti meni "tvoj duhovni vodja"!

    • miran29 20:56 13.september 2024.

      židje na oblasti hočejo vojno in razlog, da lahko eliminirajo staroselce, kot so jih že v preteklosti....in naselijo poslušne migrante z low IQ...ti jim ustrezajo, nisonevarni za židovsko oblast !!!!

    • munja 09:33 14.september 2024.

      Daj miran, zdaj si pa že dolgočasen s tem ponavljajočim komentarjem!!

  • atamama 10:12 14.september 2024.

    V celotni zadevi pa je eminenten molk policije. Ko so se dogajala huda kazniva dejanja s strani ciganske populacije so imeli tiskovne konference s poudarki...obvladujemo situacijo... Sedaj, ko so ugotovili-če še niso spremenili ugotovitve po nareku-da so v tej šoli ...prikaži več sistematično maltretirali ciganski otroci določene šibkejše otroke pa vse tiho je bilo. Kako so preventivno obvladovali situacijo. Pod preprogo, skupaj s statistiko neobiskovanja pouka ciganov? Veliko gnilega se je nabralo, kajne?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:48 14.september 2024.

    Valda, če odgovorni nič ne naredijo, da bo človek vzel pravico v svoje roke, sploh če gre za otroka.

  • Enzgg4 18:19 13.september 2024.

    Nisem vedel, da je foter nalomil še učiteljico. Ker si drugače ne znam predstavljati, zakaj bi šla na bolniško. Upam, da se bo primer razjasnil in da bomo izvedeli, za kaj je šlo. Ne bom vnaprej krivde valil na cigota. ...prikaži več Lahko, da ga je mali civil zajebaval v stilu "cigo, smrdiš, žlebove kradeš, mačke ješ" in je onemu počil film, pa ga je nalomil. Lahko pa da je bil kriv mali cigo. Za njegovo dobro in za dobro cele romske skupnosti upam, da se bo zadeva razčistila.

    • munja 18:26 13.september 2024.

      Veliko vprašanje je, če bomo sploh izvedeli, kako je vse skupaj potekalo. Vse bo potihnilo in se pometlo pod preprogo, kot že milijonkrat dosedaj.

    • Enzgg4 18:41 13.september 2024.

      To bi bilo najslabse. Za cigote slabše itak ne more biti, saj je 99.9% civilov a priori prepričanih, da je bil kriv cigo. Tudi sam sem sprva takoj pomislil na to. Ker pa vem, da je mularija zmožna marsičesa in ...prikaži več da noben ni angelček, dopuščam tudi drugo možnost.

    • mph2 19:34 13.september 2024.

      hmm, na bolniško gredo ljudje tudi zaradi psihičnega stresa in podobno. Bo potrebno počakat kakšen dan.

    • Turist1 16:47 14.september 2024.

      o ja, še slabše bo, ko se ne bo več iskalo rešitve v policiji ampak v skupnosti enakomislečih, ki bodo "problem" uredili po svoje. Tudi to ni nemogoče, če država ne zna vzpostaviti spoštovanja zakonodaje pri vseh, ne samo nekaterih.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:16 14.september 2024.

    Bo treba red narediti po svoje,ker policajem se itak hebe za nas,vladi pa tut.Me zanima kaj bi naredil en poslanec,da mu cigani posilijo njegovo hčer

  • kapljač 16:54 14.september 2024.

    Tako problemi se vedno rešujejo na licu mesta . Vsekakor če braniš svojega otroka , bi Slovenci morali , kdaj že , pokazati več poguma.

  • atamama 11:06 14.september 2024.

    Počasi ampak gre, prave informacije kdo je koga prihajajo na plan: https://dolenjskilist.svet24.si/2024/09/13/293147/novice/dolenjska/ocetu_prekipelo_obracunal_z_romskim_ucencem__ker_je_skusal_zascititi_svojega_otroka/

  • Dejan Vehovec 20:23 13.september 2024.

    torej vzel fotr pravico v svoje roke in se spravil na otroka.....če bi se spravil na mojega otroka, bi šli na sodno pot in se za junaškega fitra ne bi dobro končalo. upam da bo imel za vratom Policijo zarad ...prikaži več tega in upam da ne bo imel za vratom otrokove žlahte. Sicer pa, je poskusil prej uredit kot bi jaz: najprej prijazno z otrokovimi starši, nato pisno z vodstvom šole, nato s prijavo na Policijo.

    • atamama 20:57 13.september 2024.

      Najprej pa se vprašajte kako je nastal spor in kdo je koga nadlegoval.... in vsak normalen oče bi se postavil za otroka....ker učiteljski zbor se ni, so raje pogledali stran, kajne g.ravnatelj?

    • francek 06:02 14.september 2024.

      predvidevam, da so tudi učiteljico poslali na bolniško, da bodo drugi govorili v njenem imenu.

    • munja 09:17 14.september 2024.

      Ker ne vemo podrobnosti in jih tudi ne bomo izvedeli, ne moremo sodit, kdo je prvi začel. Normalno pa je, da braniš svojega otroka, vsak bi ga.

    • atamama 09:32 14.september 2024.

      Politično zavite izjave ravnatelja, da spori med učenci so, da je izziv delovati v teh sporih... ne pa pove, da grožnje v šoli, po izhodu iz šole učitelji in ravnatelj nočejo videti.... in pravilno, starši naj zaščitijo otroke. Pa kako ...prikaži več je bilo v NM, 100 m stran od šole policija ampak vseeno cigani prebutali otroka in starše in grozili... Čudežno ni pisalo nič o epilogu, kajne?

  • 4krogci 07:22 14.september 2024.

    48letnik ima soloobveznega mulca...oprostite ampak ze to je skregano z vso zdravo pametjo!!

    • Miller 08:15 14.september 2024.

      Jaz sem imel otroka pri 35 letih... Torej bo star 13 let ko bom jaz 48... Ti ne gre neki matematika ali pa pač neveš da imajo ljudje sedaj kasneje otroke ker ni pogojev da bi jih imeli prej....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.