Avto /avto/dosje-avto
47089 ogledov

V tem delu države občutno uspešnejši pri vozniškem izpitu

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:09 05.februar 2023.

    Nekatere trdijo, da najlažje narediš izpit na zadnjem sedežu...Pa Majhntič ga je baje tudi tako delal...večkrat..;))

    • Naklonsky 13:07 05.februar 2023.

      Mr. Taubiju s kompanjoni ni treba. Vozijo celo državo brez izpita.

    • ico8 13:29 05.februar 2023.

      Vozijo-vozijo, ja, samo tako, da imajo vsaki drug dan nesreco. Do konca mandata bomo imeli "totalko" in ne bo ga vec mojstra, da bi razbitino popravil! Upajmo, da bo enkrat prej vsaj tako mocno trescilo, da bo do konca zgorelo... ...prikaži več. Obveljal bi star rek: Prah si bil in v prah se povrnes!

    • ico8 13:31 05.februar 2023.

      Mislim, da na izpitu sploh ne padejo tisti iz okolice Novega mesta, saj ga nikoli ne delajo.

    • Naklonsky 14:28 05.februar 2023.

      ico - totalke delajo vsak dan, folk na to je pa imun. Tudi Novomeščani na cigote. Važen je samo ples!

  • Pepe007 18:38 05.februar 2023.

    Naslov je brez veze zavajajoč. V enem delu Slovenije delajo bolj po EU standardih, zato so malce bližje rezultatom v Avstriji, drugje pa po balkanskih, torej zaje..bi kogar se le da.

    • Vozniček 19:32 05.februar 2023.

      Tako nekako. Kolikor je meni znano v Novem mestu niti poligona nimajo.

  • rd2dmk2 15:55 05.februar 2023.

    vse je odvisno od firme za izpite.. kolk velike plače imajo inštruktorji in kolk tajnic in direktorjev majo. potem pa ..vozi miško vezanih očiju. pa tako rad te vidim, kot je šifrer rad gledal svojo zobozdravnico, samo da tukaj inštruktor ...prikaži več gleda do dna tvoje denarnice.

  • bobubob 19:38 05.februar 2023.

    Vidi se, kam se je umaknila zdrava pamet....

  • jakec1575 20:58 05.februar 2023.

    tiktok deca. fokusa za 2 sekundi. tok debilov, počasnel, divjakov na eni relaciji tezko srecas.

  • ivana3 17:10 06.februar 2023.

    jaz nesem se naredila vozniskega in to za radi napacne uciteljice voznje kr me je namerno navadila vse narobe se mi pretila in maltretirala psihicno tako da sedaj imam zadnjo priloznost vse vem ampak komisija je zelo bezobrazna in sem ...prikaži večm iska napake kaj se ni ne ves kaj res smes kaj ne smes ampak opcutek je takov da moras vozit kod tisti ki vozi sele 10 let nevem kakovi je to kriterijum kr je vec nesrec kr mladi voznik ni se sposoben tako vozit kod tisti ki ima vec let voznisko

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.