Slovenija
578 ogledov

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Komentarjev 75
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fritolin 16:53 22.januar 2016.

    Hahahaha kaj je zastonjkarji, zakaj ste se tako razburili, ce vam programi niso vsec pa jih ne glejte ,al pa vi recte operaterjem da naj jih izklopijo......Da je tolk komentarjev samo pomeni da vsi to gledali pa vas je ...prikaži več novica razburila :))))ce ne potem ne bi tako razburjeno reagirali in komentirali :))))

  • Harrison 22:10 22.januar 2016.

    Zaradi mene lahko vse skupaj kar zaprete. Te vaših reklam res na bom pogrešal.

  • fritolin 22:05 22.januar 2016.

    ja Johny, bi bil z veseljem....

  • kontrahan 07:37 22.januar 2016.

    Pa ga naj umaknejo iz sheme kabelskih operaterjev. Zame neboene škode. Reklam je povsod veliko. Pa TV sploh ne gledam veliko.

  • dimnikar 08:10 22.januar 2016.

    Naredite kar hočete, samo da imam opcijo NE imeti teh programov (in stem seveda NIŽJO naročnino, ker bo ponujeno MANJ). Karkoli drugega, in bodo padale tožbe.

  • Plavi-mil 08:20 22.januar 2016.

    Samo, da lahko odjavim .

  • hubertfast 08:21 22.januar 2016.

    Je toliko kvalitetnih programov na voljo, da POP TV in A Kanala ne potrebujem. zaradi mene jih lahko tudi ukinejo.

  • Avatar čavez
    čavez 08:22 22.januar 2016.

    Je pa poslednji čas da ukinejo to sranje od pro plusa, moraš imeti res neizmerno srečo da med reklamami ujameš delček oddaje.

  • hpet 08:27 22.januar 2016.

    Mislim, oni bi kar nekaj zaračunavali. Že to da se hvalijo z nekim HD programom - groza. Ko gre svet v 4K še pri nas HDja ni po defaultu ampak je kao višji standard.

  • svašta 08:30 22.januar 2016.

    + cel dan mehiške.... katastrofa!!!

  • c1305166 09:03 22.januar 2016.

    Pa naj ga dajo v plačljivo shemo, da se vsak odloči ali ga želi spreljati. V pol leta POP TV propade.

  • Zverca 09:09 22.januar 2016.

    Programov produkcije Pro Plus sploh ne gledam, zato ne bo nobene škode. So pod vsakim nivojem, vključno s histeričnimi poročili 24 ur. Če bo paket za nekaj € nižji, super.

  • KOJAK 09:30 22.januar 2016.

    Ja plus žajfnice.. hvala da si me dopolnil :)

  • 4krogci 09:31 22.januar 2016.

    A dejte no nemorete začet zaračunavat še tega no!!! Kje bom pa vsak december po 3x gledu vse dele od sam doma???

  • asmas 09:31 22.januar 2016.

    zaradi mene lahko pop takoj ukinejo.se bo moja žena bolj posvetila meni.pa ne samo moja tudi drugi možje komaj čakajo na propad te limonadarske televizije. za pop oto in ostala sranja sem slišal uporabil pa nikoli.čese bo moj operater odločil,ter ...prikaži večer plačeval pop potem bom zahteval da ga meni osebno izključi.zaradi teh rumencev ne mislim plačevati niti centa več.no saj lahko vsak zamenja operaterja kadar hoče in to obcijo bom izkoristil,če mi ne bo všeč.Pač tako je in Čakarmiš naj se tega zaveda

  • GERE 10:15 22.januar 2016.

    Že davno sem jih spakiral na programsko mesto 200+ !

  • pisava 10:17 22.januar 2016.

    a, da nam bodo zdaj še reklame zaračunal.

  • glicinija 10:47 22.januar 2016.

    poročila popolnoma pristranska. v zabavnem delu - za osem popevk tri ure oddaje!!Pa ste res nori tisti ki boste to plačali

  • Swap 10:49 22.januar 2016.

    Hahahaha kar naj jih izklopijo itak ne gledamo tega sranja.

  • McClain 08:36 22.januar 2016.

    dajte POP na dodatek plus 5 evrov/mesec pa bomo videli koliko jih bo placevalo. Sam ga rabim kot kroglo v glavo in nič več. Po moje je takih se veliko. Filmov se ne da gledat, ker je 1 uro in ...prikaži več pol filma ter eno uro reklam, informativne oddaje pa ponaredki in sprevrzeno levicarsko sranje, spet raztegnjeno iz 15 min informacij na eno uro. HVALA, jaz tega ne rabim.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.