Šport /sport/kolesarstvo
13650 ogledov

To je veliki, še neizpolnjeni cilj Tadeja Pogačarja: "Spravil me bo v grob"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:11 26.september 2024.

    "Občutek imam, da je San Remo tisti, ki me bo spravil v grob," je priznal Pogačar, da še vedno neuspešno napada enega izmed dveh največjih neuresničenih ciljev svoje kariere. "Verjetno bom umrl pri tem, ko ga bom poizkusil osvojiti"... Upam, ...prikaži več da je to le novinarska interpretacija, ker če je Tadej Pogačar dejansko dobesedno izrekel napisano, mu toplo priporočam, da se v nadaljnji karieri kot hudič križa izogiba dirke Milano - San Remo, da slučajno ta izjava, ne bi postala njegova karma...

    • dare326 17:22 26.september 2024.

      Izjava ni mišljena dobesedno. Ko rečeš umrl sem od napora pomeni, bil sem na smrt utrujen, tako utrujen, da sem komaj stal..

  • tata 10:18 26.september 2024.

    Bodimo veseli, da sploh lahko rečemo, da je Tadej slovenec in da se ima za slovenca. Italijani so žalostni in objokujejo, ker nimajo enega vsaj približno dobrega kot je on. Atamama tudi ti delaš za denar in mi vsi. Nekaterim ...prikaži več rata drugi so pa nevoščljivi. lp

    • atamama 13:10 26.september 2024.

      Koliko se TP počuti ''slovenca'' si preberite na bbc.com->sport->kolesarstvo

  • munja 22:50 26.september 2024.

    Pa kaj vam gredo v nos te IO?? Pogačar je profesionalni kolesar in v prvi vrsti tekmuje za denar in ima čisto prav, ker je to njegova služba. Ima pa še tudi dovolj časa, da nastopi na OI, če se ...prikaži več bo tako odločil. Vi tudi ne hodite v službo zaradi službe, ampak zaradi denarja. Pika!!

  • bojan88 07:37 26.september 2024.

    To je storil selektor ženske kolesarske reprezentance, za tiste s kratkim spominom

    • miha.z 08:05 26.september 2024.

      Če zaradi tega ni šel na OI pa dost slab. Pa da ne bo pomote, navijam za vse naše!

    • atamama 12:26 26.september 2024.

      Ne samo slab, tudi dobro je pljunil po Sloveniji, če prebereš na bbc.com->rubrika sport->kolesarstvo

  • atamama 07:10 26.september 2024.

    A to, da je dal prst v anus Sloveniji z nenastopom na OI pa mu ne leži na duši?

    • Avatar Gustl
      Gustl 07:18 26.september 2024.

      Očitno le ti vohaš ta njegov prst, ki ga imaš v anusu, bebo.

    • Avatar skeptik
      skeptik 07:34 26.september 2024.

      kaj si ti dosegel letos tako pomembnega? Dečko je pohrustal Giro in Tour, gre na svetovno, vmes tko za hec zmagal še v Kanadi... OI so itak postale igre brez meja, izgubljajo veljavo. Poglej kakšni čudni športi se pojavljajo (vrtenje ...prikaži več na glavi, minibicikli....)

    • atamama 08:24 26.september 2024.

      Vse je naredil kar nosi denar in OI ne prinesejo dovolj, samo slavo, ki s katero se ne bogati bančni račun, kajne?

    • tata 10:07 26.september 2024.

      ti že veš kako je odpeljati tur in nato iti na OI ter osvojiti tako eno kot drugo. ;)

    • atamama 11:49 26.september 2024.

      Kolikor ga obožujete še vedno je in bo ostal s svojim dejanjem nedomoljuben..... Saj se pristaši nacistov tudi izgovarjajo, pa besedilo prisege je znano.....

    • atamama 11:54 26.september 2024.

      Pa preden pljunete nazaj predlagam, da si preberete kaj je izjavil za tuje novinarje in kakšne vzroke je navedel za nenastop na OI. Za uvod predlagam BBC.COM

    • dare326 17:32 26.september 2024.

      Ti si te.lo in nimaš pojma o kolesarstvu in naporu. Ko po dirki kot sta Giro in Tour ostaneš brez strokovnega tima, en teden ne moreš hoditi, ker mišice otrdijo. Če bi Pogi hotel nastopiti ali misliš da bi mu ...prikaži več KZS plačala stokovni tim? Ne bi, ker nima denarja, plačati bi ga moral sam, enako priprave. Vsak športnik, ki kjerkoli nastopa, to dela najprej zase, za tistega, ki mu je pomagal na športni poti in šele potem za državo. Zato ne lapaj z domoljubjem.

    • atamama 19:55 26.september 2024.

      Dare, res sem amater in ne sodim o tem ampak sodim o tem, da so tudi drugi bili na tekmah. Pa če bi bral samo slovenske komentarje, bi verjel. Ker pa imam znanca iz tujine, ki me je povprašal kaj ...prikaži več se gre Pogačar, sem se potrudil in bral komentarje tujih novinarjev. Verjamem da ga kot športnika podpiraš, kaj pa kot človeka, Slovenca, fej in fuj? Prebrskaj, komentarji tujih novinarjev so še vedno dosegljivi. Pa kateri klub in zveza sta ga prijavljala na tekme?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.