Slovenija
11249 ogledov

Mladi zdravniki: To je deset laži Golobove vlade!

Komentarjev 91
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izy25 15:47 29.maj 2024.

    Mladi zdravniki :) Imamo tudi mlade programerje, natakarje, voznike, učitelje ? Čudno, da se oni nič ne oglašajo.

    • Avatar R_D
      R_D 04:01 30.maj 2024.

      'Imamo tudi mlade programerje, natakarje, voznike, učitelje?' Se bolj cudno pa je, da ti ne vidis razlike.

    • mph2 09:21 30.maj 2024.

      @r_d, se pravi brez mladih (ali starejših) medicinskih sester, anesteziologov, čistilk, inštrumentark, ... bodo sicer operacije normalno potekale? Minus anesteziologi pa že najbolj navadni pregledi? Seveda je (vsaj na papirju) največja odgovornost na strani zdravnika, daleč najdaljše šolanje, ... mi ...prikaži več je vse jasno, vendar gre pri tem štrajku izključno za imet sami polne riti. Dol visi Fidesu za paciente in ostale, ki sodelujejo. Samo, da lahko sami sedijo na 2 ali več stolih.

    • Avatar R_D
      R_D 08:38 01.junij 2024.

      Gre za to da se loci seme od plevela. Kaj potem ce se gre tudi za denar? Struklju se pa ne gre? Ker se gre tudi za denar jim ti iz principa ne bi dal? Res si genij. Sigurno imas ...prikaži večs iq vsaj 30. Druzboslovci na oblast so te prepricali da si ne zasluzijo vec? Zakaj te potra ne operira? Ali pa pojdi kski sodnici da ti zob popravi. Po evtanazijo pa pojdi kakemu uradniku z 2.500 place.

  • lojs 20:40 29.maj 2024.

    imam vprašanje za vse mojstre tukaj gor: "kako prisiliti enga dohtarja ali pa eno sestro, da bi delali v državnem zdravstvu,(ne javnem)" ... s temi hipokrati in ostalimi svečeniki ste dosadni, danes to nihče ne kupi, ZAKAJ? ... aja, treba ...prikaži več je še živet, jebeš hipokrata, takrat je bilo veliko zastonj ... kaj pa danes? ... glumite in serjite, ampak žal gre vse u kurac!

  • atamama 16:07 29.maj 2024.

    Dragi mladi zdravniki, člani Zdravniške zbornice in člani Fidesa. Mi, pacienti, raja vemo, da se potegujete za status, ki bi vam omogočil privilegije. Mi vemo, v pa mislite, da ne vemo, da se v ozadju vaših zahtev vrti zgolj in ...prikaži več samo en skupni imenovalec, denar. Mi, pacienti in raja vemo, da imamo čedalje manjše usluge s strani zdravnikov za veliko več denarja(v %) I na koncu koncem, mi, raja,pacienti vemo, da vas plačujemo, velikokrat preplačujemo, da imate ZZZS za zaščito za nedelo, nekakovost.

    • atamama 16:12 29.maj 2024.

      In bolj ko premišljujem, manj mi je jasno zakaj ministrstvo dovoli pogodbe 2 dni javni zavod, 3 dni privatna klinika? Saj se strinjam ampak dajmo statistiko na plan, mlad oftamolog, 14 pacientov pregleda v javnem zavodu in 37 pri zasebniku. ...prikaži več Pa poglejmo mladi zdravniki, kaj nimate nobenega sramu pacientu ponuditi privat uslugo, pri kolegu kjer šušmarite, pa še vizitko daste? Predlagam vam, da naredite pano s podatki, kako lako malo delate v javnem zdravstvu..... in primerjavo ko delate privat.

    • Ender3 16:21 29.maj 2024.

      atamama👍 zaslužiš ✍

    • Avatar R_D
      R_D 04:08 30.maj 2024.

      In kaj potem, ce ves. Ti delas zastonj? Drugi javni zdraharji te pa ne motijo? Si hodila 6 let na faks?

  • popokatopetl 15:37 29.maj 2024.

    "Kot peto polomijo so opisali postopanje vlade, ki ustvarja negativno javno mnenje o zdravnikih" --- Vlada je pri ustvarjanju negativnega javnega mnenja o zdravnikih šele na tretjem mestu, za FIDES in Zdravniško zbornico ;)

    • Avatar R_D
      R_D 04:12 30.maj 2024.

