Slovenija
7087 ogledov

Vlada noče razkriti pisma, ki ga je Golobu poslala von der Leyen, kaj je razlog?

Komentarjev 63
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Uroš Fric
    uros8 16:14 11.september 2024.

    Bog pomagaj, kakšni kmetavzarji sestavljajo opozicijo. Pošiljka je bila naslovljena na PV in ne na vse, ki sedijo v parlamentu. Opozicija je lahko presrečna zaradi njihovih (katerim ne more pomagati niti vsemogočni Bog) poslancev v EU parlamentu, od katerih pa ...prikaži več človek ne more pričakovati ničesar pozitivnega in konstruktivnega. Če bi slovenski narod bolj resno vzel te volitve, sem prepričan, da bi imeli zanesljivo manj nazadnjaško usmerjenih ljudi v EU parlamentu.

    • ginko 16:40 11.september 2024.

      Daj ne bluzi levak, ko nimaš pojma za kaj gre.

    • Enzgg4 08:33 12.september 2024.

      Zelo redko prikimam janševikom, ampak tokrat imajo prav. Argument Breznika je logičen: hoče videti razloge, zakaj veselko za fonderkuzlo ni bil dober, da bi se lahko v tej luci presojalo ustreznost kosovke. Kaj pa, če ima ona tudi kaksne take ...prikaži več pomanjkljivosti, zaradi katerih veselko ni bil dober za fonderlajdro? Potem tudi kosovka ne bi prišla skozi. OK, lahko da je ta argument priročen izgovor sds, da nagaja ptiču, vendar je enkrat za spremembo vsaj logičen.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 17:08 12.september 2024.

      1.Enzegg4 Pošiljka je bila, če se ne motim, poimensko naslovljena na PV. Lahko, da je notri bolj podrobna obrazložitev, zakaj slovenski kandidat ni bil ustrezen. Ugibam seveda, kot širna javnost pa vem tudi sam, da naj bi bil vzrok spol, ...prikaži več, oziroma uravnoteženost med spoloma med temi kandidati. Prepričan sem, da v primeru, da bi imeli sedaj na mestu PV. trenutnega "šefa opozicije", javnost niti ne bi izvedela za to pismo.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 17:08 12.september 2024.

      2.Enzegg4 Res je, IJJ ponuja roko sodelovanja vsem strankam pred volitvami, dejansko imamo pa potem navadno tiranijo. Nekaj so besede namenjene javnosti, drugo je pa kasnejše dejansko stanje..

    • Enzgg4 20:38 12.september 2024.

      Uroš, pustimo jajota. Saj vemo, kaj in kakšen je. Tudi njegovo ponujanje roke je farsa. Smo že videli, da je roke zvijal svojim ideološkim sopotnikom (nosatemu), kaj šele nasprotnikom. Ampak tukaj zdaj ni bistvo jajo. Bistvo je, kakšni hlapci so ...prikaži več naši politiki. Fonderlajdra se nekal sprdne in hop, naši že skočijo. Sramota. V tem klečeplazenju gredo celo tako daleč, da so za to, da lahko ležijo ob nogah svojih gospodarjev iz EU, pripravljeni izdati celo vitalne interese svoje države in njenih...

    • Enzgg4 20:44 12.september 2024.

      ... državljanov. Merim na to, kako so kockaste spustili v šengen in s tem še zadnji naboj, ki smo ga imeli na voljo, porabili za to, da so se ustrelili v koleno. Namesto da bi rekli ustašem in eu "stop, ...prikaži več niti koraka naprej ne bo, dokler ustaši ne sprejmejo arbitraže". Ampak ne. Medtem, ko ustašem ni prav nič nerodno vzvišeno groziti drugim ex-yu državam zaradi veliko bolj banalnih stvari. To je bistvo. Hlapci smo in to pokažemo vedno in povsod. Sram me je, kakšen gnoj hlapčevski mi vlada.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 21:05 12.september 2024.

      Strinjam se s tvojima zapisoma. Kot narod nimamo pametnih, pokončnih in odločnih politikov že skozi celotno našo zgodovino. Kot je že Ivan zapisal, smo narod hlapcev, kar si že sam omenil. Kar se nam ukaže, storimo. Morda gre za kompleks ...prikaži več majhnosti, nepomembnosti ali pa celo za zadovoljstvo nekaterih ob tem, da ubogljivo izpolnjujemo zadane nam zahteve in naloge.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 21:16 12.september 2024.

      Pa ne zagovarjam niti sedanje vlade. O njeni nesposobnosti nima smisla izgubljati besed, žal podpiramo napačno stran (kot večina evropskih držav) vojskujočih se dveh držav vzhodno od nas. Pa moteče so tudi besede, da vlada potrebuje še en mandat, da ...prikaži več bo lahko realizirala dane obljube. To je zame bolj prošnja za to, da bi jih narod še enkrat izvolil na volitvah. Vsekakor je bilo pa nekaj stvari tudi pozitivnih, da ne bo moj zapis deloval kot čista kritika vlade.

    • Enzgg4 21:20 12.september 2024.

      Dvomim, da bo ta koalicija dobila še en mandat. Mojega glasu že ne bodo dobili. Ne bo pa ga dobil niti kdo na desni. Zelo verjetno bom volitve abstiniral, kot največkrat do sedaj.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 21:43 12.september 2024.

      Neudeležba je napaka. Sam veš, da fanatični privrženci neke stranke ne izpustijo nobene prilike, da jim izkažejo zvestobo in predanost. Sam se udeležujem volitev, je pa res, da sem že volil za stranko, ki ni dosegla parlamentarnega prag. Pa nič zato.

    • Enzgg4 21:47 12.september 2024.

      Če volim nekoga, ki ne pride v dz, ne vpivam na nič, ker se mandati porazdelijo med stranke, ki pridejo noter.

  • Avatar Zala
    Zala 14:10 11.september 2024.

    Kaj res mislite, da vsako uradno pošto lahko prebere vsak kekec? Nekateri vse dni preživite na spletu. Me zanima, kdo vas preživlja, ker se sami prav gotovo ne.

    • Ender3 15:27 11.september 2024.

      Dobro vprašanje @Zala..👍

    • munja 16:17 11.september 2024.

      Kje si pa ti, če nisi na netu, kjer pišeš kozlarije. Kdo pa tebe preživlja, očitno država oz. davkoplačevalci. Javnost ima vso pravico vedet, kaj se dogaja, ker to plačuje, če še ne veš, binda, bindasta.

    • brandy3 16:42 11.september 2024.

      Zala, sem dal tej državi svojih 40+ let dela in lahko twitam v penziji. A ti pa delaš in twitaš?

    • Puklastimiha 17:18 11.september 2024.

      Zala, naša domovina ni privat ferajn tega nesposobnega golobnjaka. Glede na netransparentnost in nekompetentnost njegovega poslovanja, ZAHTEVAMO vpogled v pismo, brez pardona, ali pa naj se spelje in čaka. Itaq, da je baraba...

    • darefoks 19:32 11.september 2024.

      ti si pa na socialki lenuh, sebe prvo poglej

    • Enzgg4 08:41 12.september 2024.

      @puklasti še bolj kot ptiču lahko netransparentnost in nekompetentnost očitaš fonderlajdri. Mutila je pri orožarskih poslih, ko je bila še ministrica za obramo v DE, mutila je pri nabavah covid zvarkov, ko je bila precednica EK v prvem mandatu. Lajdra ...prikaži več ima mutne posle očitno vdelane v svoj dnk in brez njih sploh ne zna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.