Slovenija
5 ogledov

Spopad dveh alfasamcev

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • d 14:03 07.oktober 2011.

    Spopad samca in samice (JJ).

  • 1111 22:47 29.september 2011.

    bilo koga, samo ne Janeza!!

  • max 23:01 29.september 2011.

    poglejte mal na discovery kdo je lahko alfa samec. tedve pokveke sta svetlobna leta od tega naziva.

  • vladek 07:13 30.september 2011.

    Slovenija Slovencem,a vam je tole jasno

  • Stolp 18:34 30.september 2011.

    Mislim, Janković Alfasamec? You must be joking!Sicer bo pa Jankovć spet ena prevara za volivce da bojo spet ta levi prišli na oblast. Samo ne še pri teh volitvah. Bi bilo preveč očitno.

  • allstarr111 22:24 29.september 2011.

    Mater so te komunjare zebite, veliko folka ne podpira janše, ampak še manj pa podpira rdeče lopove in zato bo vsak če bo jankovič kandidiral, avtomatsko volil janeza, ker je veliko manše zlo. Rdečim ni jasno da nimajo nobenega proti ...prikaži veči kandidata, vsaj takega ki bi lahko resno ogrozil janševo zmago. Ga ni in ga ne bo.

  • Monika 22:26 29.september 2011.

    čas je za spremembe in čas je za ......? :)

  • Avatar atojeto
    atojeto 07:30 30.september 2011.

    Politike dejansko lahko odpustimo volivci. ODLIČNA IDEJAssPredlagam, da se na naslednjih volitvah uvede novo polje s tekstom:ss"Ne podpiram nobenega izmed zgoraj navedenih kandidatov na volilni listi." V kolikor bi 50% volilcev obkrožilo omenjeno polje, se volitve ...prikaži več ponovijo, noben izmed kandidatov na tej listi, pa ne bi smel kandidirati naslednja štiri leta...

  • Stolp 09:08 30.september 2011.

    Ta Vodeb se pa vidi da je od ta levih: Vsi politični zdrsi pri Janši... Ja, so bili ker so mu ta levi podtikali in ga izrivali. Ja Jankovića morajo pa dojeti kot očeta in nacionalizem je latenten pri Slovencih. ...prikaži več Ne mi srat!Brez nacionalizma ne bi bili samostojni. In kaj ima Janša z Urško me prav malo briga, če je polnoletna je to njegova stvar.In kaj je to 'transferni odnos' in da moramo nekoga 'transferno dojemati', ve pa gospod Vodeb!Aja pa da ne bi Jankoviću nasedli. Do bo samo še ena fora levice, da pride spet na oblast pa da nas do konca pokrade in zašuštra.

  • ROBISLO 09:17 30.september 2011.

    Največji interes da bi kandideral Jankovič ima Kučan. Po televiziji smo velikokrat videli Kučana kako živčno teka okoli parlamenta. Zakaj ve samo on . Sprašujem se tudi zakaj ima bivši predsednik svojo pisarno in pa svojega svetovalca? Moj odgovor je ...prikaži več da še vedno močno vpliva na slovensko levo politiko, zato mu je pa Janša trn v peti.

  • tomas 09:43 30.september 2011.

    mah... oba sta lopova in oba imata zgodovino POLNO "sumljivih" poslov in raznoraznih nečednosti... definitvno ne volim nobenega od njiju. Če se ne pojavi kaka nova opcija, ki mi bo všeč, bo moj glas zelo verjetno dobil Žerjav... ČE bom ...prikaži več sploh šel na volitve... Res ne štekam, kako ljudje tako zaplankano volite vedno iste obraze. Pa videli smo, da Janša je baraba v prejšnjem mandatu... isto za levico, in spet grejo na volitve... in vi boste spet volili za njih... ne vem no... A vas je večina res tako zaplankanih, ali pa ste pač samo neumni in v roku štirih let pozabite vse od prej...

  • Veteran 21:42 03.oktober 2011.

    Lepo, Jankoviča za mandatarja njegove sine pa za finančne ministre. Lepo vas prosim a ni dovolj levice, saj že 17 let tako ali drugače vladajo. A ni čas da damo vsaj še en mandat Janši, da se lahko dokaže

  • NOA 11:41 30.september 2011.

    dokler bo pri nas v veljavi dosedanji volilni sistem, bomo pač nonstop gledali iste face na politični sceni, enkrat so glavni eni drugič drugi. Moje mnenje je, da ne moremo pričakovati nekih drastičnih sprememb, ker je očitno, da se trenutna ...prikaži več politična elite ne namerava posloviti, samo vloge se zamenjajo, drama oz. komedija pa se bo nadaljevala.

  • privat 20:53 30.september 2011.

    alfa samci..kaj ni njihov čas že odtiktakal... ?? Politično in drugač...

  • principiumnovum 18:42 30.september 2011.

    Meni bi se pa čisto logično zdelo, da klovna zamenja en zorangutan. Če je bil prej borat, je sedaj na vrsti opica.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.