Slovenija
7046 ogledov

Ursula von der Leyen dobila mandat, Grims s posebnim sporočilom

Komentarjev 90
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Presvetli 14:47 18.julij 2024.

    Evropa ode u kurac do konca sedaj! Vse kar se bo dalo še nardit za korporacije in veleposestnike, bo ta babura sedaj nardila. Kako je možno , da je ta hudič od babe spet izbran! To pokaže kako je evropa skorumpirana.

  • Nelaži 14:41 18.julij 2024.

    izvolitev ursule fon der fajzer je pogreb EU komisije, je pogreb EU parlamenta in pogreb EU prava in pravičnosti. Ta naci ženska služabnica WEF vodi EU na žalost v dokončni propad

  • Enzgg4 15:35 18.julij 2024.

    Sramota. Vendar pričakovano.

  • mph2 17:08 18.julij 2024.

    Eh, Grimsek, Ursula pa je res levičarka ja. :-) Bedak, pronacistka je, bi jo moral podpreti. Warmongerka kot njegov spiritualni vodja.

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 17:10 18.julij 2024.

    To da bi bila VDL ravno hudo leva, se z Grimskotom nebi strinjala, ampak da je suznja kapitala in multinacionalk je pa dejstvo in to jo postavlja na desno. Katastrofa EU je itak farsa popolno kleceplazenje pred ZDA

  • BenX 15:14 18.julij 2024.

    Sem globoko razočaran nad Šarcem. Najboljše da vzame nahrbtnik in kar v Ukrajino, če mu je že toliko do streljanja in ubijanja.

  • atamama 17:10 18.julij 2024.

    Mislim, da se z nadaljevanjem dosedanje politike EU oddaljuje od svojega bistva. Inflacija povzročen z financiranjem Covid stanja, sankcij proti Rusiji in podporo UA ni ukročena. Kdo bo vrnil denar, ki ga EU financira v neproduktivne dejavnosti s pomočjo kreditov? ...prikaži več Katera izmed držav je glasovala za vojaško EU unijo? Kje se bo dobil denar za financiranje podpore vojni? Vse to, pa še kaže, da se moramo državljani prijeti za denarnice. In kar je povedala kaže na razpad unije slej ali prej. Žal.....

  • Nevica 19:45 18.julij 2024.

    Ursula bo nadaljevala z uničevanjem Evrope, njenih narodov, njenega gospodarstva, njena politika povečuje nedostopnost do cenejših zdravil, nekaterih sploh nimamo in uvaja energetsko revščino poleg vseh ostalih, ki bodo s časoma postale bolj izrazite.. Zadnji vlak za rešitev EU je ...prikaži veče odpeljal....Varnost se bo samo slabšala...

    • Ender3 22:03 18.julij 2024.

      Strinjam se z napisanim in ✍

    • alojz73 22:52 18.julij 2024.

      Kar ni uspelo Hitlerju v 2.svetovni vojni bo uspelo VDL,t.j.uničiti Evropo.

  • Avatar jezeran
    jezeran 21:20 18.julij 2024.

    Od Evrope ni ostal tudi E, vse pod taktirko novodobnih fašistov. Kar ni uspelo Hitlerju je tej golazni bruseljski in ja še vedno smo hlapci, samo še žica okoli taborišča imenovanega Evropa manjka.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 20:43 18.julij 2024.

    Branko še vedno fotografira svojo glasovnico, tako kot jih morajo vsi člani SDS, da ima dokaz za preverbo...Bi pa v članku lahko omenili oster govor poslanca Nemca proti Von Lajavi..Branko je pač deloval kot mu je naročila njegova evropska skupina, ...prikaži več, Nemec pa proti, torej po svoji volji...Ampak kaj bi razlagal...je brez veze..

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:50 18.julij 2024.

