Slovenija
77 ogledov

Pripravljeni na zasedbo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 22:58 21.november 2011.

    Ti študentje ne živijo na realnih tleh, ampak nekje nad oblaki. Mislijo, da se bodo lahko kvalitetno doštudirali na račun davkoplačevalcev in po končanem študiju pa popihali v tujino. Naj se malo pozanimajo kako študirajo študenti na zahodu.

  • grrrrrr 07:01 22.november 2011.

    Beograd 1999 recimo. Začelo se je na univerzi. ;)

  • jassy 17:38 22.november 2011.

    Skrajni čas, da se nekaj ukrene na tem področju. Študij je že nekaj časa v globoki krizi. Podpiram reforme na celotnem področju.

  • sweetdogs 21:37 21.november 2011.

    Revolucije se ponavadi začnejo na fakultetah...

  • grrrrrr 07:00 22.november 2011.

    Poslušaj ti, ki nimaš pojma. Študentje hočemo samo takšne pogoje, kot so bili do sedaj. In to je: absolventski staž in pa več poskusov izpitov kot le 3, od tega 2 brezplačna. Zakaj ukinjajo absolventski staž v bolonjcu? Pravijo da ...prikaži več ga ne rabimo za naše diplome, ki naj bi obsegale 6-15 strani, kar pa NI RES - moja (bolonjska) diploma bo obsegala 60 strani in to naj jaz napišem in raziščem kar takole med obveznimi vajami in drugimi zadevami?! Študentje na zahodu študirajo kvalitetno, česar pri nas žal ni. Pri nas se poudarja piflarija. Pri njih? Praktično delo. OSVOBODIMO UNIVERZO V LJUBLJANI.

  • KrainerJanez 22:57 22.november 2011.

    Podpiram 1% filozofske fakultete, ki ne pristane na to da bi postala univerza še ena komuna oz. smetelkova za hipije, brezdelneže in lenuhe. Podpiram 1% filozofske fakultete, ker hočem da je naslednja generacija boljša od prejšne, ker nočem da mi ...prikaži več vladajo brezdelni lenuhi! Podpiram 1% filozofske fakultete, ker je znanje vrednota. Ker jaz sem 1%!

  • Stolp 22:37 21.november 2011.

    Ah pa ja? Kdaj se je pa to zgodilo nazadnje? Kakšen je bil pa epilog študentskega upora v Parizu znamenitega leta 1968? De Gaul je odstopil in... bil čez nekaj mesecev na volitvah ponovno izvoljen!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.