Slovenija
8658 ogledov

V supergah na Triglav, nato na pomoč poklicala helikopter

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 09:32 22.september 2024.

    Tile opankarji se delajo norca iz nas. Dokler ne bo izstavljenih računov za take podvige !

  • Enzgg4 08:57 22.september 2024.

    SVK ti na Triglavu nič kaj dosti ne koristi. To je oprema za ferate, tega pa tam ni.

    • Enzgg4 09:01 22.september 2024.

      P.S. Na tistih par klinov pri spustu od Malega Tiglava proti Kredarici se itak ne moreš vpenjat. Nimam pa več v spiminu, ali je tam tudi zajla.

  • Avatar MS
    MS 11:30 22.september 2024.

    Antikrist9, zaenkrat nič ni obvezno! Postalo bo pa, ko bojo takim idiotom začeli zaračunavati helikopterska reševanja!

  • rd2dmk2 11:08 22.september 2024.

    par dni nazaj me je en turist spraševal če to tiste plastične superge, s katerimi je lazil okol Bleda, dovolj za pohod na Triglav. pa sem mu dejal da rabi poleg superg kar pošteno dobro opremo od čevljev , obleke ...prikaži več in velicega rukzaka, ker je lahko sneg tam gori. če je ta , ki so ga sedaj reševali ta isti tip, ki je dobil od mene precej dobre nasvete, svetujem račun. in to po sistemu gostilne ob namernem razbijanju kozarcev- devet kratno. pa za povrh še pošteno z leskovo mastjo po riti.

    • Enzgg4 11:23 22.september 2024.

      Danes je sicer gor kopno. Sem pogledal na spletno kamero. Vseeno to ni za superge. Še sredi poletja ne. Če nič drugega, si na skalah lahko poškoduješ stopalo, zviješ gleženj itd.

  • Avatar Antikrist9
    Antikrist9 10:34 22.september 2024.

    Ni mi jasno, od kdaj je čelada obvezna???

    • Enzgg4 10:59 22.september 2024.

      Za trde glave ni obvezna. Čelada je brezveze. Rutica okoli glave je prava stvar. Fukni čelado z 10m na kamne in se bo razbila. Rutica bo pa ostala cela. 😁 P.S. tudi gojzerji niso obvezni. Lahko gres bos. Nepozabno. Si ...prikaži več boš za cel lajf zapomnil.

    • Avatar Antikrist9
      Antikrist9 11:08 22.september 2024.

      Leta 1987 sem bil prvič na Triglavu in NIHČE ni nosil čelade! Namen čelade ni varovanje, pač pa je le eno moderno sranje! Čelade pod nobenim pogojem ne nosim v hribih, ne na kolesu in ne na smučišču! Nosim jo ...prikaži večo edino na motorju, pa še to ne zaradi varnosti, pač pa zaradi prašičev (policajev)!

    • Enzgg4 11:18 22.september 2024.

      Saj pravim, rutica je zakon 😁 Btw, mene je pri cca. 35 na uro zbil pešec na odprti cesti s kolesa. Jaz sem letel po luftu na eno stran, bajk na drugo. Z glavo sem priletel ob tla. Na glavi ...prikaži več sem seveda imel čelado. Fino je bila obtolčena. Brez nje danes morda ne bi tega tipkal.

    • Avatar Antikrist9
      Antikrist9 12:48 22.september 2024.

      Tvoj problem!

    • Enzgg4 13:10 22.september 2024.

      Bo postal tvoj, ko boš enkrat fino fuknil. Če bos imel srečo, bos imel voziček, če bos imel smolo, pa lep napis na nagrobniku.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.