Avto /avto/iz-druge-roke
14365 ogledov

Obrnjeni trendi: Slovenci spet z vrečkami denarja po nov avto

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zokispoki
    Zokispoki 15:44 30.junij 2024.

    Dokler uradni prodajalci ne bodo dojeli, da jim pogojevanje oglaševane cene le za kredit, lizig, fafingi..., uničuje posel, bodo lahko še naprej jamrali, da gre na slabše! Lani sem želel kupiti nov avto in so vsi prodajalci reklamirano ceno pogojevali, ...prikaži več najprej s financiranjem, nato pa še 500 do 1000 eur staro za novo. Največji štos pa je, da so moj avto (vsi!) cenili vsaj 3.000 eur pod tržno ceno! Nato sem šel preverjenemu uvozniku rabljenih, ta mi je za dogovorjeno ceno pripeljal avto po želji.

    • Avatar Zokispoki
      Zokispoki 15:56 30.junij 2024.

      Naj še zapišem, da sva se dogovorila za posredovanje prodaje mojega starega avtomobila in sicer le za strošek provizije v višini 300 eur vključno s prepisom. Avto je bil v prodaji pri njem nekaj manj kot dva tedna, kupnina pa ...prikaži več za 2600 eur višja od zame najugodnejše, če bi ga dal v račun uradnemu prodajalcu. No, če odštejem provizijo 2300 eur več!

  • Avatar karjola
    karjola 08:02 30.junij 2024.

    Bedast članek sponzoriran s strani baćnih prevarantov. Slovenci se držimo balkanskih navad in avto kupujemo s toliko kolikor imamo v žepu brez dolgoročnega kreditiranja.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:18 30.junij 2024.

      Ni glih tako,je pa definitivno manj zdaj ljudi ki bi šli v kredit,kar je seveda prav in logična poteza .Manj kredita imaš več svobode imaš.

  • AnzeSmolej 17:16 30.junij 2024.

    Vsi že dobro vedo da je nakup avta NAJSLABŠA naložba v življenju! Tisti moment ko ga kupite je vreden manj, tako nov kot rabljen.

  • bobubob 09:30 30.junij 2024.

    Pri čisto vsakdanjih stvareh pač zaenkrat še ne nasedamo bruseljskim idiotizmom.

  • Naklonsky 12:14 30.junij 2024.

    Tako pa je, če je standard ljudi v khurcu. Pa saj ni važno, pomembno je da imamo višje plače, čevape, pivo in smo svobodni!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.