Slovenija
20685 ogledov

"Roman je ženske javno otipaval in na očeh vseh nadlegoval"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK_NEW 18:04 30.avgust 2022.

    pizdun nemarni. naj si flašo dajo v rit novinarji kulture, ki PIŠEJO LEPE NEKROLOGE. CIGAN POSILJEVALSKI ŠKODA DA SI SRAMOTNO CRKNU, DA TE NISO GNALI NA SODIŠČE.... MARŠ

    • Ender3 18:33 30.avgust 2022.

      MK_new pravi post za ukrepanje uredništva ali administratorja. Sramota !

    • MK_NEW 18:55 30.avgust 2022.

      kar, .... obsojen bom prej kot spolni iztirjenci, ki se grejo kulturo in župan, ki se gre 30% in napada nemočne ženske v težavah... #krivosodje

  • lojs 18:52 30.avgust 2022.

    hvala ker se nekateri tako spravljate name, ampak kaj ko bi kdo komentiral sploh naslov članka , torej kaj je on počel na očeh javnosti ... javnost je marsikaj videla, pa nihče ni karkoli storil, nobene prijave, nič ... preprosto ...prikaži več tega ne morem dojet ... a se je res v 30 tih letih vse tako spremenilo? po koliko takih zgodbic še čaka na objavo?

  • 8e1959c12b71f02f8171e5f4378c561a9f5245b2 20:10 30.avgust 2022.

    JAŠAR AHMEDOVSKI-ŠTA ZADRMA KAO GROM.

  • lojs 17:17 30.avgust 2022.

    še ena zgodbica za v neko žensko revijo ali pa za dologčasen roman ... pa kdo vam bo nasedal, po več kot 30 tih letih ... uboga patetične ženščina, le kaj si takrat mislila ... mislim te babe so res ...prikaži več tako čudne, da človek ne more verjet ... gredo s tipom, živijo v zvezi in potem je vse narobe ... kako to, da si ne vzamejo časa, da bi človeka spoznale, al se takoj zatreskajo in se bojijo prevzema ... res hudo ... in kaj zdaj po 30 letih? napiši knjigo v samozaložbi in jo prodajaj, revica

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 17:40 30.avgust 2022.

      lojs, ti si navaden socijalni pojebek, očitno si pripravljen storit ženski isto, kot tale kreten, ki je opisan v članku. Take, kot ti bi blo treba skopit in jim prostato pri zavesti na živo iztrgat skozi anus, bolan si pizda in to fejst!

    • Avatar R_D
      R_D 17:45 30.avgust 2022.

      Uranjek je očitno imel maslo na glavi, kar pišeš pa zagotovo velja za katarino keček.

    • lojs 17:54 30.avgust 2022.

      bobnar , hvala, čeprav glede na tvoje pisanje, bi rekel, da si res en sajko ... pa kje si ti še prostato najdu, skozi anus, wtf ... joj , maš pa res domišlijo ... preveč gledaš krvave grozljivke, to ni ...prikaži več pametno , lahko postaneš tarča demonov, res ... seveda pa še en napadalec komentatorjev, ki ni sposoben prebrati vsebine članka

    • Svobodnež 18:15 30.avgust 2022.

      Lojs, s svojim pisanjem nakazuješ, da si tudi ti eden tistih gnusov, ki z ženskami ravna kot z živalmi.

    • Slavko Krizman 18:19 30.avgust 2022.

      lojs me zanima,če boš istega mnenja,če se bo taka zadeva zgodila tvoji hčerki...

    • lojs 18:29 30.avgust 2022.

      nimam hčerke, nisem nasilnež in z nikomer nisem grdo ravnal, še najmanj z ženskami ... povejte mi samo kaj naj naredim, ta trenutek nikogar ne poznam, ki bi katero posilil, torej kaj ... včasih sem več gledal raznorazne filme, tudi ...prikaži več s tako vsebino ... poznam tudi težke osebne zgodbe ... sem pa mnenja, da vsi primeri niso tako enostranski in da so ženske vedno popolnoma nedolžna bitja ... moje mnenje, pa mi rečte kar hočte, pa še solzico

    • Slavko Krizman 18:52 30.avgust 2022.

      obsodi posilstvo mogoče? ali je tudi to preveč?

    • lojs 18:56 30.avgust 2022.

      a to bi rad slišal? JA, vsekakor, OBSOJAM! , žalostna zgodba, ogabno početje in res enostavno ne morem verjet, da je javnost vedela za njegove diviacije, pa nihče ni nič ukrepal, gospa je pa trpela ... preprosto ne razumem, če ...prikaži več ji je grozil bi vsaj pobegnila, če ga že ni prijavila ... čudno

    • Slavko Krizman 19:25 30.avgust 2022.

      včasih je strah večji,kot želja po prijavi in pobegu,pa še kaj drugega bi se našlo....če jih je pa vedelo več, bi bilo pa potrebno vse zapret za eno daljše obdobje...recimo enih 15 let

    • lojs 19:55 30.avgust 2022.

      težko, da bi koga zaprli, bil je član skupine irwin, kvazi umetniki v državnih jaslih, lahko bi pa pobegnila, to vsekakor

    • popokatopetl 20:43 30.avgust 2022.

      Mislim da je precej brezplodno, da je napisala to kot nekrolog. Bi imelo veliko smisla, če bi prišla na dan dokler je bil živ, bi mogoče kateri pomagala, tako pa je tudi ona de facto ostala ena izmed tistih ki ...prikaži več so videli in nič ukrenili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.