      Levaki ze 30 let tolcejo po dohtarjih. Sovrastvo izvira iz manj vrednostnega kompleksa, ki ga levaki dobijo na druzboslovnih faksih. Levaki so praviloma druzboslovci. Ko skapirajo, da hodijo na nicvredno solo je ze prepozno.

    • alen04 05:28 30.maj 2024.

      R-D vsega tega ne bi bilo, v kolikor bi vlada realizirala sodbo US. Toda ta vlada je več kakor očitno nad tem.

  • tomi67 15:32 29.maj 2024.

    He, he, a to resno? Pred koliko leti pa je Solženicin to napisal? Mogoče se raje včlanite v kakšno plesno šolo in si zraven prižgite eno "domačico", pa bo lažje za prenest.

    • Avatar R_D
      R_D 04:06 30.maj 2024.

      Ti se vedno zagovarjas opice, ki si jih volil?

    • alen04 05:25 30.maj 2024.

      Tomi, hudo mora biti, ko je domet inteligence tako kratek.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:45 30.maj 2024.

      In oglašata se RetarD in alenIQ04!!!

    • alen04 07:47 30.maj 2024.

      Pantani in Tomi, sploh ne dojamete bistva štrajkov, vsaj tako je razvidno iz vajinih zapisov. KO ne moreš z argumenti, pričneš z žalitvami pantani? O hudo, res hudo. Starši so res slabo opravili svojo nalogo. Patetik si in kot takšen ...prikaži več boš tudi umrl. Vsak, ki ne zmore vljudne in argumentirane komunikacije...res je nima smisla nadaljevati, domet...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:22 30.maj 2024.

      Bistvo štrajkov naj bi bilo zaradi socialno ogroženih, ki so redno zaposleni in plačani mizerno,ne pa pri nas, ko štrajakajo najbolje plačane kaste!!! Še to,dokler se boste ovce delile na levo in desno, bo stanje iz leta v leto slabše,kreteni, eni in drugi!!!

    • alen04 10:56 30.maj 2024.

      Bravo Pantani. Joj kako zelo sem vesel, da si del naše družbe. To je to, moj poklon, vsa čast majstore!!!!

    • Avatar R_D
      R_D 12:21 30.maj 2024.

      Alen, levičarji, ki to niso nam ves čas pravijo, da nas drugačnost bogati, Pantani je živ primer. Ko se oglasi nam polepša dan. Pantani, kako je na minimalcu? Nič ne boli, ko ti je golob konkretno znižal plačo in zvišal ...prikaži več davke? Pa še povedal ti je da bo tako. Ampak ti tega ne veš, ker si spremljal samo levičarsko RTV.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:19 30.maj 2024.

      Kakšnem minimalcu,moja plača je za Slovenske razmere dobra!!! Sem izrecno proit migrantom,prisilnem prisiljevanju...!!! Kaj ti ni jasnu,res pa,da vi,ki se delite na leve in desne,pokažete vso zarukanost tega sistema!!!

  • Toni 15:35 29.maj 2024.

    Delat se spravte! Ste študirali na igralski šoli ali ste študirali medicino? Ste več po televiziji in z mikrofonom v roki, kot pa v ordinaciji z medicinskimi pripomočki v rokah.

  • Kmodri_ 16:27 29.maj 2024.

    Mladi zdravniki naj bodo zadovoljni, da vso infrastrukturo za njihovo izobraževanje in izpopolnjevanje krije država!

    • Avatar Garancija
      Garancija 06:51 30.maj 2024.

      V Moskvi zazvonil alarm: »Pripravlja se jedrski napad« General Vladimir Kulišev pravi, da je uradna Moskva zaskrbljena zaradi okrepljenih Natovih aktivnosti v bližini ruske meje.Se boste pol kregali,po napadu

    • boris62 07:27 02.junij 2024.

      A ostali so si pa sami plačali redni študij?

  • lojs 20:00 29.maj 2024.

    Oni vedo da mi vemo kako nas molzejo, ampak marskikdo od nas je pa prebutast, da bi ga to zanimalo ... in ker oni vedo, da je mnogo folka butastega, nas nategujejo še bolj ... joj pa solženicin je amater ...prikaži več za slovenčke, on sploh še ni bral butalcev, za njega bi bilo to razvestlenje

  • andrej084 23:50 29.maj 2024.

    Zakaj enostavno ne vpeljemo avstrijski sistem v naše zdravstvo? A vwdno beka topla voda in lobiji. Pejte vsi v 3pm, vse, kar se lotijo, uničijo

  • Avatar jezeran
    jezeran 06:07 30.maj 2024.

