Slovenija /slovenija/crna-kronika
27803 ogledov

Če bo sosed še kaj poskušal, mu bo žal, oborožila se bom

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marija47 12:34 05.september 2024.

    Ts. ki bi naj bil žrtev, je tipični južnjak, ustrahuje vse okoli sebe, lasti si vse zdaj, ko jo je dobil pa jok in stok. Pa ne bo pozabil natrositi cel kup laži in dobiti na tone lažnih prič kako ...prikaži več je že od rojstva nedolžen kot ovčka.

  • Soljatar 08:57 05.september 2024.

    popolnoma nič mi ni jasno, kaj sem sploh prebral...cela zmešnjava...

  • izotk 07:18 05.september 2024.

    Ko bi vedeli koliko je neprijavljenega orožja. Sploh ni tako težko dobiti strelno orožje. Na Dolenjskem ga dobite... Samo za info Crve zastava M70 (čebelca) z polnim nabojnikom dobite za 500€

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 08:35 05.september 2024.

      Drago..za 200 evrićev več, se dobi AK-47 s polno "torbico", če veš kaj to pomeni..

    • izotk 09:08 05.september 2024.

      luckyss1 ja sem slišal... in vem kaj to pomeni...

  • bobubob 16:36 05.september 2024.

    Da bo vse po zakonu? Alias pritoži naj se, ko bo mrtva, do takrat pa naj ženica zelo pazi, da ne prekorači silobrana in da preneha s samoobrambo takoj, ko napadalec preneha z napadom? Vmes pa naj se stalno posvetuje ...prikaži veče z odvetnikom? Eh, daj Bog tej sodnici primerno izkušnjo.....

  • Kojak 12:48 05.september 2024.

    Čapci in narkomani so se skregali... koga to briga.

  • hunter1987 23:19 06.september 2024.

    Tak junaški južnjakec lahko pride še v naše kraje malo ustrahovat, pa da ga vidim haha, lepo bi prosil za vrnitev na jug, tam kamor spada!

  • sam1 08:30 05.september 2024.

    Kot je prebrati iz zgoraj zapisanega,sodelujoči sami "svetniki".....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.