Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
12175 ogledov

Predlog: ukinitev DDV na toplotne črpalke

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:01 30.junij 2023.

    To pri nas ne bo možno,so prepožrešen

  • Avatar NickMason
    NickMason 12:01 30.junij 2023.

    Tudi za pol cene je ne maram,še vedno predraga

  • Kmodri 11:28 30.junij 2023.

    Predlagam, da se dodeli subvencijo za samoizgradnjo sončne elektrarne!

    • Kmodri 13:48 30.junij 2023.

      A tisti, ki jo naročijo so pa upravičeni do subvencije? Če jo pa zgradiš sam pa ne dobiš subvencije! Res, poštena država!

  • endrug 08:20 30.junij 2023.

    Cene toplotnih črpalk so šle v nebo. V Ljubljani ni subvencioniranja Eko sklada, ker Ljubljana ne pusti. Ljudje morajo greti na plin. Drugače pa toplotne črpalke zrak-voda v hujšem mrazu potrebujejo dodaten vir za boljše ogrevanje. Voda-voda ali zemlja-voda sta ...prikaži več veliko boljši, a veliko dražji. Sam imam sistem zemlja-voda z globoko vrtino. Stroške ogrevanja sem znižal za ogromnih 65%. To se pa pozna. Je pa velika investicija. Sedaj da je okoli 24.000 evrov. Jaz sem na srečo to naredil pred leti.

  • Avatar Leon
    Leon 13:14 30.junij 2023.

    Sončne elektrarne z možnostjo prevzema presežka elektrike po normalni ceni . Pri hidroelektrarnah se zadeva ni obnesla.

  • lojs 13:21 30.junij 2023.

    investicija brez ddv in še subvencije, potem pa lupimo... zakaj je na položnici trošarina in potem še ddv na trošarino (davek na davek)... če bi to vprašal goloba, vem kakšen bi bil odgovor, predlagam uvedbo posebne štampiljke z napisom "BUDALA", ...prikaži več ki jo bo vsak dobil na čelo... vse na elektriko in ko je bo premalo, se bo podražila... in kaj potem? ... res smešno živlenje, predvsem za tiste, ki mislijo, da bodo napredovali v srednji ali celo višji sloj ... recep je enostaven: postani LOPOV!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.