    In to samo v zdravstvu, kje je še ostalo

  • alen04 05:24 30.maj 2024.

    Komaj čakam volitve.

    • Avatar Garancija
      Garancija 06:45 30.maj 2024.

      In kaj boš sam naredil?

    • alen04 07:47 30.maj 2024.

      Garancija, bravo. S svojim zapisom si vse o sebi povedal/a. Moj poklon, ni kaj, dobro, da si del naše družbe!!!!

  • Pierre 16:17 29.maj 2024.

    Imam avto star 32 let, niti enkrat ga nisem peljal na servis....

  • Avatar rajko55
    rajko55 18:26 29.maj 2024.

    Zadnjih deset...

  • Sarko Sarko 18:48 29.maj 2024.

    Zato pa naj volilci pazijo koga naj volijo. Rdeči ptiči fuj fuuj.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 15:40 29.maj 2024.

    Hja, mladi zdravniki, zmenite se s Fidesom, ki je krivec za večino teh točk, tudi med. sestre bi že imele višjo plačo, če ne bi Fides edini blokiral pogajanja javnih sindikatov...Golazen bela...

    • DEJ11 21:35 29.maj 2024.

      Samo eno vprešanje, a jim je vlada dala podpisano zagotovilo o povečanju plač? Ne bluzi ....

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 03:26 30.maj 2024.

      Ne vem zakaj bi jim.....Kot vsem ostalim jim bo plače in vse ostalo določeno v okviru pogajanj, ki potekajo za vse sindikate javnih služb.

    • Avatar R_D
      R_D 04:15 30.maj 2024.

      Ti opica se kar gnojis tu gor? Pridem pogledat po vec kot pol leta in se vedno iste lazi, iste fore. Ali te golob placuje ali pa si sektas. Verjetno oboje.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 06:14 30.maj 2024.

      Ti retard najprej razčisti z osnovnimi pojmi in normami..Npr., da ne moreš kar ukrasti fotografije mojega psa in jo uporabiti zase.. Razumem, da ste sami lopovi tam v kleti in je za vas to težko doumljivo, zato to jemljem kot ...prikaži več nujno zlo..Ste pač beli cigani, kaj tu moremo...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:47 30.maj 2024.

      Sej kot kopirat in ponarejat itak ne znajo!!! Domet so jim kmečke veselice,poznani so po zelo hitri vzkipljivosti in zelo majhnem IQ!!!

    • DEJ11 06:51 30.maj 2024.

      Potem lahko vlada sprejema kar hoče, v naprej pa vedo, da ne bodo delali tako kot so sprejeli... Problem je, da imajo jezik hitrejši od pameti že dve leti, zdaj se jim pa počasi vrača...

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 07:02 30.maj 2024.

      Ja, tu je problem te vlade, ki je naivno mislila, da vodi normalen narod, ki ve, da se sprememb, ki jih nihče ni povohal dvajset let in več, ne more rešiti v nekaj mesecih..Sicer pa je Golob jasno povedal, da ...prikaži več so nekatere spremembe zadeve dveh mandatov...Ampak ovce le blejite, kreteni zarukani..

    • DEJ11 07:35 30.maj 2024.

      luckyss ne bluzi in ne tolaži se... zdaj bi že lahko videl, da ni nič iz njih, ne delaj si sramote ...

    • stinger 07:47 30.maj 2024.

      Če bi bil narod normalen, teh luzerjev in lopovov ne bi nikoli izvolil..

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 08:15 30.maj 2024.

      Mar mislite da je voditi demokratično državo kar tako in to z intenzivnim nagajanjem opozicije ?!...Seveda na način kot jo je vodil Janša je lahko, protipravno, protiustavno, lopovsko in z nasiljem...Prave cankarjeve ovce ste..Hrbet skrivljen, biča vajen in željan...Vi sploh ...prikaži več ne znate živeti, če vam nekdo stalno ne diktira kako...:) zarukanci blesavi..

    • Avatar R_D
      R_D 10:00 30.maj 2024.

      A da ne morem vzeti slike tvojega psa praviš? Kako da ne, če sem jo vzel? Kot sem napovedal fakis, ko bo golob pokradel državo in državljane, uničil zdravstvo, preplavil državo z migranti, boš imel 1001 izgovor. In kak je ...prikaži več način vodenja JJ? Povej nam.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 10:14 30.maj 2024.

