Svet
561 ogledov

Izraelska vojska: Ubit vodja Hezbolaha

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Antikrist9
    Antikrist9 14:46 28.september 2024.

    Hitler je imel popolnoma prav glede židov! Še premalo jih je skuril!

  • Ender3 13:07 28.september 2024.

    Kakorkoli Izrael bo treba ustaviti. Nimajo mandata drugim izvajat terorizem in genocid..

    • Enzgg4 13:42 28.september 2024.

      Fuknit jim atomsko na glavo in zradirat sodrgo. Ni drugega načina. Žal mi je le za tisto peščico poštenih židov, kot so npr. oni v B'Tselem. Ampak teh je res za vzorec. Vse ostalo pa je golazen, ki je ni ...prikaži več škoda. Tudi če protestirajo proti klavcu to ne pomeni, da na splošno ne podpirajo pobijanja in preganjanja Palestincev, aparthajda, kraje njihove zemlje... Gre jim samo za tistih slabih 100 talcev, za Palestince pa se jim popolnoma jebe.

    • slavauk22 14:01 28.september 2024.

      NAPREJ POMETI POD SVOJI PRAGOM..........POGLEJ KAJ DELA TVOJ ČELAVI PUTIN V UKRAINI POTEM SE VTIKAJ V DRUGE.... NAJVEČJI TERORISTI SO PRAV TVOJI VODKARJI!

    • Avatar MS
      MS 14:06 28.september 2024.

      Netanjahu in Putin sta navečja zločinca nove dobe!

    • Enzgg4 14:06 28.september 2024.

      Ajde ti toplovodar, pejd naprej nastavljat anus v tivoli, bebec smrdljivi. Spizdi, čefur.

    • Enzgg4 14:09 28.september 2024.

      Odjebi ms kretenski. Najprej pojasni, s čigavim orožjem in s čigavim žegnom žid pobija, pol pa lahko naprej. Ne boš ne? Raje boš trajbal do nezavesti. MS aka Bebasti Jernej iq65

    • Ender3 14:24 28.september 2024.

      Kako z lahkoto nekateri druge etiketirajo kot zločince.

    • Enzgg4 14:29 28.september 2024.

      Meni gre se bolj na kurac, da te takle ms aka debilni jernejiq65 kar takoj označi za rusofila, če kaj napišeš proti amerom. Četudi vojne v UA sploh ne bi omenil. Res so to eht idioti.

    • Avatar MS
      MS 14:30 28.september 2024.

      Enzgg4, Seveda z žegnom in orožjem "največjega izvoznika demokracije" tu ni dvoma! Sedaj pa naprej: Mar misliš da brez ameriške podpore zločinec Netanjahu ki ima tudi nuklearno orožje nebi izvajal genocida v Gazi? Si naiven butelj in prepotenten kreten hkrati!

    • Enzgg4 14:36 28.september 2024.

      P.S. pizdijo take gnide čez žida, ko bi se morali izjasniti, kdo omogoča in z orožjem podpira početje židovskega klavca, se pa začnejo sprenevedat in trajbat tretje stvari. Evo, ms je dobil kratko in preprosto vprasanje in se je usral. ...prikaži več Ne prvič. Ti počne vedno, ko bi se moral soočiti z dejstvi, ki mu niso všeč. Tako delajo navadne pičke. Popolnoma isto počne debilni jernej iq65. Po dikciji in po metodi se pozna, da sta ms in bebilni jernej iq65 en in isti trol.

    • Jernej65 14:38 28.september 2024.

      Putin in Netanjahu največja zločinca, agresorja in morilca nastradajo pa nedolžni ljudje.

    • Avatar MS
      MS 14:39 28.september 2024.

      Ender3, z največjo lahkoto etiketiram za zločinca prav vsakega ki bombardira, raketira civilna naselja šole, bolnice, vrtce! Vsakega ki pobija nedolžne otroke, starce, žene! Vsakega ki napade drugo državo in tam izvaja genocid! Ali prepoznaš kdo to v aktualnem času ...prikaži več počne? Ali razlikuješ agresijo in samoobrambo?

    • Jernej65 14:44 28.september 2024.

      Pa še eno kapsulo cianida stisnit retardiranemu Enzgg4, ki bi vse povprek metal atomske bombe in pobil na milijone ljudi. Takšna sodrga nima kaj delati na tem svetu.

    • Enzgg4 14:54 28.september 2024.

      In ne, bebec, žid ne bi mogel pobijat, če mu ameri ne bi držali štange in dobavljali orožja. Do sedaj so blokirali se vse poskuse v vsun, da bi proti židom uvedli sankcije ali jih drugače ustavili. Še resolucije vse ...prikaži več blokirajo. Sploh pa se jebi. Ne bom se pregovarjal s tabo, ker takrat, ko si soočen z dejstvi, ki ti niso všeč, vtakneš glavo v pesek in začneš nabijat neki tretjega. Tega se pa jaz ne grem. Over&out.

    • Enzgg4 14:55 28.september 2024.

      Odjebi ti pizda debilna jerbejiq65. Ti je bilo že vse povedano pička ušiva

    • Avatar MS
      MS 14:55 28.september 2024.

      "Odjebi ms kretenski. Najprej pojasni, s čigavim orožjem in s čigavim žegnom žid pobija" je zapisal Enzgg4 ==> Moj odgovor je bil: " Seveda z žegnom in orožjem "največjega izvoznika demokracije" tu ni dvoma!" ==> Replika Enzgg4: "ms je dobil ...prikaži večl kratko in preprosto vprasanje in se je usral" ==> Kaj reči? Bolj jasnega odgovora ni, a umski maloposestnik Enzgg4 ni sposoben niti tega razumeti! Lažje mu je zabiti v rit kot v glavo!

