Magazin /magazin/vip
13814 ogledov

Znano Slovenko s petimi otroki mečejo na cesto

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 11:16 09.oktober 2024.

    Ne vem, kaj takšni ljudje razmišljajo, po moje nič. Če hočeš imet pet otrok, si moraš pod nujno najprej priskrbeti svoje stanovanje oz. streho na glavo. Za tolikšno družino je najem zelo tvegana poteza - zame nepremišljena. Moje mnenje.

  • bojan66 11:34 09.oktober 2024.

    Najprej štalca pol pa kravca,pa nebi bilo problemov.

  • koki 11:55 09.oktober 2024.

    To so ničvredni starši. Da vas ni sram, potem se greste pa še takole izpostavljat in otroke v sramoto spravljat.

  • Majazmaja 12:19 09.oktober 2024.

    Gospa je znana zgolj po blatenju stanodajalke po medijih. Tvegano je, da še preden priskrbiš lastni, pa čeprav mali dom, naštepaš 3 otroke v 1. zvezi in potem še 2 v drugi, nato pa od najemodajalcev pričakuješ (zahtevaš), da s ...prikaži več stanovanjem ravnajo po tvojih željah. Najemodajalka s svojim stanovanjem lahko razpolaga, kot želi, lahko ga tudi proda, kar je tudi naredila. Gospa je popolnoma neodgovorna, da v dramo, ki jo je zakuhala s svojo neodgovornostjo, vmešava (najstniške!!!) otroke.

  • koki 11:57 09.oktober 2024.

    Kaj zdaj jamrate, a fukat je bilo pa fleten.

  • koki 11:53 09.oktober 2024.

    Zakaj ljudje delajo po 5 otrok, pa niti osnovnih sredstev nimajo za preživetje, kot so za zihrana streha nad glavo. Tem staršem bi bilo treba otroke vzeti in to pod nujno.

  • dd 12:32 09.oktober 2024.

    Po moje tukaj najemnica ni vsega povedala. Sigurno je nekako delala škodo, da je morala lastnica stanovanje prodati. Noben lastnik, kaj takega ne naredi, razen v zelo skrajnih primerih.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 14:00 09.oktober 2024.

    In zakaj ne pošilja vlog za dodelitev solidarnostnega stanovanja od leta 2002? Sta delala otroke brez da bi vedela kje bodo živeli? Neodgovorno, da sem jaz tvoja hči bi te tožila, Ubogi otroci ki se rojevajo bedastim staršem ki jih ...prikaži več spravljajo na svet v revščino, z travmami in kompleksi, strahovi in posmehu ! Po drugem otroku bi morala na sterilizacijo.

  • sandi76 13:35 09.oktober 2024.

    Neodgovorni starši, ki skrbijo samo za svoje lastne potrebe, odgovornosti za otroke pa nikjer !

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 13:59 09.oktober 2024.

    Ah bejžte no. Znana Slovenka???

  • 4krogci 09:43 09.oktober 2024.

    To je to...Za otroke gre... se eno plačano jokcanje s strani desnuharjev!!!

    • h4ck3r 10:25 09.oktober 2024.

      Agrft, brez denarja, brez stanovanja,...bere se kot standardni "levuharski" prebivalec :-) Edino kar ne paše tu not so otroci oz. 5 otrok...pri standardnem bi pisalo 5 mačk ali drugi živali. ;-)

    • matermila 12:36 09.oktober 2024.

      Kaj je levuhar, so ti tablete popustile?

    • 4krogci 12:59 09.oktober 2024.

      Lejte bere se ce kit tipicna levicarka…ma pogledas malo medije za nazaj v povezavi z njenim imenom in hop skoci objava “za otroke gre”…pobrskite…ni tezko…. Pa tudi je objavlen naslov kje zivi…trenutno je v eni napol poruseni stavbi/kmetiji….tko da izgovor ...prikaži več glede alergij ne pije vode. Da o mesecnih nakazilih za avtorske storitve po 2000+€ vsak mesec samo s strani triglava nebi zgubljal besed!

    • Plavi-mil 13:34 09.oktober 2024.

      4 krogci, mi desnuharji po tvoje, vedno poskrbimo prvo za štalco, za razliko od vas levuharjev, kateri gledate samo to, kako boste nekomu nekaj UKRADLI in se redili na tujem hrbtu.

    • 4krogci 13:58 09.oktober 2024.

      Zakaj pol ona ni prvo za stalco (streho nad glavo) poskrbela?

  • jakec42 14:01 09.oktober 2024.

    Kakor si postelješ tako ležiš,ne pa da iščeš usmiljenje po časopisih!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.