Slovenija
36 ogledov

"Kaos zaradi kolesarjev. Kaznujte jih!"

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 14:31 14.oktober 2015.

    mene pa moti pri pešcih to, da ne hodijo v ravni črti, ubirajo bližnjice, iznenada se ustavi, brez opozorila, pešec hodi pred tabo in ko ga skušaš prehiteti po levi, on se premakne na levo, ko ga skušaš prehiteti po ...prikaži več desni, se premakne na levo, motijo me pešci, ko hodijo po levi namesto po desni itd!t Motijo me tudi starejši ljudje, ki komaj hodijo in ustvarjajo zastoje! Hočem reči da je ta predlog poslal upokojenec, ki ima nerešene probleme in ga moti vse živo, spravil se je pa na kolesarje! Okej, saj tudi kolesarji delajo štalo ampak jaz pač uporabljam trobljo in prav z užitkom jo stisnem!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:37 14.oktober 2015.

    Prav je da se ukvarja tud s tem sam bi bilo pa lepo če bi začel na vrhu ..ko bo kritična masa kazni in ko bo bo zrastla kultura vožnje voznikov se pa lahko potem še na kolesarje ipd osredotičmo. ...prikaži več Sam dokler pa na avtocesti večina vozi po levem pasu in se ne premakne nazaj ne desni pas, dokler vozniki nimajo zadostne varnostne razdalje, dokler se ne prilagaja razmeram(ko je dež/sneg se gre z enako hitrostjo kot ko je suho). Do takrat pa to nima nekega hudga smisla, razen tega da se preusmerja pozornost in s tem gleda čez prste tistim ki lahko povzročijo večje nesreče kot ranljivejšim a vseeno neupravičeno kršiteljskim kolesarjem.

  • mitjap 16:47 14.oktober 2015.

    Nekateri prehodi so samo za pešče, nekateri le za kolesarje, drugi pa za oboje. Komu je prehod namenjen je jasno vidno iz semaforja (ali je le kolesar, le pešeč, ali pa oba) in pa iz talnih oznak (rdeč pas za ...prikaži več kolesarja). Če prehod ni namenjen kolesarjem mora le-ta sestopiti in prečkati cesto kot pešec, na drugi strani pa lahko nadaljuje s kolesarjenjem.

  • Presvetli 17:08 14.oktober 2015.

    Vidiš tole kar si mi napisal mi je bilo že prej jasno,vendar pa eni policaji kolesarjem napišejo kazen v obeh primerih drugi pa ne.Men je popolnoma brezveze.da če je rdeča njihova cesta,da se ne rabijo ustavit saj ga pridrvijo kot,da ...prikaži več so na dirki in ga ponekod enostavno ne vidiš,dokler nista skupaj. Vseveč pa je takšnih kateri se sploh ne ustavijo tidi tam,kjer nimajo svoje rdeče ceste na prehodu.Zelo so nevarni ti kot avtomobilist pa boš kriv zaradi teh moronov,na kolesih.

  • kapibara 11:11 15.oktober 2015.

    Tudi pijani pešec je udeleženec v prometu.. če še ne veš..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.