    • Enzgg4 14:57 28.september 2024.

      Ms je dobil ze vec kratkih in preprostih vprašanj, ko se je usral in začel nabijat ene bedarije, namesto da bi odgovoril. Pičkaaaaa.

    • Enzgg4 14:58 28.september 2024.

      Nejček-pizdek iq65. Kdo židom prodaja orožje in kdo v vsun blokira poskuse, da bi jih ustavili? Ti kup dreka pofukani.

    • Avatar MS
      MS 15:00 28.september 2024.

      Temu trolu zblojenemu sem zapisal: "Seveda z žegnom in orožjem "največjega izvoznika demokracije" tu ni dvoma!" Bolj jasnega odgovora ni, a umski maloposestnik Enzgg4 ni sposoben niti tega razumeti! Lažje mu je zabiti v rit kot v glavo!

    • Enzgg4 15:13 28.september 2024.

      MS Ni to edino preprosto vprašanje, ki si ga dobil. Poznam jaz tebe od prej in vem, kakšna pokvarjena pizda si. Zabij ti sebi kol v rit. Itak jo nastavljaš po tivoliju.

    • Jernej65 15:19 28.september 2024.

      Enzgg4, tebi ne mislim odgovarjati, tu je govora o morilcih in ne o teh ki te morilce vzpodbujajo. Sem že večkrat napisal, Netanjahu in Putin sta največja morilca in agresorja in potem so šele Američani, ki seveda niso nedolžni, kot ...prikaži več tudi ni Iran, Severna Koreja, Kitajska... In kdo v VS blokira ukrepanje proti morilskemu Putlerju. No, to je pa vprašanje zate.

    • Enzgg4 15:31 28.september 2024.

      Jernejiq65 vse si povedal s tem, da se nočeš izjasniti, s čigavim žegnom in orožjem žid pobija. Vse je jasno. Jasno je pa tudi to, da si ena navadna pizda, za katero je škoda časa. Jebi se ti in tvoje mantre.

    • slavauk22 15:40 28.september 2024.

      enzgg4 najdu sem tvoji ip

    • Enzgg4 15:50 28.september 2024.

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣 to si ze enkrat enmu grozil pa neke tožbe pa blablabla. Dej, posranc, debilni, potegni mi ga. No, če imaš moj ip, imas tudi naslov, pa pridi danes do mene, da ti naložim ene par delavskih okoli kepe. Lulček ubogi mlahavi 🤣🤣🤣🤣

  • slavauk22 14:00 28.september 2024.

    BRAVO IZREAL ŠE JE PRAVICA NA TEM SVETU.........SAMO TAKO DALJE RADIRAJ TE KOZJE BRADCE!

    • Avatar Leon
      Leon 14:37 28.september 2024.

      Izraelci so bili vedno begunci ...karma .

  • Orto 14:34 28.september 2024.

    Saj je Hesbolah, v podporo Hamasu tudi pošiljal rakete na Izrael, čeprav jih nihče ni v to silil, ampak niso imele učinka. Sedaj jim Izrael samo vrača z njihovimi sredstvi. Naj boljši zmaga tako kot v vsakem dvoboju.

  • Naklonsky 15:02 28.september 2024.

    Bravo, čestitke! Končno! Samo tako naprej, ne poslušajte in ne pogajajte se s teroristi!

  • AnGus 13:33 28.september 2024.

    🇮🇱 Bravo Izrael! 🇮🇱 Hezbolah je teroristična organizacija, ki jo podpira Iran.

    • Enzgg4 13:36 28.september 2024.

      Največji terorist tam dol so židi. Če se oni ne bi nasrali tja dol, e bi bilo nobenega Hesbolaha niti Hamasa. Smrt Izraelu! Živela svobodna Palestina od Jordana do Sredozemlja!

    • slavauk22 14:02 28.september 2024.

      POTEM PEJT DOL ŽIVET ČE PODPIRAŠ TERORISTE!

    • Enzgg4 14:12 28.september 2024.

      Pejd ti v UA, če so ti tako ljubi. Na fronto. Samo otresat znaš.

    • slavauk22 14:23 28.september 2024.

      JST SEM ŽE TAM !ČE NE VEŠ........PIŠEM IZ BUNKERJA

    • Enzgg4 14:27 28.september 2024.

      Pišaš, ja. Samo ne iz UA, ampak iz domačega kevdra, kjer se skrivaš pred najemodajalcem, ki mu že 3 mesece dolguješ za stanarino in stroške.

    • Ender3 14:28 28.september 2024.

      AnGus si za odstrel podobno kot tvoj veliki vodja in ideološki pastir Janez. Sramoto povzročate kjerkoli se pojavite. Banda sektaška, slaboumna..

    • slavauk22 14:50 28.september 2024.

      ti kar tko na pamet je videt da si računalniško nepsimen..........kr3ten

    • Enzgg4 14:59 28.september 2024.

      Slavafuk lululululu glej, da se ne boš po hlačnici.

  • Akademik 14:09 28.september 2024.

    IDF , odlicno opravljeno delo .

    • Ender3 14:31 28.september 2024.

      To znajo samo teroristi. Pričakuj plačilo za to opravljeno delo. Upam, da bo cena visoka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.