Svet
10922 ogledov

Prekipelo jim je: ločevanje odpadkov bodo nadzirali kar s kamerami

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dare326 09:56 22.september 2024.

    Znanec: v njihovem blokovskem naselju so najbolj nemarni najbolj izobraženi, odpadke mečejo kamor utegnejo, v prvi zabojnik, ki jim pride pod roko.

    • Avatar Garancija
      Garancija 11:28 22.september 2024.

      Ja bo kr držalo,bolj so izobraženi,bolj se jim hebe za smeti

  • vzev 10:10 22.september 2024.

    Zanimivo je to, da sedaj ločujemo odpadke in s tem opravljamo delo službam za odvoz odpadkov, s katerimi oni služijo. Še bolj zanimivo je pa to, da zaradi tega še dražje plačujemo komunalo. Drugače so pa sedaj vse to precej ...prikaži več zakomplicirali, včasih je bilo ločevanje precej lažje. Plastika posebej, steklo posebej, papir posebej, in biološki odpadki. Sedaj pa imamo neko mešano embalažo.

  • ico8 08:53 22.september 2024.

    Optimisti, cigoti ze pripravljajo orodje za demontazo! To je ja lazje kot zlebovi…

  • djdj 10:25 22.september 2024.

    Na bližnjem odlagališči imamo postavljeni 2 kameri. Verjetno pa sta iz smeti - za strašenje. Vidnega ni nobenega napajalnega kabla, WIFI antene ali sončnih celic... Ni mi mar, ker se večino odložim v primerne zabojnike. Zakaj je cena dražja, če ...prikaži več jim z ločevnjem olajšamo delo?(retorično vprašanje)

    • rd2dmk2 11:17 22.september 2024.

      dražje je zato, ker je samo ena pločevinka med papirjem dovolj, da mišina za reciklažo papirja crkne in potem gre to na stošek komunale. pri naši komunali so zbirali zeleni odpad in ga pošiljali eni frmi. nazaj so dobili ohohoho ...prikaži več račun, ker je med zelenim odpadom bilo še kaj drugega. in namesto da bi komunala kaj zaslužila je plačala penale. no ja mi smo jih- uporabniki, prebivalci. metali so jih pa turisti. seveda pa domačin ne bo vzel iz kontejnerja piksno- a ne , to ni moje delo.

  • Friderik1950 09:37 22.september 2024.

    Glede na to, da se Balkan začne na Šentilju, drugje ni nič boljše.

  • Avatar Metod Kvargl
    metod7 09:19 22.september 2024.

    Uradnici si vedno zmišljujejo nekaj takega, kar košta...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.