Slovenija
104992 ogledov

Napovedi so se uresničile: Ponoči toča, orkanski veter, nalivi

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 07:58 13.julij 2023.

    Lani suša,letos toča,vse samo da se uniči samooskrba

    • Igxigx1 09:02 13.julij 2023.

      Še huje bo. Podnebne spremembe prehajajo v fazo, ko (ponovno) postajajo neodvisne od nas. S co2 in drugimi toplogrednimi plini smo uspeli podnebje spraviti iz ravnotežja do te mere, da zdaj same spremembe generirajo nove, še hitrejše spremembe. Led se ...prikaži več tali, albedo se manjsa, zemlja vpija še več toplote, permafrost se tali in povzroča uhajanje ch4 , temperatura raste še hitreje. Smo v špirali in drvimo v propad.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:33 13.julij 2023.

      Ampak včeraj smo brali da se mi ni toliko letal v zraku kot zdaj. Jaz naj temperature v bojlerju zmanjšujem in naj gretje znižam pozimi, za druge pa to ne velja. Politiki letajo iz enega srečanja na drugo vsak s ...prikaži več svojim letalom. Naj se prek zoom ali sxype povežejo če jim je res kaj za zaščito okolja

    • Igxigx1 10:36 13.julij 2023.

      V resnici jih zanima samo naslednji mandat.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:12 14.julij 2023.

      V vsakem momentu je v zraku čez 200 000 letal,ki porabijo za en let 20t kerozina,pa nobeden od politikov ne dela panike,nas pa silijo,da kupimo tista električna jajca,da bodo oni še povečali letalski promet,norooo

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:55 13.julij 2023.

    Američani poskrbijo zato!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:35 13.julij 2023.

    Bo vin den lajdra poskrbela za znižanje co2. Meni bo omejevala , sama pa leta sem in tja kot pocestnica.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.