Slovenija /slovenija/crna-kronika
13846 ogledov

Motorista vrglo čez ograjo v skale

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:30 20.avgust 2024.

    Na naših cestah se počutim kot kaskaderka. Avomobilisti s preveliko hitrostjo, ki se ne držijo svoje vozne strani, enako motoristi, da o kolesarjih ne izgubljam besed,

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:15 21.avgust 2024.

      Zakaj si spet dala poudarek na kolesrje?,malo več strpnosti in potrpežljivosti na cesti, pa bo manj nesreč!!!

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 02:13 22.avgust 2024.

      Pantani2 sem blazno potrpežljiv in neagresiven šofer, pa me kolesarji velikokrat ob živce spravijo, ker se zaradi njih počutim ogroženo. Večkrat jih pa samo kot peška opazujem v mestu in si mislim dobro, da ni več nesreč, glede na to ...prikaži več kaj počnejo in kako brezglavo se vozijo.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:13 22.avgust 2024.

      V mestu vem,da so kot kure brez glave,govorim o cestnih kolesarjih!!!Tako kot pri šoferjih, se jih najde tistih par %, ki mislijo,da so sami na cesti, je pa dejstvo,da je kolesar na cesti bistveno bolj ranljiv kot tisti, ki je ...prikaži več v avtu!!! Še nekaj,glede na porast kolesarjev v prometu, bi morali v avtošolah še posebej dati poudarek na to ranljivo skupino!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:14 22.avgust 2024.

      Tudi mene dostikrat spravijo ob živce šoferji, ki mislijo da so na nujni vožnji oz. mislijo, da so na cesti sami!!! Takole lahko rapredava dan in noč, pa ne bova nikamor prišla,zato pravim še 1x, malo več strpnosti in potrpežljivosti ...prikaži več na cesti, pa bo manj nesreč!!!

  • atamama 22:49 20.avgust 2024.

    Ko preberem terminologijo ''ranljiva kategorija'' , ''žrtev prometne nesreče zaradi drugih'' me popade žalost, kako se v naši družbi s pomočjo represivnih organov ustvarja priviligirane kategorije ljudi in voznikov. Kako naj pazim na voznika te kategorije, ki brezglavo prehiteva po ...prikaži več ovinkih z gadu Bogenšperk proti Litiji? Naj še globje zapeljem v graben? Peljem se s pogreba v Ribnici, malo naprej od Žlebiča, polna črta, cel vod kamikaz na motorju prehiteva jaz pa skačem po bremzi. Pa kdo je nor??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.