Slovenija
5357 ogledov

Tonin: "Še en mandat te vlade bi uničil ..."

Komentarjev 55
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jezero 05:59 03.junij 2024.

    Lolek in Bolek, ta stranka. 94% Slovencev jo ne mara. In njen predsednik Tonin? Pa še pamet bi solil. Komu, kdo pa posluša takega človeka.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 20:34 02.junij 2024.

    Bogi na umu

  • Avatar Leon
    Leon 10:10 03.junij 2024.

    Tonin je hlapec pedofilov ,posiljevalcev in morilcev !https://mariborinfo.com/novica/lokalno/kontroverzna-izjava-skofa-pred-referendumi-kdor-bo-glasoval-za-smrt-nima-v-cerkvi?utm_source=Linker&utm_medium=Widget&utm_campaign=ContentExchange

  • Avatar Leon
    Leon 15:26 05.junij 2024.

    Nika Kovač: »Hej, Matej Tonin. Zakaj konstantno lažeš o meni?«

  • alen04 05:31 03.junij 2024.

    O poskusnem uvajanju albanščina v šolah, stebri elektrike v juliju, prispevek za starost in podobno....nas še čakajo,? Torej bo življenje še dražje, tega ljudje ne pozabimo in prav je tako, sploh pa vdor migrantov, odpiranje azilnih domov... dvomim v drugi mandat Goloba

    • Avatar Leon
      Leon 10:14 03.junij 2024.

      alen04...nič bati ! Svečkarji v kleti ne potrebujete elektrike 🤢🤮

    • alen04 11:04 03.junij 2024.

      Leon, volitve bodo zelo zgovoren signal kaj si večina Slovencev res želi. Takrat ne boste več glasni. Žalostno vse skupaj, dobesedno žalostno, kako brez zavedanja in domoljubja ste in to velik del družbe.

  • andrija 06:06 03.junij 2024.

    golob je obljubil da bojo vse koalicijske zaveze uresničene v drugem mandatu,trenutno v prvem mandatu nima časa ker izpolnjuje obveze nutriji s kofetkanjem,fotkanjem, križarjenjem in trimesečnim poletnim dopustom.

  • alen04 05:28 03.junij 2024.

    Zelo žalostno je, da 99% tukaj prisotnih ne zmore dialoga brez žalitve, poniževanja in podobno. Smilite se mi vsi prej omenjeni. Dejstva so jasna in čez to jih ni. Življenje imamo dražje in še dražje bo pod Golobovo taktirko. Migrantov ...prikaži več in še več revnih upokojencev prav tako.

  • borut08 21:59 02.junij 2024.

    Zagotovo država in vsaka oblast ter družba uničuje drugače misleče.Konkretno so meni po ukazu države v UKCL načrtno uničili zransplantirano ledvico.Nato pa je država in družba zlorabila še psihiatrijo,da me prikažejo kot neveredostojnega govorca oz.pricevalca,ker sem kriticen do politik utrahovanj ...prikaži več ter zlorab institucij in korupcije v vrhu polotike oz.drzave.Kot višek sprenevedanja pa se PV.Golob nastavlja kameram ob gospe z transplantirano ledvico na POP.TV.Glej moj FB.Instagram Zabret Borut.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.