    V eu se zaradi podpore ukrajinski naci hunti vse ekstremno draži...vodilna v podpori je prav ta vonderlajdra...drug del denarja gre v orožje ( že fotr od vonderlajdre je bil trgovec z orožjem ) samo Nemčija kjer je vonderlajdra že uničila ...prikaži več nemško vojsko pred nastopom dela v bruslju je namenila za orožje 100 miljard...zapirajo pa bolnice ....tovarne...etc ..VSE to plačamo davkoplačevalci eu...BREZ možnosti pritožbe...In to klika zgoraj imenuje - demokracija..!!! Škoda besed!!!

  • Rim 17:08 18.julij 2024.

    Bog se je očitno odločil še bolj kaznovati Evropo, očitno še ni v fazi, ko bi se bila pripravljna pokesati. Pomeni, da se ne bomo spremenili ampak uničili EU do konca.

    • Ender3 21:51 18.julij 2024.

      Rim 👍 očitno res. Tako kot, si to želijo oni onstran Atlantika..

    • Avatar Leon
      Leon 07:32 19.julij 2024.

      Ne vem kje si našel Boga ? Pohlep multinacionalk in bankirjev uničuje svet .

    • Rim 08:52 19.julij 2024.

      Leon, to je samo kot splošna bolj barvita prispodoba o razočaranju nad izbiro za nadaljevanje kot praviš pohlepa multinacionalk in nemoči ostalih žalujočih.

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 15:40 18.julij 2024.

    Tu med komentatorji človek resnično sreča največ Butalcev!!!

  • Ender3 14:34 18.julij 2024.

    Katastrofa, ne more biti bolj pričakovanega in norega.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:46 18.julij 2024.

    Lahko nas skrbi ker je napovedala da bo ustanovila posebno skupino ki bo skrbela za dezinformacije… hocejo nas vse narediti za ovce, da bomo lahko samo vedeli to kaj smemo… vemo da so te “dezinformacije” marsi komu resile življenje v ...prikaži več času covida… ko pogledaš kake zdravstvene zaplete imajo nekatere osebe…

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:47 18.julij 2024.

      ti je najboljsa opcija evtanazija… od paralize, do epileptičnih napadov, do nenadnih zastojev srca, nenadno vracanje rakavih obolenj v pozni fazi, vedno već se omenja turbo karcinom… ljudje so se opogumili in začeli priznavat… toliko o “dezinformacijah”!!!

    • Ender3 22:15 18.julij 2024.

      Pantani2 👍 opisal si realnost. In z Uršulinko bo šlo samo še na slabše..Za nazaj pa ji bo vse odpuščeno in pozabljeno.

  • Pierre 16:47 18.julij 2024.

    Berem da Grims ni prišel na prvo sejo EP v Strasbourgu niti na kavo z novinarji. Pezde!!!!!!

    • Ender3 22:01 18.julij 2024.

      Vsi v SDS paketu v bojkotu neformalnega kofektanja z novinarji. Upam, da se njihovi množični volilci zavedajo kakšno vlogo bodo imeli v Bruslju. Če plačaš bo ta glasoval in podpiral hudiča, če je treba. Iluzija je misliti, da se tega ne zaveda..

    • Avatar Leon
      Leon 07:34 19.julij 2024.

      Niso imeli tako velike številke nagobčnika !

  • andrej084 17:01 18.julij 2024.

    Komaj čakam na Donalda, ki bo ustavil financiranje morije in Ursulo posedel na kavč, tako kot jo je Erdogun. Tja spada.

    • popokatopetl 17:07 18.julij 2024.

      Ne pozabit da so k moriji znatno pripomogli Ameri s podpihovanjem nacionalizma in obljubam podpore Nato. Tak mir, s katerim bi se Putinu agresija splačala, ni dobra rešitev.

    • Ender3 21:50 18.julij 2024.

      Bravo Turki tudi oni so po dolgem čakanju na vstop v EU Bruslju pokazali 🖕. BRICKs jim je boljša alternativa..Do tja vpliv ZDA ne bo prišel..

    • Enzgg4 23:40 18.julij 2024.

