Slovenija
16473 ogledov

Vlada bi zvišala starostno mejo za upokojitev, toliko dlje bo treba delati

Komentarjev 62
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:51 22.junij 2024.

    Vmes bodo pa še parkrat znižali osnovo za pokojnino!!!

  • ana77 06:56 23.junij 2024.

    ČISTO PRAV TO STE IZVOLILI PLEŠITE JASNO.

  • kapibara 18:42 22.junij 2024.

    Pa ka vekate !!? VSI FDV+ FF če se zaposli pri 30 letih starosti in moda oddelat 40 let.. je to kolko let starosti..

  • Avatar jezeran
    jezeran 21:18 22.junij 2024.

    Golob jebo ti pas mater, ko boš ti delal 40 let se pa oglasi prav tako vsa golazen politikanstka. Delati v parlamentu oz v državnih firmah je isto kot da ne delaš. Ulica kliče, pa ma da vas odnesemo iz ...prikaži več tistega parlameta golazen iz parlamenta. ni važno ali ste levi ali desni. Kdor pa gre v službo pri 27 ali pozneje mi pa dol visi če dela do 67 leta ali dlje

  • Avatar Antikrist6
    Antikrist6 21:56 22.junij 2024.

    Sprejeti je treba zakon, da kdor doseže pogoje za upokojitev, se upokoji!

  • Kmodri_ 19:53 22.junij 2024.

    Seveda bomo delali do smrti! Po smrti pa s tem, da bomo za kurjavo za ogrevanje! Zelena agenda pa to!

  • Jernej65 13:52 22.junij 2024.

    Predlog sprememb se mi zdi kar smiseln. Kot vedno, bo pa tudi tokrat kar nekaj takih, ki bodo vse skritizirali. Janez najbrž že seka drva, da bo lahko zopet metal polena pod noge, grozil z referendumi itd...

    • McBobo 14:32 22.junij 2024.

      Golob je na oblasti, obrni se na njega. Pa ne misli več na Janeza, ker ti že povzroča travme.

    • andrej084 14:36 22.junij 2024.

      Jernej, je tudi tebi mama fo 30 leta zavezovala vezalke na čevljih. Ocitno, saj razmišljanje ni tvoja močnejša stran, butasti komentarji pa so.

    • Ender3 14:51 22.junij 2024.

      McBobo kako lahko Janez živi s 40% odmarka pokojnine, če mora razliko še vedno črpati iz proračuna..Naj sprejmejo zakon, da se politikom to onemogoči..Če imaš pogoje pojdi v pokoj in prepusti vodstvo in delo drugim..Kaj omenjeni model računa, da ga ...prikaži več bodo z nogami naprej odnesli iz DZ..

    • McBobo 14:56 22.junij 2024.

      Ender nisem vedel, da je JJ že v penziji.

    • ginko 15:28 22.junij 2024.

      Zgleda, da ti je poleno od Janeza priletelo v že tako skisane možgane.

    • luccifer 15:56 22.junij 2024.

      Ni mu priletelo v skisane možgane ker še teh nima, vsak dan mu pa letijo polena Janezova v prazno bučo in tudi ponoči v sanjah ga zadevajo v tintaro.. Ko pa pije vino, pivo, šnops podarjen nam v kleti od ...prikaži več pripadnikov SDS mu gre pa tekoče v tisti zavaljeni vamp in kako se dere, ŽIVELA SDS in ŽIVELI VODJA JANEZ IVAN JANŠA.

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 15:58 22.junij 2024.

      @Ender3 https://reporter.si/clanek/slovenija/janez-jansa-ze-prejema-starostno-pokojnino-koliksna-je-1285022

    • Jernej65 19:37 22.junij 2024.

      andrej084, sem dal skozi diktatorskega Titoja in si ne želim še enega diktatorja Janeza, ki se je šolal pri Titeju. Sem gor zrasel na kmetiji, kjer smo otroci morali delati že, od kar se spominjam. Glede zavezovanja čevljev pa ne ...prikaži več sodi drugih po sebi. Kot vedno najbolj vpijejo lenuhi, postopači, uživalci socialnih pomoči, ki jim država vedno premalo da. Nikoli se nisem zanašal na politike, s svojo pametjo sem si dovolj ustvaril, da ne bom odvisen od mizerne penzije.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:50 22.junij 2024.

      Že tvoje pisanje je naravni osnovnošolca!!! Ni Titoja ampak Titota,te Titeju ampak Titotu!!!

    • Jernej65 20:22 22.junij 2024.

      Pantani2, no tudi "naravni" se ne piše skupaj, pa za vejico je vedno presledek, debil. Preberi si še enkrat svoje pametovanje.

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 21:40 22.junij 2024.

      @Pantani. Slovnično pravilno je Tita in Titu

    • Jernej65 23:42 22.junij 2024.

      Pantani2, ponovno si se osmešil, kot že neštetokrat. Če ti ne gre, ti pač ne gre. Še boš kar čepel v 1 razredu.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:55 24.junij 2024.

      Ja in,vsaj priznam,da sem se zmotil,ti pa serješ in serješ z navijaškimi nesmisli!!!

    • Jernej65 13:18 24.junij 2024.

      Pantani2, ni problem v tem, da si se zmotil. Ne šolaj in ponižuj drugih če sam pojma nimaš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.