Slovenija
81 ogledov

Zaradi zasede Koprivnikarju bodo iz službe vrgli sedem policistov, tudi šefa sindikata

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Hi5 09:18 09.marec 2016.

    Do tega, da neka gnida izdaja svoje kolege, sploh ne bi smelo priti. Če bi se gospodje policisti vedli primerno in ne bi šli vseh pizdarij tega sveta, do tega ne bi prišlo. Jaz bi raje sprožil obsežne raziskave ...prikaži več po vseh policijskih postajah v državi in razkril še ogromno podobnih primerov, saj se to dogaja baje pogosto. Seveda ni samo minister na muhi policistov, je pa sigurno nekaj 100 navadnih smrtnikov, ki so žrtev neetičnega policijskega pregona. Po nalogu šefov ali ne, ni pomembno. Pomembno je, da se tega več ne gredo.

  • brencl47 10:26 09.marec 2016.

    Zdi se mi, da nekateri na tem forumu nabijajo kar v tri dni in nimajo pojma o ... .- Ne razlikujejo niti pojma med "službeni avto" na službeni vožnji, "službeni avto" v privatni uporabi, za kar se plačuje boniteta, ...prikaži več itd. Za slednje ne velja 00, ampak določilo iz CPP o še zakonsko dovoljeni količini alk. v organizmu.-Nakladajo o neupravičenosti sankcij, čeprav vsi vemo, da je šlo za grobo zlorabo pooblastil Žal ne prvič, saj smo podoben primer že srečali npr. pri ministru Gyerkešu, ki pa je napihal preko meje.-Zlorabe pooblastil so tudi normiranje kazni za voznike itd. O tem pa sindikalisti molče.

  • brencl47 10:27 09.marec 2016.

    Zdi se mi, da nekateri na tem forumu nabijajo kar v tri dni in nimajo pojma o ... .- Ne razlikujejo niti pojma med "službeni avto" na službeni vožnji, "službeni avto" v privatni uporabi, za kar se plačuje boniteta, ...prikaži več itd. Za slednje ne velja 00, ampak določilo iz CPP o še zakonsko dovoljeni količini alk. v organizmu.-Nakladajo o neupravičenosti sankcij, čeprav vsi vemo, da je šlo za grobo zlorabo pooblastil Žal ne prvič, saj smo podoben primer že srečali npr. pri ministru Gyerkešu, ki pa je napihal preko meje.-Zlorabe pooblastil so tudi normiranje kazni za voznike itd. O tem pa sindikalisti molče.

  • tomaz 11:09 09.marec 2016.

    Saj ni point v tem, da delajo kontrole, narobe je to, da je bila to namerna vnaprej zrežirana akcija, dokazno uperjena proti glavnemu pogajalcu. z namenom ustrahovanja. Proračun za letošnje leto je sprejet in v tem proračunu je namenjenih dodatnih ...prikaži večdatnih 70 mil. za policijo in to je maksimum, ki se ga letos lahko privoščimo. Ker so zahteve višje, so se zatekli k ustrahovanju, vendar jim minister ni nasedel. Niti ni obešal tega na veliki zvon. Je pa prav, da se je to razkrilo, da se vsaj vidi, s kakimi kartami nastopajo sindikati...

  • JT_Thomas 12:50 09.marec 2016.

    G. Brencl ... imam služben avto in sem zaposlen v gospodarstvu. Nam služben pravilnik NE DOVOLJUJE napihati več od 0.0 pri vožnji s službenim avtom - za katerega prav tako plačujem boniteto. Seveda je res, kar ste rekli, ampak v ...prikaži več tem primeru je verjetno pravilnik, kako naj službene avtomobile uporabljajo uslužbenci javnega sektorja verjetno zelo ohlapen, da dovoljuje takšno možnost. Prav zanimivo bi tudi bilo, kakšna je posledica, da se tak človek zaleti in napiha v mejah normale. Bi zavarovalnica krila škodni primer ali ne?