      Pope, že 2008, 6 let pred rusko aneksijo Krima. so Ameri rinili v UA. Takrat so jih novačili v Partnerstvo za mir, čakalnico za NATO. To je splošno znano dejstvo. UA je res suverena država, vendar je bila po drugi ...prikaži več strani dana Rusom obljuba, da se NATO ne bo širil na vzhod. S tem Partnerstvom pa so se Ameri nasrali Rusom dobesedno pred nos. Toliko o tem, kdo je vse skupaj začel.

  • becar 19:06 18.julij 2024.

    Mrš

  • Avatar MS
    MS 16:54 18.julij 2024.

    Grims že dela sranje v EU parlamentu!

    • Ender3 21:54 18.julij 2024.

      👍 džabe so ga tja poslali. Za SDS bo deloval zgolj kot, poročevalec za stike z patriotsko desnico..

    • Enzgg4 23:30 18.julij 2024.

      Samo za najbolj zagrizene cepce, ki trdijo, da je vse, kar ne podpira njihovega cepilnega fanatizma, teorija zarote in fantazija antivaxerjev: https://www.delo.si/novice/svet/sodisce-bruselj-ni-omogocil-dovolj-informacij-o-nabavi-cepiv-proti-covidu

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:27 19.julij 2024.

      Enzgg4, sem mu že prilimal ta link,pa sem dobil spet cel kup nesmislov!!! https://www.zurnal24.si/forum/post/900145

    • Avatar MS
      MS 09:21 19.julij 2024.

      Pantani2, kakšne veze ima eventualna koruptivnost Ursule von der Leyen s dokazano kvaliteto in učinkovitostjo cepiv? ŠE ENKRAT: Pantani2, kakšne veze ima eventualna koruptivnost Ursule von der Leyen s dokazano kvaliteto in učinkovitostjo cepiv? Pretežko vprašanje za tvoje dve sive ...prikaži več celice? A glej: imaš kolega, modela, ki ima mogoče celo 3 sive celice! Naj ti pomaga Enzgg4! S skupnimi močmi bosta mogoče le lahko odgovorila na tako preprosto vprašanje!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:22 19.julij 2024.

      Še zadnjič, nehaj se blamirati in konstantno dokazovati, da si imbecil posebne vrste!!!

    • Avatar MS
      MS 09:27 19.julij 2024.

      Pričakovano; Namesto konkretnega odgovora na preprosto vprašanje, beg od teme! To je Pantani2

    • Enzgg4 09:35 19.julij 2024.

      Dobro, MS a bos zdaj končno priznal, da je bilo pri nabavi cepiv kup laganja in zavajanja? Je fonderkuzla skrivala podatke? To, kar sem ti govoril pred meseci, pa si se delal neumnega. So tajne pogodbe še vedno mit, kar ...prikaži večr si takrat trdil? Samo to odgovori, ne mi enih linkov limat.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:35 19.julij 2024.

      Se pravi,da je po tvoje zgolj naključe, da je lajdra oz. njen mož povezan s Pfizerjem in s tem posledično pri nabavi cepiva za kovid???!!! Pa nehaj že nabijat,da so bila cepiva varna in učinkovita, ker se smešiš pred vsemi ...prikaži več in samo dokazuješ svojo intelektualno podhranjenost!!!

    • Avatar MS
      MS 09:51 19.julij 2024.

      OK Enzgg4, pri nabavi cepiv je bilo res kup laganja in zavajanja? OK! Njen mož je bil s povezan s Pfizerjem in s tem posledično tudi pri nabavi cepiva! OK! Iz navedenega izhaja upravičen sum da je šlo za korupcijo ...prikaži več Pfizerja z namenom da bi na trgu premagal konkurenco! OK! Sodišče je ugotovilo da "bruselj-ni-omogocil-dovolj-informacij-o-nabavi-cepiv-proti-covidu" OK! In še enkrat: Kakšne veze ima eventualna koruptivnost Ursule von der Leyen s dokazano kvaliteto in učinkovitostjo cepiv?

    • Enzgg4 10:05 19.julij 2024.

