Slovenija
411 ogledov

Zastonjkarji nezaželeni

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 13:49 17.avgust 2013.

    Očitno je obalnim turistični delavcem novi moto: pridi, hitro zapravi in spizd...Ne zavedajo pa se da bodo tudi mali otroci nekoč turisti... mogoče z moj debelo denarnico, kot jo imajo danes starši... In kam bodo šli? Na slovenski ...prikaži več pomol?"Malo morgen!"

  • brezveze 17:07 17.avgust 2013.

    kaj te jokate brez veze?! saj se lahko kopate v morju kdo vam omejuje? plavajte okoli pomola saj ne plavate NA pomolu. če si jaz parkiram jahtico v pristan in vam prepovem, da plezate na njo vam kršim pravice? NE! ...prikaži več enako je pomol, moja last pa če sem ga zgradil ali samo najel. moja last. sam se odločam kdo bo gor - ostali pa lahko plavajo pod njim če hočejo... napihujete drek do neba...

  • wolfyy 21:08 17.avgust 2013.

    vidim da bo treba it letos v Portorož mal na morje, sam ko se mi neda cvret na plaži :/kaj naredi un "varnostnik" (predvidevam da je to študent, ki še ve ne zakaj je tam) če se mu ...prikaži več pojaviš tam s sprintanim zakonom in mnenjem inšpektorata, ter vztrajaš pri svojem? pokliče policijo?saj je bilo podobno v simonovem zalivu, le da so dobro vedeli, da delajo proti zakonu in če si jim to omenil so te spustili notri zastonj.

  • Avatar mike1968
    mike1968 23:24 17.avgust 2013.

    misli, da ni tukaj stvar pravice slovencev...ne vidim fore v teh zadevah..če greš na dopust pojdi lepo uživat nekam kjer boš imel lepo mir in lepo plažo, ne pa da boš ležal z brisačo med ležalniki..ampak ok..to je pač moje ...prikaži veče mnenje...ti novinarji pa itak vedno samo nekaj provociriajo in iščejo senzacije in se tem povzročajo slabo voljo pri ljudeh...ktak pa ima vsak svoje mnenje..kot ga imam jaz in ga imaš ti....pa lep pozdrav

  • Žurnalček 13:14 17.avgust 2013.

    Sami Balkanci.

  • Srecko Sebjanic 13:15 17.avgust 2013.

    V kratkem bomo še morali plačevat za morski zrak na slovenski obali.Namesto da bi povečali ponudbo "domače" kulinarike zaračunavajo vse mogoče kar jim pride na pamet. cccccc-

  • suzana.kos 13:19 17.avgust 2013.

    seveda pričakujemo, da se bodo pristojni inšpektorji podali iz svojih klimatiziranih pisarn in pogledali, kaj se dogaja na terenu in ali upravljalci plaž spoštujejo zakonodajo...

  • Andrej Eling 15:17 17.avgust 2013.

    KOPERTrg Brolo12,6000 Koper05 669 39 32 05 669 39 46koper.irskgh(at)gov.si

  • Andrej Eling 15:18 17.avgust 2013.

    http://www.iko.gov.si/si/delovna_podrocja/inspekcija_za_okolje_in_naravo/organiziranost_in_kadri/

  • Lipče Lumbar 15:41 17.avgust 2013.

    sami smo si krivi,ker smo želeli imeti kapitalizem in biti hlapci v eu...zdaj ga pa imamo in nam tudi to ni prav...

  • erikkk 15:51 17.avgust 2013.

    Kako je mogoče da so na obali gluhi na zakone ... jih zavestno ne upoštevajo ...takoj inšpekcija dol in naj padajo kazni ...Z neupoštevanjem zakonov se na obali delajo norca iz zakonov in ljudi ...

  • McBobo 15:51 17.avgust 2013.

    Nimajo toliko dolge lajtenge, da bi jih prihodnost kaj posebej skrbela. Ko turistov ne bo, bo pa vse drugo krivo za izpad dohodkov, samo oni ne. Že doživeto in videno.

  • speris 16:39 17.avgust 2013.

    Tolko pizdakate kako krsijo zakone z raznimi pomoli in plazami.. A v ozadju mafia vodi kompletno obicno.. (za domacine sploh ne v "ozadju"..). Pejte vsi nazaj v rovte pa ne panicarite.Tipicno slovensko ne.. pejte na pomol, pa ce ...prikaži več vam kdo prepove dostop ga ingorirajte, ce se vas fizicno dotakne pa poklicite policijo.. noobz..

  • suzana.kos 20:39 17.avgust 2013.

    Naj gre folk mnozicno na pomol, z brisacami....ker kdo financira vzdrzevanje teh pomolov.?Pirancani, prek cen, ki jih placujejo Okolju za storitve, pomoli so javno dobro in ne privat zadeva, saj jih ti, ki jih upravljajo, niso zgradili in ne kupili! ...prikaži več Me prav zanima na kateromstran bi se postavila policija, cd bi jo poklicali....

  • depresija 18:01 17.avgust 2013.

    ''Vstopnina se lahko zaračunava le izjemoma, če je upravljalec na obali zgradil objekt, brez katerega kopanje ne bi bilo mogoče; POMOL ali grajena obala sem ne spadata.''Še enkrat si preber članek, pametnjakovič! Zarad takih, kot si ti, je ...prikaži več tako, kot je..PS: Ja kdo bi pa hotu plezat na tvojo blazino, v najboljšem primeru maš pa napihljiv kanu...

  • Sanel Veladžić 19:03 17.avgust 2013.

    Ta Sretan je idiot

  • hubertfast 20:30 17.avgust 2013.

    Ta Sretan ima vedno večji del plaže pod kontrolo, naj gre raje vaterpolo igrat, bo vsaj mir. O Radojkoviču raje ne bi, ga poznam še iz osnovne šole..... V glavnem mene ne bo noben prisilil, da ne grem na pomol ...prikaži večl na katerem se kopam že od otroštva.

  • hubertfast 20:34 17.avgust 2013.

    Kaj piješ stari?

  • Avatar mike1968
    mike1968 22:42 17.avgust 2013.

    vse skupaj je malo prenapihjeno..nehajte pretiravat s tem...mislim, da je prav, da je omogočeno našim ali tujim turistom, ki plačajo hotele (ki niso ravno poceni), da imajo lepo urejeno plažo z ležalniki in jih tudi plačajo...jaz sem tudi "navadni" turist, ...prikaži več ki nima veliko denarja in ne bom rinil na pomole ali plaže z ležalniki in si položil brisačo na tej plaži in provociral, saj ne bom mel nič od tega...raje bom odšel na navadno plažo in užival....

  • Skippy 22:57 17.avgust 2013.

    dobro no, razlogi, ki jih navajajo, pa so skrajno primitivni. Nelagodno bo drugim, ker bo nekdo na brisači? Nelagodno zaradi tega, ker bo na plaži še drugi človek? Povsod na svetu so mešani ljudje na brisačah in ležalnikah in ti ...prikaži več šment, da vsi preživijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.