Slovenija
1884 ogledov

SDS kršila uredbo, a sankcije ne bo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miki1234 13:38 12.september 2018.

    ko se vsi tako ustijo o varstvu podatkov... zakaj se nihče ne obregne ob promocijski material, ki mi je vsakodnevno vsiljen... nikomur nisem dal priglasitve, da se moje osebne podatke uporablja v namene za komercialno pošto.

    • duuudeee 17:05 12.september 2018.

      Ne seri, tu gre za nenaslovljeno direktno pošto in s tem ni noben tvoj osebni podatek viden, tako da tu nimaš kaj izpodbijati dejstva "varstva podatkov"

    • miki1234 19:28 12.september 2018.

      moj naslov je pridobljen in uporabljen brez mojega dovoljenja... a to niso moji osebni podatki in moje odločitve?

    • duuudeee 06:49 13.september 2018.

      Tvoj naslov je javno dostopen. Nikjer ni omenjeno tvoje ime ali pa priimek. Nabiralnik je javno dostopna stvar, lahko kupis nalepko in oglasnega materiala ne bos vec prejemal

  • Avatar Leon
    Leon 20:30 13.september 2018.

    Đej Đej Ivan in njegovi podrepniki bi morali v mladosti obiskovati poseben dom za otroke in mladostnike s čustvenimi in vedenjskimi težavami/motnjami . Zakaj tako menim ? Prebiram, da so ustanovili gibanje proti poskusom ustrahovanja, cenzure in omejevanja svobode javne ...prikaži večne besede na RTV Slovenija ! ! Taisti Ivan in SDS ,ki so pozivali državljane nepokorščine plačila RTVS prispevka .

  • vladek 13:58 12.september 2018.

    kaj vam je še Janša keriv ? saj imate komuniste na vlasti Kretenske udbo mafijske komunjare in Šev vam je mizar

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.