      Pa kdo te sprašuje o učinkovitosti? O tem lahko debatiramo, ampak zame to nikoli ni bila tema. Jaz sem vedno problematiziral nabavo ter vse laganje in skrivalnice okoli pogojev nabave. O tem je NYT pisal že pred meseci, tudi linkal ...prikaži več sem ti, pa si se takrat delal norca. Da sem teoretik zarote, si plozal. Sem še teoretik zarote? Kdo je imel prav? Kdo se je motil? Si sposoben priznat, da si takrat prodajal bulšit?

    • Avatar MS
      MS 10:19 19.julij 2024.

      Enzgg4, V konekstu koruptivne nabave cepiv nikdar in nikoli nisem nikogar etiketiral za teoretika zarote! Sem pa vse tiste ki so plozali neumnosti da so cepiva sredstvo za depopulacijo globalnega ljudstva, da Bill Gates vgrajuje v cepiva čipe za kotrolo ...prikaži več ljudi. da je zemlja ploščata in podobne neumnosti! In zagotovo si bil eden od njih, seveda pod nekim drigim nickom! Zakaj se sedaj skrivaš?

    • Enzgg4 10:42 19.julij 2024.

      Brez skrbi, da si samo je to zdaj skoraj nemogoče dokazati, ker ima z24 preslab iskalnik, da bi to izbrskal, pa tudi ne da se mi. Kakšen Gates, kaj serješ? Si fukjen al kaj. Nikoli nisem govoril o tem. Samo ...prikaži več to, kar sem že napis. O gatesih, kemtrejlsih in marsovcih pa z drugimi debatiraj. O mojem nicku: parkrat sem brisal profil, ker mi je šel z24 na kurac. Ni nobenih skrivalnic. Ne bos torej priznal, kaj si takrat govoril? Obtoževal teorij zarot? Pričakovano. Sprenevedanje do nezavesti.

    • Avatar MS
      MS 12:10 19.julij 2024.

      Enzgg4, ne seri! Daj mi nick pod katerim si kot trdiš meni nekaj linkal jaz pa sem se baje takrat delal norca. Seveda si ga pozabil, mar ne! Zelo naivno in neumno igro igraš! Tprej, si pozabil tisti nick ali ga boš dal?

    • Avatar MS
      MS 12:55 19.julij 2024.

      Enzgg4. pričakovano, nimaš jajc da posreduješ stari nick ker bi ta razkril tvoje neumnosti, tvoje laži in bedne insinuacije! Kdor se skriva za novim nickom vedno želi skriti dokazane neumnosti ki jih je širil po tem forumu! Vse je jasno! Bednik si!

    • Enzgg4 13:36 19.julij 2024.

      Pljuvas tam po jajotu, pa su v resnici ista posrana pička. Ko ti zagusti, lažes, zavajaš, preusmerjas temo... iste metode. Daj, odhebi, ti bedni kup dreka. Vse si dokazal, kar sem trdil o tebi. Navadna pička. Ok? En nick je ...prikaži več bil gaborone pa črnuh je bil za avatar. Ostalih se pa spomnim, ker je bil isti random niz znakov kot zdaj. OK? Zdaj pa spizdi. Nimam cajta za gnide tvoje sorte.

    • Enzgg4 13:38 19.julij 2024.

      Se to: ti imas očitno cajt 24/7 na telefonu viset. Jaz ga nimam, zato nisem takoj odgovoril. Ajde, jebi se zdaj.

    • Avatar MS
      MS 13:47 19.julij 2024.

      Bedo bedna, ne spomniš se svojih nickov? Zadeva ima lahko samo dve razlagi: Prva je da se naivno in neumno s "pozabo"poskušaš izogniti razkritju tvojih neumnosti ki si jih takrat pisal. Druga pa je da si dementen kreten ki se ...prikaži več ne spomni niti tega kar je zajtrkoval! Ja in pobeg je zate trenutno edina možnost da se izogneš blamaži! Pozabil je svoj nick? LOL, LOL!

    • Enzgg4 15:43 19.julij 2024.

