Slovenija
3530 ogledov

Pahor namerava za mandatarja predlagati Janšo

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 16:43 06.julij 2018.

    sestaviti vlado ni samo nabrati 46 glasov, ki naj bi potem vedno in za vsak zakon ali karkoli pritisnili ZA, to nikakor ni demokracija, ampak koalicijska diktatura

  • JUTRIBOLJŠEBO 14:24 06.julij 2018.

    Zakaj ne bi Janša napravil eno taktično potezo, in se umaknil kot potencialni mandatar, mesto pa prepustil recimo Tomčevi...?!! To je samo hipotetično vprašanje ??!!! Koalicija SDS LMŠ, NSi, SNS bi bila v korist SLO najboljša koalicija. SD in DESus ...prikaži večs so že 20 let na oblasti pa vidimo kam so pripeljali SLO. Cerar je pa odstopil, pa naj 4 leta počiva v opoziciji. Zakaj ne ?!

    • Avatar vec
      vec 22:12 06.julij 2018.

      Zakaj pa bi ? Če ne bo sestavil vlade bo počival, cerar pa ne bo, on bo v vladi v vsakem primeru pomojem, levi ali desni.

  • popokatopetl 15:23 06.julij 2018.

    Hja sej mislim da bo kmalu čas da se položi karte na mizo. Če v tolk in tolk časa ne znajo sestavit vlade, je prav da to povedo in nehajo cincat. Če se zdaj ne znajo zmenit za vlado, tudi ...prikaži več potem ne bodi nič naredili.

  • Avatar olor
    olor 19:49 06.julij 2018.

    Ma jasno naj mu da mandat, saj je zmagal na volitvah. Čeprav ne vem kako, glede na to da ga imamo mnogi že na pogled poln kufer, sadist.

  • Avatar Leon
    Leon 15:13 06.julij 2018.

    Glede na Pahorjevo držo bo verjetno za mandatarja predlagal Luko ? ............ Luko Pahorja sem imel v mislil , tako to počno v diktaturah !

  • matermila 07:54 07.julij 2018.

    Janeza imam za pametnega izkušenega politika in upam,da bo mandat zavrnil,pa gremo na ponovne volitve.Me prav zanima koliko bojo dobili levi.Vsi skupaj tolko kot SDS.

  • miha00 14:41 06.julij 2018.

    Atëherë të gjithë Sllovenët do të flasin shqip?

    • Avatar Leon
      Leon 15:04 06.julij 2018.

      Miha ,a veš ,da sem šele ob predstavitvi nogometne reprezentance Švice razumel zakaj so nam oligarhi obljubljali ,da bomo druga Švica ! Itak smo .

    • Lovebites 17:03 06.julij 2018.

      Mars,gnoj siptarski,idi srat dol v siptarijo s tvojo spakedranscino.

  • amanita 09:40 07.julij 2018.

    Tudi jaz vidim edino rešitev v ponovnih volitvah, ker v tem času so se marsikatere stvari izkristalizirale in postavile na pravo mesto. V trenutni situaciji mislim, da bi bil Janša edini temu kos. Časi so skrajno resni in rabimo izkušenega ...prikaži večga in modrega voditelja. Za obujanje starih zamer in "vihanja nosov" - zdaj ni pravi čas. Bodimo pošteni in priznajmo zasluge tistemu, ki mu resnično gredo.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 15:01 06.julij 2018.

    Slovenci upamo, da šiptarski Ivan ne bo dobil dovolj glasov za mandatarja!

    • matermila 06:37 08.julij 2018.

      To ti misliš.Slovenci so volili SDS,priskledniki in uvoženi državljani,ki pa vsekakor niso Slovenci,pa so volili za nadaljevanje izsesavanja denarja,za migrante,za izumrtje Slovencev,za islamizacijo.Čudi me,da ti,ki se imaš za Slovenca,nabijaš take kozlarije.

  • jezero 17:47 07.julij 2018.

    Zanimivo, Pahor je začel kolaborirati z narodnimi izdajalci. Čeprav že vse življenje je slovenski kruh.

    • matermila 06:39 08.julij 2018.

      Narodni izdajalci ste tisti,ki nabijate za rdečo gamad.Enim se še zdaj kolca po Jugi.

    • matermila 06:41 08.julij 2018.

      Kar se pa kruha tiče,ga jedo tudi ilagalni priseljenci in to boljšega,kot večina delavcev in upokojencev,ki so pod minimumom s svojimi dohodki.

  • Avatar Salmalinna
    Salmalinna 22:06 06.julij 2018.

    Dobrodošli na najboljši seks Dating site = = > > Sexydrom.com

  • Chloe_Gairdner 17:01 06.julij 2018.

    Google zdaj plačuje € 701 do € 012 na dan za delo na spletu od doma. Nikoli si nisem mislil, da bom lahko to naredil, vendar moj najboljši učitelj zasluži več kot € 32571 mesečno, to počne, in ona me ...prikaži več je prepričala, da poskusim. Tudi novi ljudje to lahko brez težav zaslužijo € 623 dnevno in lahko zaslužijo celo višje s časom ... Tako sem začel ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ www.WebJob8.Com

  • Avatar Žare Dolenc
    zare 16:34 08.julij 2018.

    J. I. Janša, pri 17. v politično šolo v Kumrovec, najmlajši član KP v Grosupljem, Titov štipendist, član občinskega in zveznih organizacij ZSM in SZDL, politični komisar Slovenske pohodne brigade v spomin na drugo zasedanje AVNOJ, etc. Pa to spada ...prikaži več v Murgle ne pa v parlament sestavljat DESNO vlado. Pa kdo koga farba?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.