Slovenija /slovenija/crna-kronika
56 ogledov

Posneli prerivanje, ki je vodilo do umora

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dikofriko 12:36 10.julij 2012.

    Ti "novi" Slovenci nam bodo pokvarili ugled ...

  • Kunaver 12:42 10.julij 2012.

    Še sveže. Dva ostajata do nadaljnega priprta, eden je izpuščen, dva so oprostili obtožb:http://slo-kronika.si/svet/pulj-budimirovic-in-ilic-po-zaslisanju-pred-preiskovalnim-sodnikom-ostajata-v-priporu-v/

  • francek 16:16 10.julij 2012.

    SE STRINJAM IN DEJSTVO JE, DA SO IN BODO OSTALI PREBIVALCI REPUBLIKE SLOVENIJE NIKOLI PA NE BODO POSTALI SLOVENCI.

  • sanita 19:51 11.julij 2012.

    pyer...slovnica,hm...a je pomembna??,,Zdi se mi,kako ne! Pomembno je dejstvo,da se je ta svet,ta čas,ki ga živimo,zasukal,in pripeljal do takšnih ksenofobov,ki ne ločijo več žita od plevela,žal! Vsi,vsaka ex država(oziroma delček bivše države,ki se je imenovala Jugoslavija),ima plevel v še tako ...prikaži več blagorodnemu žitu! Vsak dan se dogajajo umori,zlorabe otrok,zlorabe žensk,posilstva,...ne da se mi več naštevati,ker mi že na bruhanje gre,žal...Želim povedati le to,kako so vsepovsod okrog nas,ne glede na to,kdo so,in kje so njihove korenine(lahko južnjak,lahko pa tudi rojak Slovenec,ki je pravtako južnjak,pa če se upira temu ne vem koliko:-)) ) so zveri...četudi sem mnenja,kako nobena žival in ne zver,ni sposobna tako velike krutosti,in zla,ki jih premore rasa,imenovana "ljudstvo"

  • spider1395 22:06 14.julij 2012.

    ti se mas za slovenca pa se slovnice ne poznas in taki kot ti komentirajo po netu kjer edino alhko svoje komplekse zdravijo

  • vrtnica 11:47 10.julij 2012.

    Spet vpleteni "državljani" Slovenije,zaradi takšnih tragičnih dogodkov bomo imeli na Hrvaškem probleme še nič krivi turisti...Sicer pa upam,da ju čaka zaslužena kazen,dogodek pa iskreno obžalujem.

  • d 11:49 10.julij 2012.

    dejte vsaj v narekovaje besedo Slovenca, ta dva nimata nobene veze s slovenci, razn da sta se priselila med slovence

  • Andrej Kovačič 11:52 10.julij 2012.

    dva "slovenska"!! motorista z Jesenic???????Adnan Budimirović in Igor Ilić ?????????

  • KLOBO 12:20 10.julij 2012.

    Dva Slovenca, he, he. .novinarčki!? ... Ko bomo šlišali za ime Francelj, Jože, Polde ....... takrat poročajte o dveh Slovencih, ko pa bodo razni Adnani, Fikreti, Zorani, Iliči........ potem pa konkretizirajte zadevo in navedite: državljana SLO, ki prihajata iz Srbije, BiH, Hrvaške...

  • atzz 13:43 10.julij 2012.

    Aha, in večina komentatorjev že pametnih ko sam hudič. Čistokrvni Slovenčki pa nedolžni kot angeli? Kot da je to pomembno, od kje so tvoji predniki, če si MORILEC!!! Ne obrožujte na pamet, če ne veste o zadevi nič. Bolj me ...prikaži več skrbi motoristična in nacionalistična rulja. Jebala vas "čista" Slovenija, a ste sami čisti?

  • vrtnica 14:07 10.julij 2012.

    zurnal24.si - Zakaj ste pa imena osumljenih Jeseničanov odstranili???

  • albert 14:14 10.julij 2012.

    Na hrvaškem je vse naključno tudi špricanje z vodo. A ste bedniki.

  • Bistra 00:05 11.julij 2012.

    Zanimivo kako se slovenčki vedno spotaknete ob nacijo ko se gre za nekoga ki je le državljan slovenije, pomembno je da ni slovenec kajne? Ne bodite smešni vendar poglejte samo zgodovino vseh umorov v sloveniji med katerimi je 90% slovencev ...prikaži več !!! 17letnik ki je zabodel da 18letnika nekaj dni nazaj v Ljubljani je bil slovenec, bi morda tukaj kaj pokomentirali?? Pa še vrsto drugih umorov kjer so morilci Slo !!! Sramota da kaj takega slišiš lahko samo od slovenskega naroda in od nikogar drugega! Najbolj katastrofalen narod na celem svetu!

  • Bistra 00:07 11.julij 2012.

    SE POPOLNOMA STRINJAM S TEBOJ !!!! SLOVENČKI BI SI MORALI POGLEDAT STATISTIKO UMOROV V SLO SAMO V ENEM LETU MED KATERIMI SO SAMO SLOVENCI PA BI SE SRAMOVALI SVOJE NACIJE !!! GRAVŽAJO SE MI SLOVENCI !!!!

  • jakosol 01:22 11.julij 2012.

    Osumljenec je Adnen Budimović (ne Adnan Budimirović kot se je pisalo), 25 letnik iz Jesenic. Tu je njegov Facebook profil, kjer se vidi, da je motorist: https://www.facebook.com/adnen.budimovic?sk=wall

  • maddog 07:21 11.julij 2012.

    če se ti gravžajo pejt pa živet iz tam kjer si pršla..

  • maddog 07:23 11.julij 2012.

    Zanimivo da smo ti mi dali službo in dom..tako da bodi tiho da lahko sploh živiš tukaj in delaš.

  • pyer 08:07 11.julij 2012.

    HM OD KDAJ IMAMO V SLOVENSKI SLOVNICI 26 ČRKO "MEKANI Ć"??? PA SAJ STE VSI NEPISMENI......

  • Alpin 09:02 11.julij 2012.

    Zanimivo bi bilo videti statistiko storilcev kaznivih dejanj po nacionalnosti.. Sicer pa ne vem zakaj bi delal raziskave, če je pa vsem jasno, da 90% vsega sranja naredijo trenerkarji. Bistra, ne boš verjela, kako se šele nam nekateri gravžajo/te!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.