Slovenija
7453 ogledov

Nova odpuščanja, brez službe bo ostalo 60 delavcev

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 11:14 25.oktober 2024.

    Ni tako slaba kvaliteta,ampak so preprosto predragi in še huje vse grdo ,da ti je nerodno jih nosit,edino dobro od njih ko sem jih kupil sem se lažje odločil da zdaj kupujem adidas ha ha ha,v jugi je bila dobra ...prikaži več Borovo,ki je še na trgu,tisto je pa čisto druga pesem kar se tiče kvalitete in cene.

  • tlacan 12:47 25.oktober 2024.

    Tako je to danes. Delavci dajmo potrpet za firmo. Bolni na delo, ker proizvodnja ne sme zaostajat. Če ni dnarja pa nadure ni potrebno plačat - samo da firma preživi. Dobiček gre seveda gospodarju. Potem te pa brez sramu vržejo ...prikaži več na cesto. Veste kako sem vesel, da je današnja mladina drugačna od nas. Ni res, da nočejo delat - samo sodobnih sužnjev se ne grejo prostovoljno.

  • Grunf 12:12 25.oktober 2024.

    Ali je potrebno spomniti kaj so so še dveleti nazaj ob prodaji Alpine kupcu iz Češke, keterega dejavnost sicer nima z izdelavo športne obutve najmanjše zveze napovedovali od Franca Matoza, tedanjega šefa DUTB, dalje vsi akterji prodaje. Najbrž ne.

  • Avatar karjola
    karjola 13:01 25.oktober 2024.

    A ni neka ministrica izjavila da bo nakup superračunalnika izboljšal gospodartvo ki ga nimamo več?

  • Vrtnica 14:01 25.oktober 2024.

    Še dve levi vladi addddijo vse firme.

    • Avatar Pretnar27
      Pretnar27 15:36 25.oktober 2024.

      JJ je prodal Mercator Hrvatom .. a to ste pa pozabili, desnuharji?

  • Toma 10:58 25.oktober 2024.

    Že od konca Jugopizdije nisem več kupoval naših slabo zlepljenih polizdelkov!

    • SlavkoKrizman 15:43 25.oktober 2024.

      Ni mi jasno...zakaj še živiš v delu nekdanje jugopizdije, če je tukaj tako slabo? Spakiraj in pojdi v širni svet na boljše.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.