Slovenija
24620 ogledov

Na to "neprijetno" novost se bo treba navaditi

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Decko 12:51 13.maj 2021.

    Za k maši pa ne rabiš testa

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 12:26 13.maj 2021.

    Pa ne bomo hodili v gostinske obrate, naj propadejo. #MotorkaRevolucija

    • evelux 12:49 13.maj 2021.

      Točno tako sem prebolel covid in mi na kraj pameti ne pade, da bom pa zdaj nekomu polagal račune, da bi smel v gostilniški lokal... zaradi mene naj propadejo so si sami krivi samo jamranje in kimanje z glavami ..... to mate zaj ....

    • ivo5 13:48 13.maj 2021.

      Ne vidim razloga, da bi šel v lokal.

  • JZekspert 13:16 13.maj 2021.

    Nič se ne bomo navadili, nabijem vas... zataknite si maske, teste in cepiva tja, kamor sonce nikoli ne posije!!!!!

  • JZekspert 13:15 13.maj 2021.

    Ste prodane duše: zdravniki (kolektivno, izjema so slovenskizdravniki.si), politiki (lutke, prodanci, kriminalci in bedniki) in nenazadnje novinarji, ki ste popolnoma podlegli, brez enega samega izstreljenega naboja. Mnenja visoko spoštovanega ustavnega pravnika (seveda ga insta-hlapec zato ni hotel predlagati za US): ...prikaži več https://andraz-tersek.si/vljuden-apel-slovenskim-medijem/ https://andraz-tersek.si/testi-ena-vecjih-lazi-v-zgodovini/ https://andraz-tersek.si/na-to-temo-ne-bom-vec-odgovarjal/

  • suineg7878 13:38 13.maj 2021.

    Nikoli!!! Če turistični in gostinski delavci ne bodo pritisnili na vlado bodo pač propadli. Od cepljenih na dolgi rok ne moreš veliko pričakovat. :) P.S. Če je kdo ravno dobil, recimo, Pfizerjev drugi odmerek naj si na mesto vboda pripne ...prikaži več majhen magnet. Lahko se zgodi, da bo kljuboval zakonom fizike. ;)

    • kapibara1 14:36 13.maj 2021.

      Ful prešvican si ful drugačen

    • suineg7878 14:59 13.maj 2021.

      Psom in necepljenim vstop prepovedan! Pravzaprav, večjo šanso imajo cucki, da jim dovolijo vstop. :)

  • Avatar jezeran
    jezeran 17:40 13.maj 2021.

    Bedarija, covid je isto kot gripa, v tem času pojenja, nato septembra-oktobra zopet podivja, cepljeni gor ali dol, vsi se boste morali ponovno cepiti proti koncu leta

  • Solton 16:54 13.maj 2021.

    ne bomo hodili v lokale in je stvar rešena...sicer se da pa brez gostinskih lokalov čist lepo živet in še prišparaš precej denarja.

  • ivo5 13:51 13.maj 2021.

    Vidim, da potrebujete tudi kakšen magnet za na čelo....magnetek na cepivo Pfizer ne deluje, preverjeno.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:29 13.maj 2021.

    Navadili se ne bomo nikoli, se bomo pa verjetno podredili, saj četica inkasantov nikoli ne počiva, mi pa vam denarja za filanje vašega ega in žepov ne bi dajali.

  • bogdan76 13:46 13.maj 2021.

    Čehodiš v službo in tudi delaš in imaš družino nemoreš posedati polokalih in afne guncat tosi lahko privoščijo socijalni potpiranci.

    • Kirka 13:54 13.maj 2021.

      Bogi bogi76, tizagotovoveš kajsilahko privoščijosocijalni potpiranci sajnepismenih nezaposlujejo.

    • kapibara1 14:37 13.maj 2021.

      @kirk- paše čistoprav ima

    • janez864 15:02 13.maj 2021.

      butl bogdan76 je zelo vztrajen butl.

    • gilgant 16:03 13.maj 2021.

      ooo f a k..jadna ti žena in tvoj naraščaj..a jih nikol ne pelješ na sok v kafič,na sladoled v slaščičarno,na kosilo v oštarijo?to je zate afneguncat?..kuča,poso..a ženka z drugim afneguncat ahahahaaaa

    • Avatar jate
      jate 16:08 13.maj 2021.

      bogdan...jaz delam in hodim v služba pa vendarle,kaj ti misliš, da nam delavcem ne paše se kdaj dobit s prijateljicami na kofički in malo pokramljat??? kaj zato moraš bit na socjalki al kaj??? se vidi ,da nisi SOCIALIZIRAN.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.