Slovenija
31232 ogledov

Tako je bralkina mama na Telemachu prejela dobropis v znesku 52 evrov

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 07:26 26.september 2024.

    Bili smo naročniki Telemacha, leta nazaj. Zaključili smo, ker so se dobesedno "pokvarili". Prejemali smo račune s storitvami, ki jih nismo imeli v pogodbi in to z izgovorom, da so se združili s Tuš mobilom in je prišlo do "zmede" ...prikaži več pri računih. Več kakor 15 let sem bil njihov naročnik, nato zmeda???? Danes vidim, da sem se prav odločil. Današnjega operaterja ne bom navedel, saj bi to bila reklama, sem pa veliko bolj zadovoljen kakor s Telemachom.

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:46 26.september 2024.

      V mojem primeru je bil pa to A1 ,danes ne smeš več verjet nikomur in vse moraš sam uredit,zdaj na Telemachu vse v redu ,do kdaj bomo pa videli,skratka vsi so isti.Na A1 so priklapljali kup plačljivih stvari brez privolitve ...prikaži več oz. podpisa,zgolj klic na pomoč so mi aktivirali (nimam ni pojma kaj) ker ti da toliko informacij da nisi vedel kaj hoče,potem sem vedno moral osebno se it pritožit za račun in vsakič so vrnili ,ker niso imeli podlage za ničesar,skratka naveličaš se takih bedakov.

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:46 26.september 2024.

      Če rata rata če ne pa ne,tako se posluje na A1

    • alen04 08:16 26.september 2024.

      Nick, enako pri nas. To se je dogajalo res ene 2-3 x. Sem pa vse po telefonu uredil in vsakič prejel dobropis. Jeba je, ker te referent ne seznani z programi, ki jih ob sklenitvi razmerja poklika, podpišeš z e ...prikaži več pisalom, seveda brati ne grem pogodbe, ker si lahko dopust vzamem in tole je rezultat tega. No, zaenkrat vse štima, upam, da se nisem zarekel.

    • Avatar Leon
      Leon 08:39 26.september 2024.

      Vsi so isti kapitalisti .

    • Burja 09:17 26.september 2024.

      Nobenih težav nimam z A1. Bolj me je motil bivši operater telekom pri ceni in ponudbi. Očitno pa je, da so izkušnje različne in težko narediš nekomu reklamo, kar je tudi prav.

  • Trtamrta 07:41 26.september 2024.

    Pa saj ni edina. Tud moja mama je podpisala. Ko sem klical na Telemach so rekli, da se imamo moznost prekiniti, ker ni potekel rok. Nategujejl predvsem starejse, ker mlade bolj tezko.

  • koki 12:54 26.september 2024.

    A1 so isti nateguni. Plačaš račun, potem ti pa po 11 dneh, ko si plačal račun, pošljejo sms, da nimaš poravnanih obveznosti. Če rata, rata, če frata pa frata.

  • munja 19:43 26.september 2024.

    Vsi so nateguni, za čimvečji dobiček gre.

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 16:32 26.september 2024.

    Telekomovih storitev ne maram, če bi mi jih poklonili in še plačali zraven. Smo imeli z njimi po prevzemu Tuš mobila ceremonije, da te prime driska spodaj in zgoraj!!!

    • munja 19:42 26.september 2024.

      Bumbarček Ni telekom, ampak telemach.

    • Avatar Tone Murgelj
      bumbar11 18:20 29.september 2024.

      Mislil sem, da Telemachovih storitev ne maram niti zastonj. Se opravičujem Telekomu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.