Slovenija
111 ogledov

Najbolj ZA je bila Ljubljana

Komentarjev 88
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 15:40 21.december 2015.

    Idealna katoliška družina danes na Slovenskem je : 2 pankrta , potem pa veličastna poroka v belem z pol malajšo babo in delanja otrok , kot da jih sploh do sedaj niso imeli ! Pa če pomisliš , da ...prikaži veča moralno veličino pri njih postavljajo pedri in pedofili , pol to tudi ni nič čudnega. Sam ne razumem kaj ima ta sprevrženi kler proti istim takim deviantnežem kot so sami !

  • Žurnalček 15:45 21.december 2015.

    Idealna katoliška družina danes na Slovenskem je : 2 pankrta , potem pa veličastna poroka v belem z pol malajšo babo in delanja otrok , kot da jih sploh do sedaj niso imeli !Pa če pomisliš , da moralno ...prikaži več veličino pri njih postavljajo pedri in pedofili , pol to tudi ni nič čudnega. Sam ne razumem kaj ima ta sprevrženi kler proti istim takim deviantnežem kot so sami !

  • Omega_v6 15:57 21.december 2015.

    Pa kaj niso bili otroci lačni le takrat,ko je bila na oblasti Janševa vlada?? Sedaj so po pisanju medijev "predebeli"!!

  • Omega_v6 16:01 21.december 2015.

    A ni to tudi slab znak za sedanjo vlado,ki je z vso silo trdila kako je ta zakon pravičen?? Prav tako je to hud udarec Slovenskemu novinarstvu,ki z vsemi sredstvi podpirali ta zakon?? Se bo kdo od naštetih opravičil Slovenskim ...prikaži več davkoplačevalcem,ker je po nepotrebnem porabil več miljonov evrov NAŠEGA DENARJA??

  • Omega_v6 16:02 21.december 2015.

    Za tebe je verjetno prava družina gejevski par z posvojebim 5 letnim fantkom??

  • Srecko Posavec 17:21 21.december 2015.

    S tem nima zaupnica nič.

  • principiumnovum 18:18 21.december 2015.

    @mph, poslušaj! Kakšna je pa razlika med katolibansko irsko, kot ti praviš, kjer so dnevna tema cerkvene pedofilske afere in med amsterdamsko slovenijo, kjer tisti, ki posiljujejo pse v garažah ostale prebivalce poučujejo, kaj je normalno?

  • mph 08:50 22.december 2015.

    Črna vest, pse posilijujo sprevrženci, ki so lahko levi in desni, verni ali ateisti, nima veze. Zato ne mešaj sem janševističnih floskul.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:42 20.december 2015.

    Poglejte si države kjer imajo ljudje dobr lajf pa poglejte si države kjer je vse na pol ali še slabše. Veliko prebivalcev držav z dobrim lajfom gleda v prihodnost, je družbeno zrelih in znajo še na koga druzga pomislt k ...prikaži večk sam nase. Ta nezrelost nam vsako leto vzame na tisoče mladih sposobnih brihtnih ljudi, ki ne zdržijo več v tem nazadnjaškim mišljenjem. In številka se vsako leto veča. To je vaš izkupiček refrenduma. Pika na i nazadnjaštvu.

  • KOJAK 08:03 21.december 2015.

    @razerznakA ti bi prepovedal tudi umetne oploditev in posvojitve v družine kjer ne morejo meti otrok... saj ti starši NE PRISPEVAJO k VEČANJU POPULACIJE?

  • Dare Dado 09:22 21.december 2015.

    zdrava kmečka pamet PROTI, in jaz PROTI, bravo

  • dragec 10:49 21.december 2015.

    Zakaj se vsak tretji katoliški zakon konča z ločitvijo,zakaj sov cerkvi sami pederizakaj so v cerkvi sami pedofilizakaj toliko otrok od ločenih katoliških družin trpi in so v breme države

  • principiumnovum 10:53 21.december 2015.

    Ne vem, zakaj je potrebno tako poudarjati, da smo bili Ljubljančani najbolj za, saj se nam bo cel svet zaradi tega še stoletja smejal. Pišite raje o kakšno lepši zadevi, ne pa da hvalite naše mesto zaradi tega, ker je ...prikaži več dekadentno, perverzno in umazano.

  • kurt 10:43 21.december 2015.

    Si me prehitel, tudi jaz sem hotel to napisati, Ljubljana je cela ovita z roza barvo.

  • Jasmina Gomboc 00:20 21.december 2015.

    vse skupaj vas je lahko sram..blatite se po socialnih omrežjih..me zanima koliko od vas je sploh odšlo na volišča, glede na to, da je bila volilna udeležba le 36%

  • Presvetli 08:37 21.december 2015.

    hahahahahha,srednji vek ja,ahahahahahha.Pa kaj se sekirate,saj neboste odnehali dokler ne dsežete svojega.Pa čez dve leti opet na moped!

  • zdrej 09:16 21.december 2015.

    Obstajajo raziskave, da obstaja večja možnost čustvenih problemov pri homoseksualnih parih. To skratka pomeni večjo verjetnost za homoseksulanost! In tega nisem zasledil nikjer po medijih!! Homoseksulaci bodo vedno prisotni v družbi, ker so vzroki različni. Med drugim je tudi vzgoja ...prikaži več tista, ki pomaga pri tem.

  • AnzeSmolej 10:30 21.december 2015.

    Jaz sem glasoval PROTI predvsem zato da sem pokazal da sem PROTI zruženi levici in ostalim ki so stali z napisi "refugees welcome" in so izdali slovenski narod, žal so bili postranske žrtve pedri in lezbijke,...jebiga

  • mph 11:11 21.december 2015.

    Pa na primer zaostala in tudi "verska" Kolumbija na primer, če izpostavimo dva najbolj znana primera, kjer človek nikoli ne bi pričakoval kaj takega, da bodo ljudje tako napredovali v glavah.

  • Presvetli 13:16 21.december 2015.

    Ne mph,ni tako kot ti praviš.Bili ste ves čas tiho,ko smo govorili kaj ta zakon potegne s seboj in se samo nasmihali,ker ste mislili,da tako nebo kvorum dosežen.Sedaj,ko ste izgubili pa cel dan se nabija kako nismo razgledani in neumni.Problem ...prikaži več je samo v tem,da smo vas spregledali kaj želite nardite in speljati.Ne rečem,da nebi istospolni mogoče bolje skrbeli kot prave družine vendar,pa smo s tem preprečili tisto kar vi sami niste želeli! Če bi sami zahtevali to,da ostane enako kot doslej,da sta lahko samo mama in oče družina katera ima pravico do otrok bi vi danes imeli ostale pravice.Tako pa ste izgubili zaradi tega,ker ste mislili,da smo res neumni kot nas danes oslavljate.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.