      Ne, ne spomnim se, ker so bili random znaki, ti idiot debilni. In medtem, ko drugim očitaš demenco, si očitno dementen kar ti sam, če se ne spomniš, kaj si pisal. Ostali se tega zelo dobro spomnimo. In kaj ima ...prikaži več veze moj nick s tem, kar si ti pisal, ti smrdljivi kup dreka? Ti si ena navadna dementna sprenevedava pička. Počneš točno to, kar očitaš vsem drugim. Gnida ušiva zanikrna.

    • Enzgg4 15:46 19.julij 2024.

      Samo govno tvojega kalibra ne bo nikoli priznalo svoje zmote, pa če je ta 100x dokazana. Morda pa ni šlo za zmoto. Morda si pa ti ena plačana pička z židovskim dnarom kupljena. A si mogoče na fajzerjevi plačilni listi, ...prikaži več da trolaš tukaj po portalu?

    • Avatar MS
      MS 17:03 19.julij 2024.

      Zelo dobro se spominjam vseh svojih zapisov za razliko od tebe Enzgg4 ! Trol ki si ne zapomne svojega nicka od 5 do šest črk, tukaj palamudi da se spominja vseh mojih zapisov, komentarjev in replik! Za crknt od smeha! ...prikaži več Tega modela razen demence obremenjuje še prirojena neumnost!

    • Enzgg4 18:10 19.julij 2024.

      Spomniš se ti moj kurac. Sprenevedaš se tle do nezavesti. Goni se v pičko materino, trol debilni dementni. Pička jedna, delaš popolnoma isto kot tisti, po katerih serješ. Marš, ti kup dreka ušivi.

    • Enzgg4 18:14 19.julij 2024.

      Pa ne samo to, spomnimo se tudi vsi ostali. Tega ti ne boš spremenil, pa če se še tako sprenevedaš, ti pička brezjajčna. Če bi bil dec, bi priznal "ja, jedel sem govna, sral sem do nezavesti." Ker pa si ...prikaži več navadna brezjajčna pička, tega seveda od tebe ni za pričakovati. Grem stavit, da imaš meglo med nogami. Kot tudi v glavi.

    • Avatar MS
      MS 18:16 19.julij 2024.

      Izbruhi nekontroliranega besa so značilni za tiste umske maloposestnike ki nimajo protiargumentov! ( Enzgg4 ) Ostane jim zgolj pena na ustih in primitivno prostaško pičkaranje! Smilijo se mi!

    • Enzgg4 18:28 19.julij 2024.

      Ne morem se z meglo pregovarjat. Tebe ni. Ti si en neznatni zanikrni črv. Gnida.

    • Enzgg4 18:29 19.julij 2024.

      Nekaj, kar človek pohodi in si gre v travo čevelj obrisat.

    • Avatar MS
      MS 18:39 19.julij 2024.

      Enzgg4, sedaj si dodal k svoji patologiji še nojevski sindrom! Glavo v pesek in mene ni! Še kako sem saj to dobro čutiš in to ti sili peno na usta! Primitivnost in prostaštvo niso argumenti! Dokazujejo zgolj intelektualno nemoč! Smiliš ...prikaži večš se mi, revče ubogo!

    • Enzgg4 18:43 19.julij 2024.

      Ti niti črv nisi. Ti si na nivoju tiste gliste ki živi v šupku. Tiste, ki jih otroci prinesejo iz vrtca. Mentalno in tudi sicer. Brezjajčna pička, ki se pregovarja okoli enih tretjih stvari, da ji ni treba priznati, kako ...prikaži več je včasih srala. Pička, pička.... s takimi pičkami ne bom zabijal časa. Nisi vreden.

    • Avatar MS
      MS 10:15 20.julij 2024.

      Enzgg4, obriši si peno iz ust, vzemi kakšno pomirjevalo in se probaj spomniti tistih štirih črk svojega prejšnjega nicka! Primitivizem in prostaštvo sta tvoje generično bistvo a nista nikakršni dokaz za tvoje trditve! So pa dokaz za tvojo pomanjkljivo vzgojo, ...prikaži več mentalni hendikep in moralno izprijenost! Pa še zaigrano amnezijo (pozabljivost) s katero se naivno iposkušaš izogniti razkritju tvojih neumnosti ki si jih takrat pisal Zgolj to dokazuješ z vsakim komentarjem!

