Slovenija
367 ogledov

Mamico zmotile dlake na brisački

Komentarjev 199
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Denis Sitar 18:34 13.november 2012.

    Babja fina rit. Doma pa s šajtrgo gnoj čez kuhinjo vozi...:)

  • BorutK 18:37 13.november 2012.

    Histerična baba tečna, snobovska.

  • depresija 18:47 13.november 2012.

    jp.. in pol se, kot sama mama pravi, po tej kuhinji še valja po tleh ter pobira kose kruha in si jih baše v usta... hahaha no, sam, da je ni kap. ampak tale je pa zmagovalna, da nam z ...prikaži več grozoto in gnusom sporoča, čemu je bla priča. čez 40 let v domu za ostarele bo pa bolj vesela terapevtskih psov, kot pa svojih otrok, k jih še prepoznala ne bo...

  • Gigii 19:04 13.november 2012.

    otroci kotajo po tleh?naj si najprej otroka vzgoji da se nebo kotau pol pa naj bo glasna.tečnoba sitna

  • zic 19:11 13.november 2012.

    po vaših primitivnih komentarjih sodeč, samo čakam kdaj bomo ljudje začeli spat v pasjih utah, psi pa spati v naših spalnicah in jesti iz naših krožnikov...folk je očitno dnevno bolj prfortan...upam, da ti ga doma kdaj poliže!?

  • BorutK 19:39 13.november 2012.

    Rajs vidm, da pes spi na postelji kot pa tak zaplankanc k ti.

  • Stolp 19:51 13.november 2012.

    Ja pa ja, maš kar lepo povsod znake prepovedi, razen če sodiš po Italiji. Tam jih pa po lokalih, nakupovalnih centrih,... mrgoli kljub znakom prepovedi.

  • ZasekaMož 19:58 13.november 2012.

    Kako pa je ta mamica spravila svojega otroka iz maternice? Pa menda ne skozi luknjo kjer lula? Packa! :)

  • BorutK 19:58 13.november 2012.

    Dragi moj, te peljem v najmanj tri evropske države v nakupovalne centre, bova šla z mojim psom. Če gre pes lahko v trgovino, ti plačaš, drugače jaz. Ne me farbat, ker po možnosti nisi prestopil meje doline Šentflorjanske vsega skupaj ...prikaži več petkrat v življenju.

  • leši 20:00 13.november 2012.

    moj otrok se je po zaslugi psa celo znebil atopičnega dermatitisa!

  • cebelica.maja 20:00 13.november 2012.

    Ubogi otroci, ki morajo živeti v sterilnem okolju; potem se bo pa mama čudila od kje ima otrok tisoč in eno alergijo, itd. Mi smo šli kot mulci na vrt po korenček, ga obrisali v travo in pojedli. Pa se ...prikaži več je okoli korenčka dogajal cel ekosistem (od črvov naprej) in glej ga vraga, nihče ni umrl od tega!

  • hallo 20:11 13.november 2012.

    Ti pa mešaš hruške pa jabolke...kaj ti ni jasno!!! Kuhinja, hrana in pes, kocine...Ne hvala...tudi mi doma tega ne odobravamo, psu je mesto v atriju, zunaj in ne v spalnici, hrani....itd...jaooo

  • hallo 20:12 13.november 2012.

    Ko boš imela otroke v šoli, se javi....če bi bil pa kateri otrok alergičen in se kaj zgodilo potem bi pa vsi jokali in obsojali...treba je preprečiti ne pa lečiti.

  • hallo 20:15 13.november 2012.

    Bravo, vsaj nekdo, ki razmišlja s trezno glavo.Raje imajo pse, kot otroke...pejte na zoo forum, pa tam pišite take bedarije. Da moj otrok je, vdihuje kocine nekega x psa...pa saj ste bolani!! Kakšni reševalni psi, kakšni vodiči....ma da ...prikaži veča je Obama, ne pustim otroka zraven.

  • Stolp 20:17 13.november 2012.

    Se popolnoma strinjam in nehajte že pasji lastniki posiljevati vse okoli s svojimi mrcinami!

  • cebelica.maja 20:21 13.november 2012.

    Kdo je pa rekel da jih nimam? Imam pa nekaj drugega: zdravo pamet. Ljudje smo naravno bitje, naše telo prenese marsikaj, predvsem če ga v osnovi s svojimi navadami ne "pokvarimo".

  • nati 20:21 13.november 2012.

    imam otroka v šoli in vidim kako se nekateri otroci tam obnašajo, so veliko hujši kot pa katerikoli pes..alergijo lahko dobi tudi, če pes ali mačka ne prestopita praga

  • Stolp 20:24 13.november 2012.

    To da smejo psi po Evropi kamorkoli je še ena laž pasjejebskega lobija. Veliko potujem po Evropi, ne spomnim se kaki so znaki na vratih ali je dovoljeno ali ampak tudi nikoli nisem videl psa v trgovini, lokalu, koči, nakupovalnem ...prikaži več centru... Tam velja pač da se sljusje spoštujejo in ne posiljuje drugega s svojim načinom življenja.Izjem je Italija: tam sem že videl znak za prepoved na trgovini, notri pa tri lastnike s psi. Itialijani so še bolj tečni s psi kot Slovenci. Italija je lepa dežela z eno napako - tam živijo italijani!

  • Simona Lozinšek 20:24 13.november 2012.

    prav imate vrtnica, tudi jaz že celo življenje živim z živalmi, je pa hudo, ker morem živeti tudi z nekaterimi zverinami na tem planetu, še nikoli se nisem nalezla od živali česa, ampak vedno od ljudi, a ni to čudno?

  • BorutK 19:44 13.november 2012.

    V "nerazvitih zahodnoevropskih državah" greš lahko s psom tudi v nakupovalni center, pri nas pa...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.