Slovenija /slovenija/crna-kronika
82091 ogledov

Sin znanega poslovneža z dronom posnel golo sosedo

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • onxxx 16:23 23.julij 2024.

    Nič mu ne morete od 8 do 23 ure lahko pač počne kar želi, če pa koga to moti naj spakira in adiiiijo.

    • optimist11 17:16 23.julij 2024.

      Ne drži. Z glasno glasbo ne sme motit sosedov. lahko je pa v tem času glasen ,...Ampak kot so napisali komentatorji, Takega zdrogiranca pokriti z koco....

    • Udc 00:40 24.julij 2024.

      Kaj pa narest z nasilneži kot ti in tisti zgoraj ki je to predlagal? A to isto, kar ti predlagas. Samo tvoje hujskanje je hujse kot navijanje glasbe s strani fanta. Torej krat 100.

    • optimist11 07:38 24.julij 2024.

      Udc- Kaj vem? vprašaj njegove sosede. Če bi ga podpirali ne bi iskali pomoči v javnosti. Jaz sem še pa iz časov, ko je take probleme reševala policija po hitrem postopku, tako da nismo rabili razmišljat o osebnem maščevanju. To ...prikaži več me je naučil novi popolnoma neučinkovit sistem v SLO.

    • munja 09:56 30.julij 2024.

      optimist11 točno tako. Policija oz. milica v tvojem in mojem času je to rešila po hitrem postopku, ki je bil zelo učinkovit.

  • Grof 08:22 23.julij 2024.

    A je posnel tudu čofto Ano Dolinar ki je za posrat grda, mislim fuknjena kot Nataša Sukič, v nasprotnem ste lahko stanovalci zadovoljn, da nista v 16 nadstropju ravno ti dve, ki bi …..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.