Slovenija
8058 ogledov

Preverite, če se tudi vašemu otroku godi ta krivica

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Enzgg4 08:14 15.september 2024.

    V mojih časih smo po sš fantje večinoma status DIjaka zamenjali za status VOjaka

    • Enzgg4 08:17 15.september 2024.

      Ni mi sicer jasno v čem je problem, če zakon jasno določa, da status preneha 30 dni po zaključku šolskega leta.

  • Enzgg4 21:45 15.september 2024.

    Novinarska kreativnost na vrhuncu. Zamenjate naslov in voila, že imate članek. Vam tam na z24 ni nič nerodno, da še tisti 1% člankov, ki je kaj vreden, razvrednotite s takimi glupimi triki?

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:48 15.september 2024.

    In ti študentje bi imeli vse zastonj,prevoz,sobo,šolanje,in ko doštudirajo pobegnejo v tujino,država to smo mi, pa popušimo

    • SlavkoKrizman 08:31 15.september 2024.

      Plačaj jih dostojno, pa nebodo bežali v tujino.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:36 15.september 2024.

      Naj oni men plačajo dostojno penzijo,samo za svoje riti jih briga

    • SlavkoKrizman 13:29 15.september 2024.

      Študent ti bo plačal penzijo? S čim pa? ključna beseda: "ŠTUDENT"

    • korisnik_19274 20:36 15.september 2024.

      @Garancija samo za svojo rit te briga🤷‍♂️

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:42 16.september 2024.

      Če smo vsi odkrit,vsak skrbi za svojo rit

    • SlavkoKrizman 14:14 16.september 2024.

      Nekateri pa naredimo kaj brezplačno tudi za druge...ne sodi drugih po sebi.

  • rd2dmk2 10:48 15.september 2024.

    torej, zakaj pa mora bit zakon tako neumno napisan. človek bi dejal ko dobiš spričevalo je konc šolskega leta , a ne ? če pa ni tako se pa naj lepo napišekarta velja do tege in tega dne. saj na ...prikaži več moj zavarovalni polici tud ne piše da velja 12 mesecev po plačilu ampak do tega dne in te ure. ampak vedno je treba komplicirat , a ne . štrefat firmo, ker ne razume zakona, ker ima ljudi, ki so nepismeni, torej ne izpolnjujeo pogojev zaposlitve in tako kadroviki in vodstvo goljufajo. pa naj plačajo.

  • pravičnik77 06:45 16.september 2024.

    Kje je zdaj ta velika krivica, če je tako napisano v zakonu? temu se reče PRAVILA in ne krivica, krivica je, da delovni folk plačuje zastonske voznje pezionistom, brezdelnežem in še svoje vožnje, čeprav imajo penzionisti dohodek, to je penzijo. ...prikaži večjo. a to je pa pošteno? JVM

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.