    • Enzgg4 11:34 20.julij 2024.

      Ms, ti si tak debil, da če bi ti to vedel, bi si odstrelil tisto svojo prazno glavo. Ena brezjajčna pučka si. Sploh te ne nerem več in me niti ne zanima, tako da pišeš v prazno. Bebec

    • Enzgg4 11:38 20.julij 2024.

      @ ms pička, pička, pičkica 🤣🤣

    • Avatar MS
      MS 11:56 20.julij 2024.

      Res je Enzgg4, pišem v prazno! Pišem v tvojo prazno glavo! Tvoje primitivno pičkaranje brez kakršnihkoli argumentov je prazno! Nič argumentov nič dokazov zgolj pičkaranje! To je tvoj domet! A si se že spomnil tvojega prejšnjega nicka s 4 črkami ...prikaži več ki naj bi vseboval dokaze? Amnezija še traja?

    • Enzgg4 12:02 20.julij 2024.

      Pička, pička, pičkica.. 🤣🤣

    • Enzgg4 12:06 20.julij 2024.

      Debata s katakterno pičko je popolna zguba časa, ker katakterne pičke argumenti in dejstva ne zanimajo, niti ne bo nikoli priznala svoje zmote (ali laganja). Namesto tega bo delala vse drugo: obtozevala za neke xy bedarije, preusmerjala temo in lagala ...prikaži veča se naprej. In si dajala pluse za svoje nebuloze. Kajne, ms pička?

    • Enzgg4 12:09 20.julij 2024.

      Bebec dementnibi lahko vedel vsaj to, da se po brisanju profila nick spremeni v eno klobaso črk in številk. Pa kaj bi to razlagal karakterni pički, saj je to itak ne zanima. Kajne, pička?

    • Enzgg4 12:14 20.julij 2024.

      Lol, dementna ms pička se ne spomni, kaj je pisala pred kaksnim letom. Kako priročno. Ko jo dobiš s spuščenimi gatami, jo nenadoma zgrabi demenca. Kajne, ms pička?

    • Enzgg4 12:16 20.julij 2024.

      Ej, ms pička, ce ne bi bil tako glup, bi ugotovil, da uporabljaš popolnoma iste metode kot oni tvoj jajo. A sta se tega skupaj kje učila? Kaj, ms pička, ne slišim. A?

    • Avatar MS
      MS 12:43 20.julij 2024.

      A si se spomnil svojega nicka kjer imaš pod njim nekakšne dokaze? Navaden blefer in primitivni pičkaroš si, ki za svoje izmišlije nimaš nič za dokaz!

    • Enzgg4 13:14 20.julij 2024.

      Pička, pička, pičkica.. 🤣🤣🤣

    • Enzgg4 13:15 20.julij 2024.

      Ne rabim bebcu dementnemu nic dokazovati, ker pri pičkah dokazi ne štejejo. Pičkaaaaa😅

    • Enzgg4 13:19 20.julij 2024.

      Ej, spomnil sem se nicka. Bil je "ms pička" 🤣🤣🤣🤣

    • Avatar MS
      MS 13:24 20.julij 2024.

      Kaj reči o revežu ki mi po tem portalu sledi kot poscani cucek! Kaj reči o revežu ki ima vseskozi pičko v ustih? Smili se mi!

    • Enzgg4 13:27 20.julij 2024.

      Išči pod "ms pička"

    • Avatar MS
      MS 13:28 20.julij 2024.

      Fifi k nogi ...

    • Enzgg4 13:33 20.julij 2024.

      Išci ms pička, išči🤣🤣

    • Enzgg4 13:37 20.julij 2024.

      No, ms pička, si našel? Si se zdaj prepričal? Ms pička.

  • Kmodri_ 15:50 18.julij 2024.

    Grimasove pravljice dobivajo novo dimenzijo kletnih!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.