      He, he lopov kot lopov...JJ pokrade in zadolži državo, potala vodilnim zdravnikom podkupnine v obliki Covid dodatkov, ostalo ga ne briga.. Ne reforme, ne migranti, ne gospodarstvo, sociala, nič...Vsako obdobje ko vlada Janez se zapufamo za 10 milijard več.....Naslednje vlade ...prikaži več pa se to trudijo vračat, ovce pa ob tem v jok...Ste pač zarukani do amena, zato pa ste vsi na sociali in minimalcih, ki vam jih Mesec dviguje, ne pa Janez..

    • Avatar R_D
      R_D 12:16 30.maj 2024.

      A si tolk bebav , da niti tega ne veš, da je tvoj štrukelj že davno izsilil 65% dodka za celoten JS, če so izredne razmere? In bebo tudi tega ne veš, da se je dolg v %BDP znižal, brezposelnost ...prikaži več zmanjšala, davki znižali, BDP zrasel, pridobila EU sredstva za inf. kliniko, ki je tvoj golob noče zgraditi z EU sredstvi, da bodo tvoji kradli še naprej... Ti gnoj boš pa takole lagal po vseh možnih forumih?

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 14:03 30.maj 2024.

      6 milijard je izginilo neznano kam (necovidnih)...In tiu boš meni o BDP, kreten, če so zdravi doma na kavču ležali, podjetja pa so dobivala denar iz proračuna kot da garajo dneve in noči ..Kakše butec naiven..

  • Avatar Garancija
    Garancija 06:47 30.maj 2024.

    Tale naslov je protiudarec včerajšnje racije,kok so bedni

  • LukaMB 20:45 29.maj 2024.

    To so pa laži kozaka Goloba, še marsikaj drugega se nam pozna na denarnici in z glasovanjem po hlapčevsko na sramotni rezoluciji genocidne Nemčije, bo veliko slovenskih podjetij v Srbiji in Republiki Srpski dobilo kakšno birokratsko darilo in kakšen dodaten ...prikaži več minus, katerega bo treba poravnat. To je ta vlada kozaka Goloba, kjer golobi serjejo in plešejo. Pogleda dolgoročno nima, kratkoročno pa so odprli Pandorino skrinjico.

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 15:44 29.maj 2024.

    ODLIČNO. MOJ POKLON MLADI ZDRAVNIKI. Razgalili ste vso bedo golobnjaka.

    • Zebra12 16:08 29.maj 2024.

      Še vedno je to samo kaplja v morje, proti lažem vašega plešastega Gargamela.

    • Ender3 16:19 29.maj 2024.

      Mk_seveda je poklon, ki so jim ga spisali na Trstenjakovi..Potem pa Zalaznik takoj na svoj portal. Naj se sliši glas nezadovoljnih ovratnikov. Očitno je nekaterim bilžja politika kot stroka. Ko rabijo denar za slabo delo in neučinkovitost.

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 10:58 30.maj 2024.

      oh vi in vaš janša. boli me džoko zanj, zarad mene če skoč v Savo. jaz bi mel enega normalnega politika na čelu države, ne nekega bebca, ki ga nastavi levičarsko-novinarsko-gospodarski forum

    • munja 18:40 03.junij 2024.

      MK marsikdo, z menoj vred, bi si močno želel na čelu države nekega bolj normalnega človeka oz. vlado. Se pa vprašam, kdo od normalnih ljudi, če še sploh obstajajo, bi šel v premetavanje in pospravljanje ogromnih kupov dreka, ki so ...prikaži večso ga nasrali vsi po vrsti v 33. letih vladanja, saj bi rabil še najmanj naslednjih 30 let, da bi vse to odstranil.

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 11:48 04.junij 2024.

      ja, ampak kako to da v tujini zmeraj nekdo pameten pride, pri nas pa ne moremo stran od Janković-Kučan-Janezove mafije

  • Nelaži 17:55 30.maj 2024.

    Mladi zdravniki so ekspozitura SDS, ki je med kovid plandemijo močno navijala za kovid cepljenje. Zakaj koalicija SDS vlade za časa njihovega mandata ni uredila zakonodaje okoli zdravstva? Zato, ker gre za prihvatizacijski projekt oblastne oligarhije in za ukinitev javnega ...prikaži več zdravstva. Ljudje, ki ne bodo imeli denarja za zdravljenje se bodo lahko samo še ubili, zdravniki pa popolnoma izgubili smisel njihovega poslanstva

  • andrija 14:00 30.maj 2024.

    tako je,že dve leti samo lažejo in ne samo na področju zdravstva

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.