Slovenija
3285 ogledov

Udaril kandidata za evropskega poslanca Petra Gregorčiča, to je sledilo

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 11:22 18.maj 2024.

    Prodoren in obetaven politik z lepim nastopom na tarči, moral bi pa vedeti, da na shode na južni meji ne moreš brez montirajzna v podaljšanem notranjem žepu hlač. Se bo že še naučil.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 11:45 18.maj 2024.

    Kdaj načrtuje napad nase Grims ?! Baje naj bi Vinci Vogue Anžlovar že pisal scenarij, režiral pa bo baje Branko sam, ker že ima izkušnje....( napad brez dotika na stopnicah)...ovce...

  • Avatar Zokispoki
    Zokispoki 18:04 18.maj 2024.

    Avtorja bi prosil, da pojasni in razjasni ali je bil Peter Gregorčič dne 17. maja na prireditvi Vinska vigred v Metliki v svojstvu kandidata SLS za evropske volitve in če, na čigavo povabilo ali pa kot občan Peter Gregorčič!? Edino ...prikaži več tako lahko prispevek razumemo v pravi luči! Na lanski vigredi je bil tudi moj prijatelj Jože B. iz Metlike tarča napada pijanega pripadnika etične manjšine, pa tega nobena Črna kronika ni objavila! Na žalost so tovrstni ekscesi spremljevalna folklora metliške vigredi!

  • Avatar Leon
    Leon 14:46 18.maj 2024.

    Kaj pa takšen naslov? Poslanca SLS so napadli volivci SDS ?

  • www 12:24 18.maj 2024.

    Gregorcic je bil tam privatno. Ne ga srat s politiko.

    • Ender3 14:21 18.maj 2024.

      www👍 nastopač itak...

    • Avatar Zoran
      StarMačk 00:36 19.maj 2024.

      Gregorčič je sam danes jasno in glasno povedal, da meni, da ni šlo za politični napad nanj, ampak huliganstvo podkrepljeno z maligani in tako Zalazniku uničil nadaljevanje političnega trilerja vsaj še v dveh nadaljevanjih...

  • jakec1575 15:04 18.maj 2024.

    meni disi na jansev manever pred volitvami. placanec. janseve taktikte iz knjige specialni rat 1984. lahko je slo pa samo za pijanega mulca, ki mu gre pimpek na kurac

  • jakec1575 15:02 18.maj 2024.

    jansev pimpek. baje ga tud druzina ne mara. jebi ga. vsake tolk se rodi narcisisticni polizobrazen pimpek, ki redno domuje v anusu slowenische pacienta. konkurenca je tam velika. v beli krajini je bilo prvo osvobojeno ozemlje. res se je sds ...prikaži več nasral tam, pa sls je doma. ampak se vedno so tam tudi ljudje, ki se ne prodajo za prgisce €.

  • sam1 12:52 18.maj 2024.

    Kar seješ to žanješ......

  • Avatar Zoran
    StarMačk 12:24 18.maj 2024.

    Ne vem, ampak članek mi deluje kot nekaj kar je nekomu ravno prav prišlo!? Iz vsebine pa je le malce preveč očitno, da bi mladi ljubitelj alkohola v danem momentu vžgal bilo koga, ki bi mu bil na dosegu. To ...prikaži več še posebno velja, če gre pripadnika tamkajšnje manjšine, kar mi iz opisa deluje zelo verjetno!? Jebi ga, je pač Gregorčič tisti, ki se je v nepravem trenutku znašel na nepravem mestu! Sem skoraj prepričan, da tu ni šlo za namerni napad na kandidata evropskih volitev, ampak splet okoliščin...

  • Avatar Antikrist6
    Antikrist6 09:35 19.maj 2024.

    Tista je bila dobra, ko se je zgodil teroristični napad na Domobranka Grimsa. In to z biološkim orožjem, hehehe.

  • Avatar Leon
    Leon 13:59 18.maj 2024.

    Ali je bil migrant ?

  • Avatar Leon
    Leon 13:57 18.maj 2024.

    Janez Janša je na omrežju X zapisal, da je dejanje "vsega obsojanja vredno" in v svojem slogu nadaljeval, da upa, da bodo policija in sodnice enako hitri in dosledni kot pri zadevi Kovačeve ter da se ne bodo sprenevedali kot ...prikaži več v primeru napada na Branka Grimsa. Kot zapisano zgoraj je policija napadalca že prijela in ga oglobila. OBOROŽITE SE !

  • Enzgg4 11:30 18.maj 2024.

    Škoda, da ga ni fino nalomil.

    • matermila 11:41 18.maj 2024.

      Se mi zdi, da si jih ti potreben okol kepe en par.

