Avto
17155 ogledov

Vprašali so 81.000 voznikov, kaj jim gre pri novih avtih najbolj na živce ...

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 07:39 31.avgust 2024.

    Jaz si želim boljšo avtomatizacijo brisalcev in vklopa/izklopa dolgih luči. Od prvega je (bil) boljši navadni intervalni avtomat, drugi pa ni boljši od pijanega voznika. Kje je šele avtonomna vožnja, dajte ga nehat srati!

    • Bizgec 09:54 31.avgust 2024.

      Za prvo - takoj podpišem. Če bi imel v avtu na izbiro med avtomatiko in intervalnim brisanjem bi (po sedanjih izkušnjah) izbral intervalno.

    • Avatar Garancija
      Garancija 11:05 31.avgust 2024.

      Toma,to že obstaja,samo je treba mal več denarja dat pa vse dela

    • Toma 15:09 31.avgust 2024.

      Noben test ki sem ga bral ne omenja tega. Zato pa moram pohvaliti radarski tempomat, ki je v močnem nalivu na AC zaznal avto na prehitevalnem pasu, ki je prehiteval šlepar kot jaz za njim. Zaradi zelo močnega škropljenja ga ...prikaži več nisem zaznal, radar ga pa je in pribremzal! In koliko je treba dati, da je avtomatski brisalnik celo boljši od intervalnega?

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:01 01.september 2024.

      Če daš brisalce na avtomatiko,se brzina brisanja povečuje napram močnemu deževju,radarski tempomat je pa itak zakon

  • Avatar MS
    MS 10:44 31.avgust 2024.

    Navigacija je genijalna zadeva a le v opciji "glasovno vodenje"! Izredno nevarno je spremljanje poti na ekranu saj odvrača pozornost voznika od realnega stanja na cesti!

  • Avatar Garancija
    Garancija 11:06 31.avgust 2024.

    Garmin ni za bedake

  • sandi76 20:30 31.avgust 2024.

    Vgrajena navigacija je res problematična, sploh zato ker jo nekatere firme ne posodabljajo brez plačila, medtem, ko je vsaka navigacija na telefonu bistveno boljša in uporabna.

  • rd2dmk2 09:40 31.avgust 2024.

    takoj ukinit navigacijo. je ne rabi nihče. če pogledate signalizacijo obcestah je več kot odlična. tista na garminih je pa kretenizem in je proti zakonom. in kot drugo ker so uporabniki na pol idioti, je še škodljiva zanje. kdo pa ...prikaži veča dons še vidi kakšen znak. NOBEN ! samo glejte recimo kakšnozačano ureditev. recimo zaporo ceste zaradi del. garmin kaže. gremo. jest bi na vsaki cesti dal obvezo naredi grapo. pa znak pred njo. pa kdor zarad germina not pade- e taj naj plačuje.

    • Toma 15:15 31.avgust 2024.

      V večjih mestih si mrtev brez navigacije. Če je ne zmoreš uporabljati potem tudi nisi (več) za na cesto. Po mojem jih dandanes vsaj 1/10 ni sposobna dati smerokaza na krožišču! Sem slišal za sodelavca, ki ni bil sposoben niti ...prikaži več preklapljati luči ponoči in je vozil le s kratkimi!

    • rd2dmk2 15:29 31.avgust 2024.

      no toma in kako potem ta tvoj sodelavec nastavi navigacijo ? primer :navigacija nastavljena na najkrajšo relacijo. smer bled -LJ. v lescah te naviža na staro cesto, ne na AC, ker je nekako 50 m bližje. ampak pol ure dlje. ...prikaži več še huje bled -vipava. gremo čez petrovo brdo. krama mi doma leži,edina uporabnost je bila, da je nekak zračunal čas potreben do cilja. na približno. pot pa- sem en dan prej vzel v roke zemljevid pa- uči se.

    • Avatar NickMason
      NickMason 15:53 31.avgust 2024.

      rd2dmk2 ,nastavit moraš na najhitrejšo in ne najkrajšo pot,krajša je lahko občutno dlje,če je zanič cesta ali pa hribi in doline z omejitvami itd.

    • Toma 18:06 31.avgust 2024.

      Če hočeš najhitreje priti na cilj moraš upoštevati še promet, kar omogoča le Google. Pa tudi ta ni nezmotljiv, saj sem slišal da je naredil zastoj na Vinici, ker naj bi bila Metlika preobremenjena, kar je bilo le sprva res. ...prikaži več Dobro, tudi moj stari Garmin je imel nekakšno obveščanje o zastojih, ki pri nas ni delovalo.

    • Avatar NickMason
      NickMason 19:46 31.avgust 2024.

      tudi garmin omogoča če ga povežeš na internet oz. telefon,samo je google bolj enostavno

    • rd2dmk2 20:44 31.avgust 2024.

      nick.. a veš, cesta je bila moj dom.. in najhitrejše je ponavadi nekako tako kot pravi Murphy za bližnico. kaj pa je najhitrjša pot, a ? da te Scoty prežarči. po naših AC grem pa raje čez Petrovo Brdo.

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:52 31.avgust 2024.

      jaz 3 leta vozil po dalmaciji po dolgem in počez,vem kako je,ko je burja bla sami obvozi ,vse živo najdeš in pogruntaš,še najbolj ti pa domačini povedo kam in kako,ki jih še google maps ne ve he he

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.