  • JT_Thomas 12:52 09.marec 2016.

    @Skippy.. Da skopiram. ... imam služben avto in sem zaposlen v gospodarstvu. Nam služben pravilnik NE DOVOLJUJE napihati več od 0.0 pri vožnji s službenim avtom - za katerega prav tako plačujem boniteto. Seveda je res, kar ste rekli, ampak ...prikaži več v tem primeru je verjetno pravilnik, kako naj službene avtomobile uporabljajo uslužbenci javnega sektorja verjetno zelo ohlapen, da dovoljuje takšno možnost. Prav zanimivo bi tudi bilo, kakšna je posledica, da se tak človek zaleti in napiha v mejah normale. Bi zavarovalnica krila škodni primer ali ne? - in ja.. Vozniško imam že več kot 20 let in pihal sem tudi že večkrat - pa vedno je bil rezultat 0.00

  • JT_Thomas 13:00 09.marec 2016.

    ...imam služben avto in sem zaposlen v gospodarstvu. Nam služben pravilnik NE DOVOLJUJE napihati več od 0.0 pri vožnji s službenim avtom - za katerega prav tako plačujem boniteto. Seveda je res, kar ste rekli, ampak v tem primeru je ...prikaži več verjetno pravilnik, kako naj službene avtomobile uporabljajo uslužbenci javnega sektorja verjetno zelo ohlapen, da dovoljuje takšno možnost. Prav zanimivo bi tudi bilo, kakšna je posledica, da se tak človek zaleti in napiha v mejah normale. Bi zavarovalnica krila škodni primer ali ne? In tudi, če bi se policaji zmenili, da ga ustavijo, pa bi napihal 0.0 bi lahko zganjali samo še vudu nad njegovo sliko!

  • JT_Thomas 14:38 09.marec 2016.

    Še enkrat...... imam služben avto in sem zaposlen v gospodarstvu. Nam služben pravilnik NE DOVOLJUJE napihati več od 0.0 pri vožnji s službenim avtom - za katerega prav tako plačujem boniteto. Seveda je res, kar ste rekli, ampak v tem ...prikaži več primeru je verjetno pravilnik, kako naj službene avtomobile uporabljajo uslužbenci javnega sektorja verjetno zelo ohlapen, da dovoljuje takšno možnost. Prav zanimivo bi tudi bilo, kakšna je posledica, da se tak človek zaleti in napiha v mejah normale. Bi zavarovalnica krila škodni primer ali ne?V svoji četrtstoletni vozniški karieri sem pihal že velikokrat (okrog pol stotice). Ustavljali so me tudi na temni cesti, tudi z lučmi (podobno kot g. Koprivnikarja) in vedno sem napihal 0.0. Zato, ker sem odgovoren do svoje okolice in tudi do sebe, NIKOLI, če spijem (pa čeprav samo 1 pivo) NE VOZIM! Na postopke policistov se nimam kaj za pritoževati, ker so bili vselej korektni. Tudi, če so me kje "čakali", me to ne tangira, ker nisem storil nič narobe in us

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:46 09.marec 2016.

    Ciljat na točno določeno osebo da bo naredila prekršek je zgrešeno. Če se policistom al pa njihovim kolegom zameri xy osebek zarad xy dejanja al pa če komu nisi všeč te bodo pol cel dan zasledoval sam zato da lahk ...prikaži večk vsaj eno kazen spišejo. Kot drugo je pa zapravljanje dragocenega davkoplačevalskega denarja za take ciljane zasede. Razumem da če je utemeljen sum pa če gre za hujše kaznivo dejanje da se naredi zasedo, ne pa da narediš zasedo pijan hočš pa kaznovat enga k ga ne maraš. Sami policisti so bili pijani a so druge hotl dobit na alkotestu.... hinavskost pa taka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.