    • Enzgg4 11:48 18.maj 2024.

      Pridi, pa nalomim še tebe, da se ne boš usajal, smrkavec

    • munja 12:18 18.maj 2024.

      Enzgg4 pazi, da se ne boš razpočil, bo preveč dreka okoli, ki bo lahko zadel tudi tiste, ki jih obožuješ, bebček.

    • Enzgg4 12:32 18.maj 2024.

      Mama ti je bebček

    • munja 12:51 18.maj 2024.

      enzgg4 kolikor vidim, si ti brez mamine vzgoje, sam po sebi postal bebček.

    • Enzgg4 12:56 18.maj 2024.

      Tebe pa je bebasta mati vzgijola v bebčka. Pri vas je to dedno. Bolje, da ne delas otrok. Boš bebaste gene v naslednjo generacijo prenesel.

    • munja 13:48 18.maj 2024.

      enzgg4 se mi kar smiliš, ker se ti vidi, da nimaš vse poštimano v glavi, pa se tega sploh ne zavedaš.

    • Avatar Leon
      Leon 13:55 18.maj 2024.

      munja..sam sebi se smiliš 😎

    • munja 13:56 18.maj 2024.

      Leon, tebe se pa moj komentar sploh ne tiče, zato se ne oglašaj.

    • Ender3 14:27 18.maj 2024.

      munja čes je, da si zamenjaš up.ime..Kaj ne vidiš da smetiš z maloumjem.!!

    • Enzgg4 14:33 18.maj 2024.

      Munja, a tebe se pa moj prvotni komentar tiče? Očitno bi tudi tebi koristilo par vzgojno-izobraževalnih ukrepov iz enih drugih časov, da se ne bi praskal tam, kjer te ne srbi.

    • munja 16:23 18.maj 2024.

      Endrek večjega smetarja po forumih od tebe ni na svetu.

    • munja 16:32 18.maj 2024.

      Endrek, Enzgg4, Leon, vidim, da ste vsi po vrsti res eni veliki revčki v glavi, ki jim niso pomagali vzgojni ukrepi iz "enih drugih časov", zato še kar naprej smetite in se praskate tam, kjer vas ne srbi, pa srečno. ...prikaži več Ne komentiram več vaših maloumnih zapisov, ker je škoda časa.

    • Ender3 20:45 18.maj 2024.

      munja to, da boš nehal odgovarjati je, dobra odločitev. Drugi nimamo, navade, da bi z navade menjali zgolj svoje nick ime..

  • jakec42 07:40 19.maj 2024.

    Janez že komentira na svoj način,vse obrne na politiko-zakaj ga je pa udaril?

  • Ender3 14:35 18.maj 2024.

    Ta medijski spin mu ne bo pomagal dvigniti rajtinga in prepoznavnosti. Navaden egomanjak je, ki v javnosti hoče igrati žrtev..Takšnih bebcev ne rabimo v Bruslju..

  • Avatar Firefly
    Firefly 13:13 18.maj 2024.

    verjetno si ga jaša vsak dan meče na roke na kovačevo......

    • Ender3 14:29 18.maj 2024.

      In koga imaš ti za fetiš in maskoto..?

  • lojs 12:06 18.maj 2024.

    ne vem, a ta inštitut al svet al kaj je že za sovražni govor še obstaja, a ni tam neka nika kolaček ... očitno to ni več kaj dosti aktualno ali drugače povedano, nekateri gredo korak dlje - FIZIČNO! ... ...prikaži več nekaterim bi bila za osebno uporabo bolj na mestu kakšna pištola, kot pa gandža

  • Soljatar 12:06 18.maj 2024.

    levičarjem popuščajo živci in že posegajo po skrajnih metodah....najbrž so nekemu vaškemu pretepaču dali 100 ojrov, da je Gregorčiča usekal...

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 14:02 18.maj 2024.

      Zelenjavar, nasilno vedenje je značilno le za desničarje, prav tako pa obtoževanje nič krivih in laganje, da se očrni ugled nedolžnih. Skratka, uporabljajte vsa nedovoljena sredstva, da bi prepričali ne ravno brihtno populacijo, da ste desničarji najbolj optimalen izbor. Na ...prikaži več srečo je dovolj prizadetih, da vam nasedejo, le kakšna petina slovenskega prebivalstva. Med njimi so seveda tudi mnogi nasledniki narodnih izdajalcev oz. kolaborantov, ki so še danes izgubljeni v času in prostoru.

    • Ender3 14:24 18.maj 2024.

      uro8👍 itak, da so desničarji stalno ogroženi..V manjšini so in povsod vidijo sovražnike..Obsedeni so s preganjavico..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.