Magazin /magazin/vip
17939 ogledov

Ostudno: Slavno pevko med nastopom snemal pod krilom, tako je odreagirala

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 17:32 18.september 2024.

    Folk je totalno zblojen !

  • manja53 20:20 18.september 2024.

    Ne, naslednjič naj budale, kot npr. sandi76 in pierre ne pustiti bliže ženskam kot na 2 km. Tadva sta za koze ..taki rašplci to delajo, slikajo, kajti v živo??!! pa nimajo šanse..

  • rd2dmk2 20:01 18.september 2024.

    hmm, naslednjič naj pride na oder s krilom do tal recimo v gorenjski noši, pa ne bo kaj za fotkat, še posebej če bo pod krilom ene prav povornk gate, takšne za dvojno jadro. s tem kaj je prišla, oziroma ...prikaži več s tistim kar je pozabila, je pa pač nastavla na ogled robo. če ženska pride do mene samo v modrcu a naj si jest zakrivam oči ? lahko jo sam vprašam , če jo kaj zebe,

  • andrija 04:32 19.september 2024.

    s telefonom je bil daleč od njene p...e.

  • primoz6 20:35 18.september 2024.

    Minič ma, trese ritko in boke, pa noče fotka. Ah Shakira, razočarala si me. Če si huda ppička, to pokaži , ne pa nekaj polovičarsko.. Nikjer ne vidim, da bi ji mobitel oz. kamero dal kdo pod krilo. Itak se ne vidi nič.

    • bleki 00:27 19.september 2024.

      Tvoj majčkeni lulček, ni vreden fotke.

    • primoz6 21:42 19.september 2024.

      @bleki Lepo da se ukvarjate z mojim lulčkom. Pa ste le priznali, da ste gej in se zanimate zanje. :)

  • Pierre 15:36 18.september 2024.

    Slikat grdo mastno rit???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.